Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


30.10.18
92204 133 Друкувати

Оновлено форму податкової накладної

Мінфін затвердив зміни до форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної, затверджених наказом Мінфіну України від 31.12.2015 р. № 1307.

Згідно цих змін у податковій накладній потрібно буде зазначати податковий номер платника податку відповідно Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну України від 09.12.2011 р. № 1588.

При цьому рядок «Податковий номер платника податку або серія (за наявності) та номер паспорта» не заповнятиметься у разі:

  • постачання товарів/послуг отримувачу (покупцю), який не зареєстрований як платник ПДВ;
  • здійснення операцій з вивезення товарів за межі митної території України;
  • cкладання податкової накладної отримувачем (покупцем) послуг від нерезидента, місце постачання яких розташоване на митній території України;
  • складання податкової накладної за операціями з ліквідації основних засобів за самостійним рішенням платника податку, переведення виробничих основних засобів до складу невиробничих, здійснення операцій з постачання товарів/послуг у рахунок оплати праці фізичних осіб, які перебувають у трудових відносинах з платником податку;
  • складання податкової накладної на суму збільшення суми компенсації вартості товарів/послуг, у разі коли на дату такого збільшення покупцю анульовано реєстрацію платника ПДВ;
  • складання податкової накладної за щоденними підсумками операцій;
  • складання зведених податкових накладних покупцям - особам, не зареєстрованим платниками ПДВ.

Крім того, у табличній частині податкової накладної з’явиться графа «Сума податку на додану вартість» (графа 11 оновленої форми). Ця графа повинна буде заповнятися у гривнях з копійками із зазначенням після коми до 6 знака включно.

Аналогічних змін зазнає й форма розрахунку коригування до податкової накладної.

Також у Порядку заповнення податкової накладної, затверджений наказом Мінфіну України від 31.12.2015 р. № 1307, (далі — Порядок № 1307) буде визначено, що у разі складання зведеної податкової накладної у графі «Зведена податкова накладна» замість позначки «Х» потрібно буде зазначати код ознаки:

  • 1 — у разі нарахування податкових зобов’язань відповідно до п. 198.5 ПКУ;
  • 2 — у разі нарахування податкових зобов’язань відповідно до п. 199.1 ПКУ;
  • 3 — у разі складання зведених податкових накладних, особливості заповнення яких викладені у п. 15 Порядку № 1307;
  • 4 — у разі складання зведених податкових накладних, особливості заповнення яких викладені у п. 19 Порядку № 1307.

Крім того, оновлення Порядку № 1307 передбачено й в частині складання розрахунків коригування. Уведено алгоритм, який запропонувала ДФС.

У межах цих змін тепер обов’язком ДФС є визначення умовних кодів причин коригування та їх оприлюднення на власному офіційному веб-сайті.

Зазначені зміни було затверджено наказом Мінфіну від 17.09.2018 р. № 763. Цей наказ набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування, крім абз. 2 п. 6 та п. 8 Змін до Порядку заповнення податкової накладної, затверджених цим наказом, які набирають чинності з 01.01.2020 р.

На момент підготовки цього матеріалу наказ офіційно не опубліковано. Про публікацію документу повідомимо додатково.

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юра Г.
30.10.18 03:37

Жду Машу, что бы поржать.

Відповісти
  • tata
30.10.18 15:16

валентина, а киньте пожалуйста, ссылку на этот сайт

Відповісти
  • *
30.10.18 14:13

Когда собаке нечего делать она  арсенияпетровича лижет.Так и наши можновладці. Главное отчёты перед МВФ за покращення.

Відповісти
  • Сергей
30.10.18 18:50

*,А потом МВФ говорит,что у вас панове власть имущие,"покращення",поэтому поднимайте цены на газ.Иначе не дадим вам денег и народ вас сметет в два счета.

Відповісти
  • Иван
03.12.18 13:57

Сергей, никто никого не сметет, за это никто не будет платить

Відповісти
  • Mariya A.
30.10.18 11:19

Юра Г., а чё ждать эту Машу? )) Маша только пришла с прогулки. Ходили с дочкой в частную конюшню по-близости. Кормили и гладили лошадей. Нас даже прокатили немного. И пошли на х... эти НН.
А теперь шутка: Что-то постоянно менять и перестраивать может любой дурачок. А вот забить на все - тут сила воли нужна, характер ;)
Так что проявите силу воли, покупайте тыквы и делайте фонари Джека. 

Відповісти
  • Юра Г.
30.10.18 13:59

Mariya A., Так тыква от глистов. Этих п...…. тыквой не извести.

Відповісти
  • Mariya A.
30.10.18 14:46

Юра Г., )) ну так всякого рода паразиты появляются от несоблюдения элементарной гигиены. Держите Ваши мысли и поступки в чистоте и не нужно будет никого изводить :)
А я, с Вашего позволения, возьму творческий отпуск. А то работа - не волк и в лес никак не хочет уходить.
Всем всего! 

Відповісти
  • Светик
30.10.18 10:50

Юра Г., Поржать  то оно  завсегда  хорошо, но  кто в курсе, какой "алгоритм" по РК  ввели, что предложила  дфс?  

Відповісти
  • Светик
30.10.18 10:52

еще "условных кодов"   подкинут , или   имеющиеся  перекроят? кто в курсе?
..ять   ну   так  хорошо  утро  началось и  вот те раз....

Відповісти
  • Юра Г.
30.10.18 03:42

Хочется верить, что налоговая сможет одновременно, в течении 15 дней принимать накладные за сентябрь по старой и за октябрь по новой форме.

