Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.10.18
14759 25 Друкувати

Величезні штрафи для роботодавців можуть знизити

"Вісник. Офіційно про податки".

У ході засідання Комітету ВРУ з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення було порушено питання щодо невідповідності штрафних санкцій рівню реальних доходів представників малого та середнього бізнесу та необхідності перегляду переліку обов’язкових документів для ведення кадрового обліку.

Крім того, учасники робочої зустрічі звернули увагу на відсутність у законодавчому полі положень, що закріплюють поняття «інспекційного відвідування».

За результатами заходу ухвалено резолюцію з вимогою внести на розгляд парламенту законопроекти: № 5711 — про зниження штрафів для роботодавців та № 6489 — про запобігання надмірному тиску на роботодавців.

Нагадаємо, ключові положення законопроекту № 5711:

- вилучення з КЗпП штрафів 372 тис. грн для підприємців;

- приведення штрафів за порушення законодавства про працю у відповідність з іншими адміністративними правопорушеннями. Зокрема, за самовільне користування надрами, незаконну вирубку лісів тощо;

- відміна «податку на повітря» — обов’язкову сплату мінімального страхового внеску підприємцями на загальній системі оподаткування за періоди, коли вони не отримували доходи;

- відміна відповідальності за невчасне подання звіту, якщо це не призвело до втрати бюджетів різних рівнів чи Пенсійного фонду України;

- відміна штрафів за недопуск до незаконної перевірки.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • я фоп
16.10.18 07:35

отлично, то что я ранее говорил об отмене драконовских норм. если примут сдержу слово пойду проголосую

Відповісти
  • Дурень думкою богатіє
16.10.18 11:03

Бе-бе-бе, Бла-бла-бла....Для ослов идущих за  морковкой привязанной к прутику.По  евробляхам сколько было  обещаний и "окончательных". решений?   Покупают Вас как редиску пучками по 30 коп.Мозги включите, а потом думайте за кого голосовать.  Не всё в этой жизни измеряется  деньгами.

Відповісти
  • я фоп
16.10.18 17:59

Дурень думкою богатіє, да вы правы1000%
и пойду голосовать только при условии ликвидации драконовских норм по труду. обещания это пыль. Я так и пишу "если примут, тогда..."

Відповісти
  • Оксаночка
16.10.18 08:58

Так это ж и планируется для того, чтобы все пошли и проголосовали... а потом все вернется на круги своя.

Відповісти
  • я фоп
16.10.18 10:11

Оксаночка, хотя бы вздохнуть какое-то время полной грудью)))

Відповісти
  • Ксюша
16.10.18 13:58

я фоп, Главное чтоб это был не последний вздох .

Відповісти
  • я фоп
16.10.18 18:01

Ксюша, да и ещё говорят перед смертью не надышаться 

Відповісти
  • Оксаночка
16.10.18 14:34

Ксюша, это точно) Не думаю что после выборов останется по-хорошему. Да еще и не понятно, примут эти изменения или нет. А так конечно хоть какое-то время спокойно работать.

Відповісти
  • я фоп
16.10.18 18:00

Оксаночка, если не примут разговор не получится с ними )

Відповісти
  • хаха
16.10.18 08:58

Министрам не хватает бабла и они закручивают гайки - они против этих изменений. На депутатов изменения никак не влияют, у них все решено. Но никто не будет платить депутатам за голосование! Вот интересно, как поступит большинство депутатов? Я думаю они не примут изменения - им не платят за них и на них лично это никак не отразиться.

Відповісти
  • бух
16.10.18 09:23

фантастика!

Відповісти
  • Я
16.10.18 09:37

На то,что это голос разума даже не надеюсь.В чем подвох?

Відповісти
  • Елена
16.10.18 13:49

Я, вряд ли подвох, обычная система "палец в тисках" - сначала зажали посильнее, народ начал вопить и упираться, сейчас "послабят" маленько - многие выдохнут и скажут "ну ладно, это уже легче платить".

Відповісти
  • Лара
16.10.18 10:23

"Меня терзают смутные сомнения...."

Відповісти
  • Ігор
16.10.18 10:27

"...необхідності перегляду переліку обов’язкових документів для ведення кадрового обліку" - може нарешті зруйнують систему, яку нам нав'язал радянський окупант."відміна відповідальності за невчасне подання звіту, якщо це не призвело до втрати бюджетів ... чи ПФУ" - невже і в цьому розум візьме гору?
"відміна штрафів за недопуск до незаконної перевірки" - штраф за таке, це шедевр. Давайте впровадимо штрафи за не допуск злодія в помешкання.

Відповісти
  • Анна
16.10.18 15:48

Ігор, вам би зруйнувати лише....
а как в суде без штатки, приказов, табелей потом что-то можно доказать?
если все хорошо - это одно.. но эти документы нужны не только для писанины лишней...

Відповісти
  • Дурень думкою богатіє
16.10.18 11:10

Ігор, Тебе давно пора пить сов'єтську зелёлку. ..в вышиваночках за 27  распилили страну відбудовану після війни  моїми батьками,  а тебе оказывается  инструкция по кадрам жить мешает? Клинический идиот!

Відповісти
  • Ната
16.10.18 11:10

Принять закон . а потом его отменить или облегчить и все ПОКРАЩЕННЯ !И мы ведемся на это? Где МОЗГИ? Верим? Проголосуем?

Відповісти
  • я фоп
16.10.18 18:03

Ната, проголосую лишь при принятии закона

Відповісти
  • охохо
16.10.18 11:49

Ната,нам уже обещали закон про бурштин _там какой штраф -мизерный. нам обещали войну закончить за 2 недели,много  чего обещали

Відповісти
  • ***
16.10.18 15:19

охохо, Сто раз скажи ХАЛВА, . во рту слаще не будет.Сказки  внукам читай.

Відповісти
  • Алла
16.10.18 12:11

Да как это "не повлияет на депутатов"! У них у каждого свой бизнес: на папе, на маме, на жене, на детях, на любовницах... Очень даже отразится!

Відповісти
  • Мари
16.10.18 14:23

Так это 2017 года законопроект 

Відповісти
  • Да
16.10.18 14:30

Мари, Да но наносу выборы. Сейчас такие обещания польются .

Відповісти
  • бух-бух
16.10.18 15:05

Принимают... Отменяют... мы страдаем...  они премии получают... за эти качели... Когда начнут отвечать за свои "несоответствия"?

Відповісти