Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


07.06.18
26399 13 Друкувати

Щодо реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН у святковий чи вихідний день, якщо цей день є граничним днем реєстрації

Реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків:

- для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені;

- для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені;

- для розрахунків коригування, складених постачальником товарів/послуг до податкової накладної, що складена на отримувача - платника податку, в яких передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальнику, - протягом 15 календарних днів з дня отримання такого розрахунку коригування до податкової накладної отримувачем (покупцем).

Операційний день триває в робочі дні з 8-ї до 20-ї години.

Якщо 15 число або останній день місяця припадають на вихідний, святковий або неробочий день, - такий день вважається операційним днем.

Якщо у Вас виникнуть питання щодо заповнення податкових накладних або розрахунків коригування - звертайтеся до експертів Служби Порятунку Бухгалтера.

За матеріалами ГУ ДФС у Київській області
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ок
07.06.18 09:10

Действительно, зачем бухгалтеру выходные? На работу в выходной, налоговые регистрировать    

Відповісти
  • Татьяна
07.06.18 09:21

Благодетели.

Відповісти
  • х
07.06.18 09:50

А перенести слабо, слов нет...

Відповісти
  • Хелен
07.06.18 10:39

Наверное, я что-то не понимаю... Регистрировать можно только в рабочие дни, т.е. в выходные, праздничные и нерабочие дни нет регистрации. А если считать 15, то календарных... Или они разъяснили, что если эти дни попадают на 15 число, то в эти дни сервер работает???

Відповісти
  • Світлана
07.06.18 11:34

Тобто якщо 15 число припадає на неділю то я можу реєструвати накладні, а в суботу 14-го ні?

Відповісти
  • Маня
07.06.18 12:40

Світлана,реально в суботу 14 нереєструються ПН а 15 в неділю реєструються, але якщо відправити в суботу ПН то вони зареєструються 15.

Відповісти
  • Таня
08.06.18 12:27

Маня, реально сервер работает в воскресенье, 15 числа?

Відповісти
  • Тата
07.06.18 11:57

Світлана, вот меня тоже интересовал этот вопрос. И тут реально не понятно  и трактовать можно  по-разному. Т.к. пояснение касается только граничного дня 15 и 30(31) число.месяца.

Відповісти
  • Жужа
07.06.18 16:59

Люди, а отчеты в выходной и в праздник  сдаются?

Відповісти
  • Ирина
07.06.18 22:49

Жужа,

Сдаются. И ночью тоже.

Відповісти
  • ИРИНА
08.06.18 13:44

Ирина, вы шутите?
У меня отчеты в выходные не сдаются, а если налоговая накладная придет на регистрацию в "нерабочее время сервера", еще и вернут с пометкой о нерабочем времени. В последние дни 15/30 налоговые регистрируются с 8 до 20, Пробовала не раз, т.к. надо регить корректирующие накладные.

Відповісти
  • Ирина
07.06.18 22:53

А вообще ситуация с "покращеннями" напоминает старый анекдот про прапорщиков-рационализаторов и подопытного их солдата. Когда за рацпредложение премию давали. И вот солдат уже копает двумя руками двумя лопатами, сзади волочит грабли, привязанные к поясу...И тогда один прапор говорит другому: "Слушай, а если ему(солдату) в ..опу фонарик вставить, он и ночью копать может".

Відповісти
  • Марина
09.11.18 18:18

Это, чтоб тырить им проще было! ))) Чем тогда можно объяснить "магические" действия с суммами лимита, внезапно как-то списанными, а потом, когда, перестраховавшись пополняешь эл.счет, через время снова волшебным образом появляющиеся в лимите??? Подлинная информация из собственных уст, увиденная собственными глазами  в собственном личном кабинете и не один раз! Причем при этих волшебствах не работает ни горячая линия, ни телефоны ГНИ!

Відповісти