Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


22.12.17
10194 16 Друкувати

З 31.12.2017 р. по 01.01.2018 р. - регламентні роботи автоматизованих систем ДФС

Державна фіскальна служба України повідомляє – у зв’язку з закриттям календарного року в період з 31.12.2017 по 01.01.201(включно) будуть проводитись регламентні та технологічні роботи автоматизованих систем ДФС України. 

За матеріалами ДФСУ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • СержК
22.12.17 11:03

Промывать спиртом будут?

Відповісти
  • Ксюша
22.12.17 11:04

А так хочется  прям 01.01.2018 да с шампанским , да под песню и регистрировать налоговые 

Відповісти
  • Люси
22.12.17 11:21

Так их сервер "повесится" еще 29. люди до последнего будут ждать отмены блокировки и 29 будет такое кол-во накладных!

Відповісти
  • Юля
22.12.17 11:22

сегодня бросили 0 корректировку, заблокировали.

Відповісти
  • Галина
22.12.17 11:53

Юля,заблокировали или отклонили?

Відповісти
  • Oleg7
22.12.17 11:49

911, слів "Регистрация налоговых накладных и расчетов корректировки к ним будет невозможна" там вже немає. Схоже, виключили 

Відповісти
  • Oleg7
22.12.17 12:02

911, хоча за цим посиланням 
http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/320828.html
фраза ще залишилась.
а за цим вже немає
http://sfs.gov.ua/anonsi/17335.html

Відповісти
  • Светлана
22.12.17 12:26

Подскажите ,а в субботу налоговая регистрирует НН ?

Відповісти
  • Muravei
22.12.17 17:56

Светлана, Так

Відповісти
  • Андрій
22.12.17 15:05

А то який дідько в Новий рік буде їх робити?

Відповісти
  • Шурик
23.12.17 07:17

Андрій,
Санта Хрякус с кумом Морозом конфискованый празничный шмурдяк разливать будут.

Відповісти
  • Светлана
25.12.17 12:07

Які працьовиті, навіть в вихідні і святкові будуть працювати. А потім нам з 2 січня хоть застрелься з іхніми покращеннями.

Відповісти
  • Татьяна
30.12.17 12:00

СОТА всех кинула. Сегодня 30.12 только а она уже не доступна. Так что все кто отложил рег НН на сегодня все попали :((((((

Відповісти
  • Татьяна
30.12.17 12:02

....и кабинет платника тоже недоступен уже. Они с СОТОЙ видно заодно

Відповісти
  • Вика
30.12.17 13:01

С сотой да еще с вечера 29 проблемы, а "кабинет" тьфу тьфу регистрирует....

Відповісти
  • руся
30.12.17 13:29

коллеги, в 11-25 отправила через М.Е.док., в 13-25 зарегистрировано, слава Богу! много ли бухгалтеру для счастья надо???

Відповісти