Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

05.06.18 00:00
0 Друкувати

Передумов для підвищення "мінімалки" немає – Данилюк

Міністр фінансів Олександр Данилюк розповів, що передумов для підвищення мінімальної заробітної плати немає, повідомляє "Економічна правда".

"Підвищення "мінімалки" — це додаткові видатки. Ми прораховували декілька варіантів, скільки це може коштувати. Підвищення "мінімалки" з квітня обійшлося б держбюджету мінімум в 13 млрд. гривень. І це мінімальна сума, яка потрібна тільки на підвищення "мінімалки" — без урахування підвищення посадового окладу працівника і тарифного розгляду єдиної тарифної системи", - зазначив міністр.

"Якщо врахувати підвищення тарифного розгляду у співвідношенні до "мінімалки", була б додаткова потреба у витратах на 2018 рік у 30 млрд. гривень. Перше півріччя закінчується вже через місяць. Зараз потрібно думати про Антикорупційний Суд, а не займатися популізмом", - додав він.

Коментарі
  • Шурик
05.06.18 07:09

Что он там рассказывает, в суд на Гройсмана подавать надо, и садить его за экономический терроризм.

Відповісти
  • ???
05.06.18 08:21

Я так и думал господа... © х/ф "Формула любви" 

Відповісти
  • nemo
05.06.18 09:22

Вот и чудно. Вполне устраивает условная пока стабильность в ценах и курсе доллара. Поднимать минималку - это опять загонять толпу бюджетных аленей с большими хоз сумками в супермаркеты  типа АТБ и разгонять инфляцию

Відповісти
  • 777
05.06.18 10:19

Знаете кто такой Данилюк? - mr."флюгер". До ссоры с Гройсманом, продвигал 3723грн., а потом 4100грн. А теперь стал "защитником бизнеса"! Не обманывайтесь, если ему будет выгодно, он завтра будет рассказывать о 30000тыс. минималки. И говорит он  "обошлось бы госбюджета минимум в 13 млрд.", заметьте, не для бизнеса, для бюджета. Как будто вся экономика страны это бюджет. Двуличные ......., .......Причем все, и Данилюк и Гройсман, просто разные сорта г...... 

Відповісти
  • jkz
07.06.18 10:38

777, разные сорта г..  - это попадание  в десятку

Відповісти
  • х
05.06.18 11:07

зато у нас всегда есть предпосылки для повышения, цен, тарифов, т к мало платим по сравнению с европой... но зарплаты даже средние 300-500 дол. с такими ценами как то не стыкаются. 

Відповісти
  • Ксюша
05.06.18 11:53

Перед выборами резких движений делать не будут. Все перекладывают после выборов, а похоже планы них грандиозные.

Відповісти
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам