Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


02.08.18
14433 8 Друкувати

Нові ознаки доходів для заповнення форми № 1ДФ у проекті Мінфіну

На сайті ДФС оприлюднено проект Мінфіну «Про затвердження Змін до додатка до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку».

Законами України від 24.12.2015 р. № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році», від 23.02.2017 р. № 1910-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини», від 07.12.2017 р. № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України  щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» внесено зміни до ПКУ, відповідно до яких, зокрема, ст. 165 ПКУ доповнено новими видами доходів фізичних осіб, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку.

До прийняття зазначених змін заповнення податкової звітності № 1ДФ здійснювалось з використанням переліку ознак, встановлених у додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. № 4.

Після набрання чинності  вище зазначених законів  виникла необхідність доповнення зазначеного переліку ознак, шляхом внесення змін до наказу № 4.

Прийняття проекту наказу забезпечуватиме виконання вимог пункту 176.2 ПКУ.

Завантажити оновлений Довідник ознак доходів фізичних осіб та Довідник ознак податкових соціальних пільг.

Зауваження та пропозиції стосовно змісту проекту акту просимо надавати у письмовій та електронній формі до 30 серпня 2018 року за наступною адресою:

Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2, Е-mail: apar@minfin.gov.ua

 

За матеріалами ДФСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Светлана
02.08.18 07:47

Задолбали Вы своими "покращеннями"

Відповісти
  • Аня
02.08.18 09:20

Светлана, слово "задолбали" хочется сказать несколько грубее...

Відповісти
  • Андрей
02.08.18 08:35

А что так? В предыдущем перечне забыли такие виды доходов, как предоставление предприятием сотруднику калькулятора и туалетной бумаги?

Відповісти
  • Йошта
02.08.18 16:24

Андрей, коврик на пороге - вытирайте ноги. Шура, заплатите за кефир.

Відповісти
  • Ігор
02.08.18 10:31

Андрей, Вони і так вимагають декларувати видачу спецодягу.

Відповісти
  • ЗАРА
02.08.18 10:26

Андрей, не смотрела, но думаю добавят статью дохода:
"доход в виде возмещения по авансовому отчету по закупке хозтоваров без получения аванса от предприятия".
Иначе как они еще оправдают их несуразные ИНК по этому поводу?

Відповісти
  • Ника
02.08.18 17:39

ЗАРА!
Вот этот новый фокус налоговиков по    признанию дохода от покупки   товаров, это никакой суд не признает. дело же не только в хоз. товарах и представительских расходах, а и в покупке товаров и материалов для
осуществления   основной деятельности.
 Работник  кредитует своё предприятие. а ему в наказание: "заплати НДФЛ и ВЗ из суммы кредитования."
Это всё вообще не поддаётся никакой логике.
Я, знаю  таких директоров, у которых в  2017г  просто исчезли  денежные  средства из Платинум Банка(он лопнул и деньги  вернуть уже не реально, потому , что  предприятие Юр.лицо)
 И, директору   пришлось покупать товар за свои средства, теперь как их вернуть?
Конечно, нужно  обложиться  горой всяких документов, что бы    хоть как то доказать , что  деньги  его. Это же    кошмар.
 Сейчас, после этого бреда ДФСников,  при каждой такой покупке, нужно будет вносить  средства в кассу, как    фин. помощь предприятию, затем выдавать их из кассы.Ну и дальше  как обычно авансовый отчет в сроки  и.т.д
Но,  раньше такого бреда налоговики не высказывали и  многие вполне практиковали   покупку    товаров, услуг, материалов, за свои кровные, с предоставлением    чеков,  приходных  документов и оставлением  авансовых отчетов.
Как теперь быть таким  предприятиям у которых задолженность перед работником за приобретенные товары, услуги   до  публикации этого письма от ДФС?
Я, думаю, что  это у  ДФС ников не пройдет. Любое предприятие будет судиться с  ДФС, в случае такого "наезда" Здесь же явный наглый перебор. И, уже есть  положительные    решения судов по  таким ситуациям.

Відповісти
  • ЗЗЗ
03.08.18 15:52

Ника,дайте пож, ссылку на это маразматическое письмо. А какие вообще юридические основания начислять на возврат подотчета НДФЛ и ВЗ - это же полный бред!!!!!!

Відповісти