Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


22.02.18
99569 36 Друкувати

Кабмін визначив перелік контролюючих органів, на які не поширюється дія мораторію на перевірки

Нагадуємо, Законом України №2246-VIII «Про Державний бюджет України на 2018 рік» внесено зміни до Закону України № 1728-VIII «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Прийнятими змінами мораторій на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності подовжено до 31 грудня 2018 року. При цьому встановлено, що мораторій не поширюється на відносини, що виникають під час проведення заходів нагляду (контролю) органами, перелік яких встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Постановою від 18 грудня 2017 р. № 1104 Кабмін визначив перелік органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України “Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”, а саме:

  • Національний банк
  • Національна Рада з питань телебачення і радіомовлення
  • НКРЕКП та її територіальні органи
  • НКЦПФР та її територіальні органи
  • Антимонопольний комітет та його територіальні відділення
  • Державіаслужба
  • Держархбудінспекція та її територіальні органи
  • Держатомрегулювання та її територіальні органи
  • Держаудитслужба  та її територіальні органи
  • Держекоінспекція та її територіальні органи (в частині здійснення у межах повноважень, передбачених законом, державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства щодо екологічної та радіаційної безпеки)
  • Держекспортконтроль
  • Держлікслужба та її територіальні органи
  • Адміністрація Держспецзв’язку та її територіальні органи
  • Мінприроди
  • Держгеонадра
  • Держгеокадастр та його територіальні органи
  • Держпраці та її територіальні органи
  • Держпродспоживслужба та її територіальні органи (в частині заходів із здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю, державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства, безпечністю та окремими показниками якості харчових продуктів, дотриманням законодавства про захист прав споживачів, державного нагляду у сферах карантину та захисту рослин)
  • ДСНС та її територіальні органи (в частині здійснення державного нагляду (контролю) стосовно закладів оздоровлення та відпочинку дітей, інтернатних закладів, закладів дошкільної освіти, загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, спеціалізованої освіти, а також суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику (у тому числі об’єктів паливно-енергетичного, військово-промислового комплексів, об’єктів підвищеної небезпеки, хімічно-небезпечних об’єктів та об’єктів висотного будівництва)
  • ДФС та її територіальні органи
  • Структурні підрозділи з питань державного архітектурно-будівельного контролю Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій
  • Виконавчі органи з питань державного архітектурно-будівельного контролю сільських, селищних, міських рад
  • Виконавчі органи міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад (в частині заходів із здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю)
  • Органи державного ринкового нагляду у межах сфер своєї відповідальності, визначених постановою Кабінету Міністрів України від    28 грудня 2016 р. № 1069 “Про затвердження переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд” (Офіційний вісник України, 2017 р., №  50, ст. 1550).

Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та діє до 31 грудня 2018 р. включно.

Також читайте коментар Державної регуляторної служби щодо дії мораторію на перевірки

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ок
22.02.18 10:50

ктоб сомневался 

Відповісти
  • Бух
22.02.18 10:51

"ДФС та її територіальні органи

Структурні підрозділи з питань державного архітектурно-будівельного контролю Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

Виконавчі органи з питань державного архітектурно-будівельного контролю сільських, селищних, міських рад

Виконавчі органи міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад (в частині заходів із здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю)"


А де тут про ДФС??????????????

Відповісти
  • Админ
22.02.18 10:58

Бух,  Структурні підрозділи з питань державного архітектурно-будівельного контролю Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій - это уже следующий пункт. ДФС и Держпрацю выделили жирным, чтоб наглядно было 

Відповісти
  • Бух
22.02.18 14:41

Админ,добре, що вже виділили крапками.

Відповісти
  • Галина
22.02.18 11:09

А на кого распростроняестя????

Відповісти
  • Андрій
22.02.18 11:21

Не простіше було написати на кого поширюється?

Відповісти
  • Сем
23.02.18 05:49

Андрій, вони спеціально прописують закони заумними словами, закрученими текстами щоб народ не розумів що саме там написано.

Відповісти
  • Ком
22.02.18 17:57

Андрій,таких немає...

Відповісти
  • */*/
22.02.18 12:07

У многих поставщиков уже сидят "наполняют бюджет" с*ки

Відповісти
  • Анна
22.02.18 12:09

...............

