Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


06.07.18
28611 24 Друкувати

Як правильно визначити розрахункові рахунки для сплати ЄСВ?

Розрахункові рахунки для сплати єдиного внеску наразі є чинними для зарахування коштів до бюджету.

Кожна категорія платників, передбачена Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», має свій символ (201, 202, 203, 204, 205, 206, 207).

Цей показник використовується для правильного визначення розрахункового рахунку на який певна категорія платників має перераховувати єдиний внесок до бюджету.

Символ зазначено у підрубриці «Символи рахунків для зарахування ЄСВ в органах ДФС». Тризначний символ відображений у розрахунковому рахунку  шостою, сьомою та  восьмою цифрою.

Нагадуємо, розрахункові рахунки для сплати єдиного внеску розміщені  на субсайті ГУ ДФС у м. Києві у рубриці «ЄСВ» підрубриці «Реєстр рахунків для сплати єдиного внеску». Звертаємо увагу, що у зазначеній підрубриці  розміщено інформацію, як правильно заповнити  поле «Призначення платежу» розрахункових документів  у разі сплати ЄСВ.

За матеріалами ГУ ДФС у м. Києві

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • voko
06.07.18 09:35

Ну, суперінформативно! Якщо хтось розгадав цей ребус - на субсайті ГУ ДФС у м. Києві у рубриці «ЄСВ» підрубриці «Реєстр рахунків для сплати єдиного внеску» - і знає його точну адресу - відпишіться, будь ласка.

Відповісти
  • фрося
06.07.18 13:16

№ з/п Cимвол "SSS"*  Розмір єдиного внеску 1 201 Єдиний внескок, зазначений у ч. 5, абз. 2 ч. 6 (крім суми єдиного внеску, що сплачується із сум грошового забезпечення батькам - вихователям дитячих будинків сімейного типу, прийомним батькам), ч. 7-9, 12-14 ст. 8 Закону нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати (36,76%-49,7%; 36,3%; 45,96%; 33,2%; 8,41%; 5,5%; 5,3%; 3,6%; 2,85%; 6,1%); винагороди за договорами ЦПХ (34,7%; 2,6%); допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами (33,2%; 2%). 2 202 Єдиний внесок, зазначений в абз. 1 ч. 6 та ч. 10 ст. 8 Закону  нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців (34,7%; 2,6%). 3 203 Єдиний внесок, зазначений у абз. 2  ч. 6 ст. 8 Закону нарахований на суми грошового забезпечення батьків вихователів або добровільна участь у пенсійному страхуванні (33,2%; 34,3%,). 4 204 Єдиний внескок, зазначений в абз. 1 ч. 11 ст. 8 Закону для фізичних осіб - підприємців, у т.ч.  які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність або єдиний внесок, зазначений в абз. (34,7%; 34,8%). 5 205 Єдиний внесок, зазначений в абз. 3 ч. 11 ст. 8 Закону для фізичних осіб підприємців, у т.ч.  які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у страхуванні на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (36,6%; 36,5%).  6 206 Єдиний внесок, зазначений в абз. 4 ч. 11 ст. 8 Закону для фізичних осіб підприє

Відповісти
  • Дарья
06.07.18 11:29

В расчетном счете 6,7,8 цифра 201, для ЄСВ. Посмотрите.
Счета не изменились для ЄСВ.

Відповісти
  • Марі
06.07.18 09:42

voko,http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/214641.html

Відповісти
  • гость
06.07.18 11:06

счета же по ЕСВ не изменились, вроде бы, да?

Відповісти
  • Дарья
06.07.18 11:29

гость, да, те же. 

Відповісти
  • Інна
06.07.18 11:36

Я ориентируюсь в личном кабинете на сайте https://cabinet.sfs.gov.ua в "Стан розрахунків з бюджетом". 04.07.18 по ним перечислила и 05.07.18 в єтом же кабинете увидела их зачисление.

Відповісти
  • Юра
09.07.18 12:17

Інна,спасибо!

Відповісти
  • Анна
06.07.18 12:37

Інна,а как там можно зарегистрироваться?

Відповісти
  • Света
06.07.18 13:13

Анна, если планируете подавать отчеты, то нужно проверить потом в настройках чтоб стояли галочки использования подписей печати и главбуха(если используете)

Відповісти
  • Света
06.07.18 13:11

Анна, заходите с помощью ключа ЕЦП подписи директора

Відповісти
  • Інна
06.07.18 12:42

Анна, давно зарегистрировалась и тонкостей регистрации не помню, но сама регистрация сложностей не вызвала - поройтесь на сайте и пробуйте.

Відповісти
  • ОК
06.07.18 11:39

Приват з цим довбаним ЄСВ мені ще з минулого м-ця мозги виносить - платила з/п вперше з їх банку - вирішила підстрахуватись і під"їхати прямо на відділення, платіжки набрала з дому, перевірили, відправили при відправці їх програма глюкнула ї ЄСВ відправила з неповним призначення платежу (тільки цифри, без тексту) - так мене тиждень ще ганяли по ДФСах за довідкою, що є переплата по ЄСВ і лише потім перерахували з/п на картки. А з цими змінами в рахунках і дихати боюся!!!!

Відповісти
  • Света
06.07.18 13:15

ОК, плачу лет 5 через приват, в том числе по фопу бывает со своей карты: никаких проблем...

Відповісти
  • SHADOW
06.07.18 11:46

ОК, єто не их программа а их оператор глюканул.
через приват24 все отправляю и все нормально

Відповісти
  • Sкептиk
06.07.18 11:56

А я ориентируюсь на счета, указанные на сайте ДФС, а потом перепроверяю отображение начислений и уплаты в ЭК

Відповісти
  • ta
06.07.18 12:07

Платили налоги по ЗП вчера 05.07.18,в кабинете видно, что ЕСВ зачислился, ВЗ и ПДФО еще нет. Есть у кого-то  такая ситуация?

Відповісти
  • Інна
06.07.18 12:40

ta, вчера к вечеру все перечисленные налоги увидела

Відповісти
  • Аллусик
06.07.18 12:40

ta, тоже так же. Но здесь в чате пишут, что отправляли на новые реквизиты 02.07.2018г., а отразились в кабинете только вчера 05.07.2018г. Ждемс)))

Відповісти
  • Інна
06.07.18 12:44

Аллусик,  возможно это зависит от тех кто "оперативно" разносит оплаты

Відповісти
  • Аллусик
06.07.18 13:02

Інна, там вообще у них все "сложно". Некоторые после 02.07.2018г. перечисляли налоги на старые расчетные счета и у них все отразилось в кабинете)))) 

Відповісти
  • Аллусик
06.07.18 13:08

Все у меня тоже появились))))

Відповісти
  • ta
06.07.18 14:40

Аллусик, поздравляю. Отправляла на новые реквизиты , буду ждать.

Відповісти
  • Алена
09.07.18 19:35

Помогите! Подскажите пожалуйста, первый раз будем платить ЄСВ, НДФЛ и ВЗ... не могу найти реквизиты и правильные счета, зарегистрированы в 1028 БОРИСПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ (М.БОРИСП.) БРОВАРСЬКОЇ ОДПІ.... Спасите!!!

Відповісти