Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


03.03.18
33501 11 Друкувати

Уряд планує звільнити роботодавців від обов'язку подання повідомлення про прийняття працівника на роботу

Мінекономрозвитку оприлюднило проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні".

Серед іншого, законопроектом передбачено звільнити роботодавців від обов'язку повідомляти ДФС про прийняття працівника на роботу до початку роботи за укладеним трудовим договором.

Як зазначається у пояснювальній записці до документу, під час найму працівників роботодавець вимушений подавати фактично дублюючу інформацію до органів ДФС: Повідомлення про найм працівника та Звітність за формою № 1ДФ. Однак з метою державного регулювання останньої форми звітності достатньо для підтвердження відносин між працівником та роботодавцем. 

При цьому передбачено, що у випадку невідображення інформації про прийнятого працівника у формі № 1ДФ, роботодавець зобов’язаний протягом 1 робочого дня після спливу граничного строку подання ф. № 1ДФ повідомити ДФС про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому КМУ.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Шурик
03.03.18 06:26

Дублирующее нет, а триблирующее можно. Это и в ЕСВ 4 додаток есть.
https://www.youtube.com/watch?v=iNpsIi-COck - интервью с Онищенко, интересный правдивый рассказ про уродов.

Відповісти
  • Лора
03.03.18 08:27

Шурик,уроды это бедные люди, а эти - издеватели-раздеватели.

Відповісти
  • Татьяна
03.03.18 09:44

Проснулся здравый смысл

Відповісти
  • Олександр
03.03.18 09:50

Татьяна, это не здравый смысл, а создание видимости какой-то работы!!! Изначально было ясно, что эти уведомления - х...я на постном масле! Сорри за грубость!

Відповісти
  • Мария
03.03.18 10:11

Олександр, деньги ж нужно за что-то получать вот и выдумывают всякий бред

Відповісти
  • Сергей Иванович
11.03.18 20:34

Мария,этот "бред" кого-то поставил на колени, кого-то просто убил... Каково им теперь?

Відповісти
  • Віталій
03.03.18 09:51

Не знаю чи в мене одно таке було. Зранку я подав повідомлення про прийняття, а через пару годин людина вирішила що не хоче в нас працювати... В цьому повідомленні щей дивувало подання до створення юридичної особи та наявності печатки.

Відповісти
  • руся
03.03.18 10:43

ну не су... сначала вводим, потом отменяем

Відповісти
  • тет
03.03.18 10:50

треба було під когось посаду створити. вигадали цей звіт. 
тепер вигадають щось інше. Всі їх покрашення ведуть до погіршення.

Відповісти
  • пессимист бух
03.03.18 15:16

Что штрафов накосила инспекция по труду? 

Відповісти
  • Ирина
05.03.18 10:48

Это надо было для инспекций Гоструда, для выявления неоформленных работников. Раньше, на момент проверки всегда можно было сказать, что работник сегодня только первый день, запись в трудовую делается в течение 5 р.дней, приказ, в принципе, тоже в течение первого рабочего дня можно было оформить, также и инструктажи по ОТ, по итогам месяца указать в отчете по ЕСВ, квартала - в 1ДФ, но так неоформленных выявить сложно (разве только по "наводке"), вот и вводят эту дурость, приказ и уведомление до допуска к работе. Очень жаль тех, кто был оштрафован в связи с этими уведомлениями.

Відповісти