Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.07.18
38197 33 Друкувати

"Подарунок" бухгалтерам від ДФС: чергове оновлення плану перевірок

ДФСУ оприлюднила оновлений план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2018 рік.

Зміни внесено до Розділу І плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" та Розділ ІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів". 

Розділ І плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" та Розділ ІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів" з урахуванням коригування (липень 2018 року) 16.07.2018 р. (Завантажити)

Розділ ІІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - самозайнятих осіб, які є ФОП або провадять незалежну професійну діяльність" з урахуванням коригування (травень 2018 року)  та Розділ ІV плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати ПДФО, військового збору та ЄСВ" з урахуванням коригування (квітень 2018 року) поки що залишено без змін. 

Інші планові заходи державного нагляду (контролю) доступні за посиланням.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • 222
16.07.18 15:59

Поздравили с Днем бухгалтера

Відповісти
  • Ляля
16.07.18 16:00

Мы сегодня поздравляем
От души бухгалтеров!
И сердечно пожелаем
Вам балансов без долгов!
Пусть расчеты будут с плюсом!
Дебит с кредитом сведен!
Жить красиво и со вкусом!
Быть успешными во всем!

Відповісти
  • Мирра
16.07.18 16:09

Дуракам закон не писан))))

Відповісти
  • Оле
18.07.18 11:52

Мирра, : дуракам закон не писан,  если писан - то не читан, если читан - то не понят,  если понят - то не так

Відповісти
  • Лара
16.07.18 16:52

Издеваются

Відповісти
  • Юра Г.
17.07.18 07:10

Закон позволяет только исключать из списка. Если на 31.12 в списке не было  а потом появилось - уголовщина.

Відповісти
  • veritasana
17.07.18 07:54

Юра Г.,согласна...пойду в суд..как только свои Товки увижу..

Відповісти
  • Ионный ускоритель
17.07.18 08:21

Такое впечатление, что они план обновляют по мере заноса денег налоговикам. 

Відповісти
  • Алексей Иванников
17.07.18 08:43

Ионный ускоритель, ага.

Відповісти
  • Любовь
17.07.18 09:05

Как они задрали проверками! 

Відповісти
  • Татьяна
17.07.18 09:17

Подскажите пожл. как проверить есть-ли в списке??? забыла..............как............

Відповісти
  • Елена
17.07.18 09:41

Татьяна, ctrl+f, в появившемся окошке едрпоу или название))

Відповісти
  • Наталія
17.07.18 09:38

Татьяна,задайте код ЄДРПОУ вашої організації. Я так знайшла. Зараз в мене перевірка з податкової по ПДФО, військовому збору та ЄСВ.

Відповісти
  • Аня
17.07.18 14:52

Наталія, что смотрят, на что обращают внимание? 

Відповісти
  • Наталія
18.07.18 09:44

Аня, У мене зразу попросила авансові звіти (цікавило паливо-мастильні матеріали, поїздки за кордон), касову книгу, оборотно-сальдові відомості по рах.661, 372, 6411 - це у головного бухгалтера. Звіти по 1-ДФ. У нас були до дня Св. Миколая подарунки дітям за рахунок підприємства. В 1-ДФ проставляла ІПН самої дитини працівника із кодом 160. Так виявилося, що вони не знають кодів, крім 157 підприємці. По зарплаті попросили лише одну відомість нарахувань та утримань. 

Відповісти
  • Євгенія
18.07.18 15:10

Наталія, а не приплітають податки до аванс звітів (пдфо і війс) ?

Відповісти
  • Аня
18.07.18 14:37

Наталія, спасибо.

Відповісти
  • лллл
18.07.18 10:00

Наталія,як давно перевірка була? У цьому році?

Відповісти
  • Наталія
18.07.18 11:29

лллл,Сьогодні по плану у них останній день. Не знаю, що в акті напишуть.

Відповісти
  • лллл
18.07.18 12:06

Наталія, хочу Вам пожелать только удачи)

Відповісти
  • Наталія
18.07.18 13:17

лллл, Дякую, і Вам удачі :)

Відповісти
  • Рулевой
17.07.18 09:36

Татьяна,Ctrl=F и вводите свой ОКПО

Відповісти
  • МС
17.07.18 17:23

АААААААА
с пасибо!)

Відповісти
  • лллл
18.07.18 09:07

у меня уже на след. неделе проверка, расскажу потом как было

Відповісти
  • ЕЛЕНА
18.07.18 23:51

Сколько дней длится проверка по плану?

Відповісти
  • лллл
19.07.18 07:32

вообще 10 и продлить могут на 5, у меня тоже пока написали 10дней

Відповісти
  • pages
19.07.18 13:44

23123

Відповісти
  • Ігор
20.07.18 11:12

Ну то й що? Теж мені новина. Це вже буденність. Не допускати до перевірки, ось і все. Нехай в суді оскаржують.

Відповісти