Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


03.05.18
10897 24 Друкувати

Чи можна подати таблицю даних платника без наявності факту зупинення реєстрації ПН/РК?

Платник податку має право подати до ДФС таблицю даних платника податку без факту зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Якщо таблиця врахована ДФС з 1 липня 2017 року, в подальшому реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН з операцій, зазначених у таблиці даних платника податку, не підлягає зупиненню.

Разом з цим, у разі коли до контролюючого органу надійшла податкова інформація, що свідчить про надання платником недостовірної інформації, в таблиці даних платника податку, яка була врахована, в тому числі в автоматичному режимі, комісії контролюючих органів мають право прийняти рішення про неврахування таблиці даних платника податку.

Після прийняття рішення про неврахування таблиці, платник податку має право надіслати нову таблицю з правильними даними.

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Нона
03.05.18 13:08

Добрый день В электронном кабинете появился показатель Р- кто-нибудь разобрался как он получается, мне ничего не понятно 

Відповісти
  • Нона
03.05.18 13:25

Если показатель Р  на 3.05, то это означает что за апрель я зарегистрировала налоговых на общую сумму / 6 = Р или я ничего не понимаю
P - сумма НДС, указанная плательщиком налога в НН / РК, зарегистрированных в Реестре в отчетном (налоговом) периоде, с учетом представленной на регистрацию в Реестре НН / РК;

Відповісти
  • Татьяна
03.05.18 15:01

Нона, скорее всего это сумма ндс за последние 12 месяцев,,, согласно постановлению №117 

Відповісти
  • Нона
03.05.18 15:21

Татьяна, а как тогда выкрутить  Р <Рм × 1,4, или я совсем не в теме - получается что сумма НДС за 12 месяцев должна быть меньше чем за месяц пусть и наибольший умноженный на 1.4 - что за бред

Відповісти
  • Татьяна
03.05.18 15:50

Нона, у меня самая большая сумма ндс  76000.00 , ее нужно умножить на 1,4- 106400, а Р рассчитано 496000... бред

Відповісти
  • Нона
03.05.18 16:10

Татьяна, Ваши 496000/12=41333 это меньше чем 76000 *1.4=106400 Вы в шоколадеесли конечно мои догадки верны, в чем я сомневаюсь

Відповісти
  • Татьяна
03.05.18 15:42

Нона,3) одночасно значення показників D та P, розрахованих у наведеному у цьому підпункті, мають такі розміри: D > 0,03, P < Pм х 1,4, де:

D - розрахункова величина, яка дорівнює S/T;

S - загальна сума сплачених за останні 12 календарних місяців, що передують місяцю, в якому складено податкову накладну / розрахунок коригування, сум єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та податків і зборів (крім суми податку на додану вартість, сплаченої під час ввезення товарів на митну територію України) платником податку та його відокремленими підрозділами;

T - загальна сума постачання товарів/послуг на митній території України, що оподатковуються за ставками 0, 20 і 7 відсотків, зазначеними платником податку в податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих у Реєстрі за останні 12 календарних місяців, що передують місяцю, в якому складено податкову накладну / розрахунок коригування;

P - сума податку на додану вартість, зазначена платником податку в податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих у Реєстрі у звітному (податковому) періоді, з урахуванням поданої на реєстрацію в Реєстрі податкової накладної / розрахунку коригування;

Pм - найбільша місячна сума податку на додану вартість, зазначена у податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих платником податку в Реєстрі за останні 12 календарних місяців, що передують місяцю, в якому складено податкову накладну / розрахунок коригування.

Значення показника D за останні 12 календарних місяців обраховується ДФС станом на перше число календарного місяця та кожного 10 числа стає доступним платнику податку в електронному кабінеті.

Відповісти
  • Нона
03.05.18 16:01

Татьяна,Сложила сумму НДС обязательств с апреля 17 по март 18 года. Получилось всего на 20 тысяч больше ихнего Р .
И теперь если это Р/12 < P наибольшее за месяц * 1.4 то вроде срастается - но это все догадки кофейная гуща

Відповісти
  • Светлана
03.05.18 16:28

Нона, Я сложила НДС по обязательствам май 17 - апрель 18. Совпало с их Р в кабинете. Только нафига нам такой Р?!

Відповісти
  • Нона
03.05.18 16:46

Светлана, ну да, ведь апрель 18 еще не весь зарегистрирован ??

