Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


22.09.18
5978 9 Друкувати

Недобросовісні роботодавці ховали неоформлених працівників у підсобках

Інспектори праці Держпраці здійснили перевірку закладів громадського харчування у столиці.

Виявлено нелегальних працівників, які не мають трудового договору, тобто соціально незахищені: без лікарняних, без компенсації при виробничій травмі, без реабілітації здоров`я.

За матеріалами ГУ Держпраці у Тернопільській області

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • хаха
22.09.18 09:43

"без лікарняних, без компенсації при виробничій травмі, без реабілітації здоров`я." - ФОПы могут так работать всю жизнь и платить при этом налоги, не иметь права на отпуск и это нормально и никого не волнует.  Можно подумать, что официально устроенный работник будет бесплатно лечиться. С одной стороны государство нагло врет про бесплатную медицину и само не соблюдает закон, а с другой требует, чтобы нечиновники соблюдали законы.

Відповісти
  • нанашка
22.09.18 11:25

А если работник сам не хочет что делать? ! Половина работников тикануло в Польшу,чтоб как то выжить идем на уступки.

Відповісти
  • Що ви верзете
22.09.18 14:27

Тобто усі у країні махохисти?

Відповісти
  • Мари
22.09.18 21:28

Скоро инспектора по труду будут миллионерами

Відповісти
  • Мари
22.09.18 21:28

Хочу быть инспектором по труду

Відповісти
  • ок
24.09.18 12:13

А сами "законотворци" на своих предприятиях как трудоустраивают и сколько платят ? !!!

Відповісти
  • Alzeco
25.09.18 14:01

Этот В. Ющенко был раньше инспектором отдела РРО в Шевченковской налоговой.
Интересно, а работать он не пробовал?!

Відповісти
  • Инкогнито
03.10.18 11:02

Люди працюють у ФОП без оформлення трудових відносин, якщо в них не має іншої можливості працевлаштуватись офіційно. Особливо це стоюється тих працівників, котрі не мають відповідного досвіду (студенти, випусники вузів), або ж ті кому залишилось 5-10 років до пенсії. Тому що наші роботодавці хочуть  мати  працівників і молодих, і з великим досвідом, що є взаємовиключаючими вимогами. Тож людина йде і працює, тому що треба сьогодні якось вижити, а до пенсії можна і не дожити. Середню тривалість життя в нашій країні ви знаєте.  

Відповісти
  • Антонина
03.10.18 16:13

Государству не людей  жалко. Государство просто живет только с налогов. И вместо того ,чтоб развивать производство и с/х,науку и прочие отрасли ,а не купи- продай, они поднимают минималки,  чтоб налогов было больше,а от этого растут цены. Они опять минималки- опять выросли цены. И эти власти говорят, что знают как нас вывести с того ,во что завели.

Відповісти