Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


31.01.18
10088 19 Друкувати

Кабмін звільнив голову Фіскальної служби Насірова

Уряд прийняв рішення звільнити раніше відстороненого від виконання обов'язків голову Державної фіскальної служби Романа Насірова, повідомляє УНІАН.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.

«Ми направили в державну комісію звернення, подання. Державна комісія дала свій висновок щодо звільнення Насірова з посади. Тому ми ухвалюємо сьогодні це рішення», - сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Нагадаємо, раніше Кабмін направив подання міністра фінансів про звільнення відстороненого від виконання обов'язків голови ДФС Романа Насірова у Вищий корпус державної служби.

Як повідомляв УНІАН, Велика Британія підтвердила наявність британського паспорта у відстороненого від виконання своїх обов'язків голови ДФС.

Кабмін 3 березня усунув Романа Насірова від виконання обов'язків голови ДФС на час проведення розслідування. Він підозрюється в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). За версією слідства, чиновник у 2015-2016 роки, діючи в інтересах народного депутата Олександра Онищенка, ініціював необгрунтовані рішення про розстрочення податкового боргу трьом компаніям, що завдало державі збитків на суму майже 2 млрд грн.

Роман Насіров подав скаргу до Європейського суду з прав людини на дії Національного антикорупційного бюро України та Спеціальної антикорупційної прокуратури щодо нього.

Громадська організація "Центр протидії корупції" 23 січня повідомила про подання на Кабмін до суду за незвільнення Насірова.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Анна Ив.
31.01.18 14:58

Как бы еще не пришлось восстанавливать, он же "кристально чист"....

Відповісти
  • Елена
31.01.18 16:01

Анна Ив., и возмещать моральный ущерб в размере внесенного залога.

Відповісти
  • Ирина
31.01.18 15:11

А по какой статье интересно ?

Відповісти
  • Татьянка
01.02.18 15:40

Ирина,уволили за двойное гражданство.

Відповісти
  • Наташа
31.01.18 16:41

Ирина,статья " Не поделился!"

Відповісти
  • Татьяна
31.01.18 16:55

Так ему и надо.

Відповісти
  • Артем
31.01.18 19:14

Надеюсь Данилюк следующий. За извращенные издевательства над малым бизнесом, за непрофессионализм, за опыты, приведши к ухудшению бизнес среды и за все бессонные ночи бухгалтеров, занимающихся никому не нужной разблокировкой НН.

Відповісти
  • михаил
01.02.18 10:13

Артем,

и Продана туда же

Відповісти
  • БУУХ
31.01.18 19:41

Как пить дать восстановится по решению суда, отсудит у государства огромные бабки + моральный ущерб. Видели, когда он под одеялом лежал, вокруг него с десяток лощеных адвокатовю. Да и сам он парень не "ПРОМАХ".Очередной цирк. Сколько "поймали" на взятках, а никто не сидит!!!!!

Відповісти
  • Дядя
01.02.18 08:12

БУУХ,сидят те, кто у них "принеси подай", а сами они чистые

Відповісти
  • Кузя
31.01.18 21:04

Всего лишь уволили? И все? Наверное и выходное пособие выплатили. 

Відповісти
  • c-т
01.02.18 07:27

ага и компенсацию отпуска за все время,на работе ведь числился,болел.

Відповісти
  • Любовь
01.02.18 08:32

Коллеги!  Кто их посадит они же памятники уничтожения Украины 

Відповісти
  • НатаКиев
01.02.18 08:59

Прям конвеер. Один за другим и спросить не с кого.(((

Відповісти
  • Андрій
01.02.18 10:49

Та там послідовник такий самий з Вінничини

Відповісти
  • ***
01.02.18 13:08

А чего только уволил и только сейчас? Ему еще среднюю  з/п начисляли и больничный "левый" оплатили? А кто будет убытки возмещать?

Відповісти
  • 1111
01.02.18 15:39

От теперь заживём, всё наладится и нас ждёт счастливое будущее!!!

Відповісти
  • Ляля
02.02.18 12:45

Бозеньки уволили несчастного и умирающего Насирова. А кстати где его Налоговое величество сейчас находится? Наверно уже давно в браслетике или без него живёт далеко закордоном . И смеётся с этого увольнения. Плевать он хотел на всё, награбил и смылся умирающий лебедь.

Відповісти
  • Юрий
02.02.18 21:06

Ляля, петух он, а не лебедь!!!

Відповісти