Відповісти
  • Светлана
03.05.18 16:53

Нона, апрельское - то что зарегено на данный момент

Відповісти
  • Нона
03.05.18 16:24

Ситуация очень похожа на анекдот, где пьяный муж предлагает жене самой придумать ему оправдание, так это и мы сейчас дружно формулу ихнюю разбираем

Відповісти
  • Нона
03.05.18 16:40

Дорогая, ты ж у меня такая умная

Відповісти
  • Анна Ив.
03.05.18 14:49

Всем всем всем..... Сегодня получила уведомление, где украинским по белому предлагают зарегистрировать 2 налоговых неплательщику за декабрь 2015 года. На тот момент не штрафовали. Теперь надо на общих основаниях со штрафом 50% =около 1 млн.грн. Кто - нибудь сталкивался? Выходит, надо бюджет пополнить, отменим все законы задним числом.  Отзовитесь,кто сталкивался!

Відповісти
  • ок
03.05.18 16:09

Анна Ив., что значит "предлагают"? Их дело предложить - Ваше отказаться  

Відповісти
  • Старий бух
03.05.18 15:54

Анна Ів, Що за нові викрутаси??? За 2015 рік???  Нам теж боятися? На якій підставі хочя б пояснили? 

Відповісти
  • Анна Ив.
03.05.18 16:11

Да, боятися!  До 1.01.17 не було штрафів за не реєстрацію под накол для неплатника. У мене великі суми для бюджетника- загальна сума пдв 969 тис. Тоді не було ліміту( грудень 2015р), не було штрафів, я їх не зареєструвала . В декларації вони є, сума пдв сплачена, в реєстрі висить сума перевищення 969 тис.  В 2017-му  всіх почали штрафувати ( і платникам і не платникам), а зареєструвати за рахунок перевищення,як в кодексі прописано - система не готова була, я чесно пробувала. Тепер повідомлення: пропонуємо привести у відповідність з кодексом та зареєструвати.  В 9-1-1 мені запропонували написати запит на обласну податкову, як саме ( механізм) я можу зараз зареєструвати ті податкові- нехай нададуть відповідь. А інспектор каже: Да, тоді не штрафували, да зараз 50% штраф автоматично зніме, да треба гроші кидати на ел.рахунок, бо як нема ліміту- то не зареєструє, да перевищення воно(система) не використає.... Ваше право,каже, хочете реєструйте, нам сказали всім послати, ми всім послали, таких багато....

Відповісти
  • Mariya A.
03.05.18 19:49

Анна Ив., Матерь Божья! Как чувствовала... Регистрировала всегда и на всех. Выбивала деньги на лимит и никому не говорила, что не штрафуют. 
И, насколько помню, не штрафовали "просто так". А прямой нормы "за этих - штраф, за тех - не штраф" не было и нет. Как, к примеру, не штрафовали за уточненки 1-ДФ. Но норма то была.
Вот это "попандос". Я бы игнорировала до последнего. Хуже не будет. А так, может пронесет? .
 

Відповісти
  • ОК
03.05.18 16:26

Що не день - то новина!!! Не дадуть падлюки до пенсії доробити...

Відповісти
  • муха
03.05.18 17:54

Можно ли спрашивать ДФС?

Можно!

Можно ли считать ответ ценным, исчерпывающим и окончательным?

Нет, нельзя.

Відповісти
  • Марина
04.05.18 08:38

Так же вчера весь день пыталась выяснить как рассчитывали  показатель Р, у меня никак не сошлось

Відповісти
  • Марина
04.05.18 08:55

Перечитала все комментарии выше, сложила все суммы налогового обязательства (сами суммы НДС) за период май 2017-апрель 2018 (за апрель только зарегистрированные) -  показатель Р сошелся до копеечки. И остальная часть формулы выполняется. А дальше что? Что мне с этим показателем делать? Если хотят их выкинуть совсем из первого этапа процеживания НН, а оставить только НН на не плательщика или не выдаваемые контрагенту? И как будет выглядеть показатель Р, если формула не выполниться (Р больше Рм х 1,4)?

Відповісти
  • Нона
04.05.18 10:59

Марина, так формула  Р <Рм × 1,4,        
как сумма за год может быть меньше месячной пусть и умноженной на 1,4  ?? 
 может я туплю или  Р из электронного кабинета это не  Р из формулы 

Відповісти
  • Марина
04.05.18 15:31

Нона, в  комментариях выше, предлагали общую сумму всех НДС с мая 2017 по апрель 2018 (в части уже зарегистрированных НН в апреле за апрель) делить на 12 мес. и этот показатель должен быть меньше, чем Рм х 1,4, что у меня и выполняется.
 Но ОЧЕНЬ хотелось бы, всё таки, получить разъяснения, что же под "Р" в ЭК имеют ввиду и как его использовать, и с всевозможными примерами.

Відповісти