Відповісти
  • устал
22.02.18 13:00

в списке 23 органа. а сколько ж всего контролеров на работающих?

Відповісти
  • лена
22.02.18 15:05

устал,  на одного  работающего 23 проверяющий ( органы то разные )

Відповісти
  • просто я
22.02.18 15:21

лена, 23 - это только часть, надо полагать малая, т.к. сам список - список исключений

Відповісти
  • FNN
22.02.18 15:42

Зачем кричать о моратории, Благодетели, если все равно всех проверяют, теперь уже согласно перечня.

Відповісти
  • Влад
22.02.18 16:19

Пока ведь постановление не опубликовано, насколько я понимаю?

Відповісти
  • Бух
22.02.18 17:46

А на кого тогда мараторий хоть действует?

Відповісти
  • Нина1
23.02.18 15:15

Бух,на городские бани и ж/д кассы. Эти уж точно не имеют права проверять.

Відповісти
  • ок
22.02.18 19:27

Бух, пенсионного нет в списке и соцтраха. Вот на кого мораторий. Живем!!!! 

Відповісти
  • Елена
23.02.18 11:29

ок,так ЕСВ теперь же вроде тоже налоговая проверяет, сами ПФУ говорят "мы теперь только распределяем средства".

Відповісти
  • ок
23.02.18 13:40

Елена, тем не менее план проверок пенсионного есть. https://buhgalter911.com/spravochniki/otvetstvennost-shtrafnye-sankcii/   

Відповісти
  • ок
23.02.18 13:37

Елена, значит только от соцстраха нас и освободили

Відповісти
  • Таня
22.02.18 17:53

не поняла, у нас до 20 млн, теперь уже могут с проверкой дфс прийти, подскажите?

Відповісти
  • ВВВ
22.02.18 18:10

пьётр лексеич, а где собственно мораторий то, а?

Відповісти
  • Мирра
22.02.18 19:21

Відповісти
  • 123
23.02.18 08:28

А военкоматы под этот закон подпадают?

Відповісти
  • Наталия
23.02.18 08:54

Таня,конечно могут,если ваше предприятие есть в плане проверок на этот год.Проверте его.

Відповісти
  • Бух
23.02.18 09:04

Эй, админ, нехорошо представлять неверную информацию бухгалтерам, а потом по-тихому ее исправлять, делая вид, что ничего не случилось! Это уже не первый раз! Будем обращаться к вашему руководству с письменным обращением и со скринами этой и других страниц, на которых вы проделывали подобный фокусы.

Відповісти
  • Pyka 3AKOHA
23.02.18 09:36

НКЦБФР??? Можливо малось на увазі НКЦПФР?

Відповісти
  • Руке...
23.02.18 09:48

Pyka 3AKOHA, Так при переводе с укр. языка на русс. язык НКЦПФР превращается в НКЦБФР.

Відповісти
  • Виктория
23.02.18 09:42

НКРЕКП и ее территориальные органыНКЦБФР и ее территориальные органы А это кто такие?

Відповісти
  • Галина
23.02.18 11:11

Виктория, НКРЕКП - нацкомиссия регулирования энергетики и ком услуг. НКЦФБР - нацкомиссия ценных бумаг и фондового рынка

Відповісти
  • Бандерівець
23.02.18 11:44

А не легше було написати на кого поширюється. Чи таких немає  

Відповісти
  • 1963
23.02.18 13:15

Теперь даже те кто сомневался ехать или не ехать из нашей "державы" УЕДУТ !!!! После блокировки нн теперь и отмена моратория,как работать да еще и штрафы госструда? Жалко со временем в стране останутся старики и прочие.... а депутаты будут из европы вахтовым методом приезжать на сессии и заседания. Кошмар,у меня уже начинается тихая паника,я пережила не одну проверку налоговой за свой долгий срок работы глав бухом и знаю очень хорошо что это такое.

Відповісти
  • Ірина
26.02.18 10:15

Підскажіть, будь ласка, постанова вже оприлюднена офіційно? Вступила в силу? На сайті ВРУ не можу знайти.

Відповісти
  • Татьяна
26.02.18 19:16

А Нацкомфинпослуг в этом перечне нет?

Відповісти