Відповісти
  • 911
30.10.18 09:34

Юра Г.,хех так вони цей момент відрегулюють як завжди - до 15 число тупо буде відсутня нова форма ПН

Відповісти
  • Оля
30.10.18 04:49

Так с какого числа это счастье ? С 1.11?

Відповісти
  • Арифметика
30.10.18 11:32

Оля, если опубликуют сегодня-завтра,то с 01.11.18. Если послезавтра и позже, то с01.12.18

Відповісти
  • Колян
30.10.18 04:52

И теперь если я выписываю компенсуюющую НН т.е не связаны с хоз деят , то не ставим ‘Х’ а ставим 1?

Відповісти
  • Бухгалтер
30.10.18 06:33

Уважаемая редакция, новый порядок опубликован? 

Відповісти
  • Oleg7
30.10.18 09:56

Бухгалтер, Поки що немає данних про публікації цього наказу. Сьогодніщній Офіційний вісник наче теж без нього.

Відповісти
  • Татьяна
30.10.18 09:45

Бухгалтер,Ні,ще не опублікований

Відповісти
  • Muravei
30.10.18 09:10

Бухгалтер, До конца дочитала только я???
 "На момент подготовки данного материала приказ официально не опубликован. Про публикацию документа сообщим дополнительно."

Відповісти
  • Бухгалтер
30.10.18 10:25

Muravei, спасибо, я дочитала, но это было в 06-30 утра и тогда информации о публикации не было или я еще не проснулась. Если так, то прошу прощения у редакции.

Відповісти
  • Бух
30.10.18 06:35

Бухгалтер, тот же вопрос. Вчера на всех бух.новостных сайтах эта инфа как под копирку. И нигде нет - оно опубликовано или как?

Відповісти
  • Михаил
30.10.18 08:16

"Як зазначено у Наказі №763, він набере чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування. Тобто, якщо його опублікують у жовтні, то нові форми ПН/РК ми будемо застосовувати вже з 1 листопада"

Відповісти
  • ссн
30.10.18 07:29

недолго музыка играла,недолго фраер танцевал.

Відповісти
  • Светлана
30.10.18 07:55

чтоб вы все застрелились , законотворци хреновы.

Відповісти
  • Светлана
30.10.18 08:00

опубликовано или нет .

Відповісти
  • Татьяна
30.10.18 09:45

Светлана,Ні

Відповісти
  • СержК
30.10.18 08:36

Хотелось бы от авторов новшества услышать, какой экономический эффект ожидается от этих новаций? Или упрощение ведения бизнеса... хоть какая-то срань, которая ему поможет...

Відповісти
  • бух
31.10.18 10:38

СержК,Автор получить премию пару миллионов, вот у него и будет эффект. А еще отчитаются про очередную 100 000-ю реформу.

Відповісти
  • Татьяна
31.10.18 09:29

СержК, а это чтобы мы запутались, а они нас штрафовать будут.И пополнят бюджет.

Відповісти
  • Wonder Woman
30.10.18 08:43

Похоже, новшества в НН и РК, вызывающие коллапс в их регистрации, становятся доброй традицией к концу года. Вангую, что все-таки внесут в ближайшее время еще и изменения в критерии, дабы немного накосить под занавес бюджетного года.

Відповісти
  • с-т
30.10.18 08:57

Коллеги, не накаркайте.Не удивлюсь,что опубликуют завтра или сегодня.А когда обновления в 1с будут? В конце месяца?Повеселимся,однако....

Відповісти
  • ппп
30.10.18 10:34

с-т, сомнительно, они просто не смогут обновить свое ПО

Відповісти
  • ппп
30.10.18 10:43

ппп, хотя схемы электронных документов на сайте налоговой уже выложены

Відповісти
  • болик
30.10.18 09:02

Девочки и Юра Г. читайте до конца. "ЕЩЕ НЕ ОПУБЛИКОВАЛИ"

Відповісти
  • бух
30.10.18 09:15

болик,на момент написания комментариев этой фразы не было. это появилось после просьбы указать, когда вступит в силу

Відповісти
  • клава
30.10.18 09:12

болик, ну так опубликуют 31.10, время еще есть

Відповісти
  • Татьяна
30.10.18 09:43

клава, не просто 31.10., а по традиции ночью, чтобы с 01.11. уже вступило в силу.

Відповісти
  • Светлана
30.10.18 09:07

болик. А где читать

Відповісти
  • клава
30.10.18 09:13

т.е. цена опять с ДВУМЯ  знаками, в отличие от суммы ндс. Опять  веселье среди бухов!

Відповісти
  • ппп
30.10.18 10:30

клава, да, вместо того, чтобы увеличить количество знаков в цене, они увеличили в сумме НДС, а как=же их мантры о том, что все денежные показатели должны быть только в гривнях с копейками.

Відповісти
  • клава
30.10.18 11:31

ппп, вот и я о том же. Все.что для налогоплательщика-зло, им во благо. себе можно все.

Відповісти
  • я фоп
30.10.18 09:16

опубликую как обычно задним числом
А 6 знаков после запятой если я я правильно понял- не плохое нововведение. Уже задолбался 1 копейку ловить...

Відповісти
  • ппп
30.10.18 10:32

я фоп, проще и логичнее было увеличить количество знаков в цене, а это, конечно уменьши ошибки округления, но я больше чем уверен не во всех случаях, надо и суммы без НДС, тогда вводить с 6-ю знаками

Відповісти
  • Ігор
30.10.18 09:30

1. Достатньо вказувати ЄДРПОУ юрособи або ІПН фізособи і не треба вигадувати цих 12-значних номерів, це дурня совкових вихованців.
2. ПН існує тільки в електронній формі, то яка всім різниця буде ще графа 11 чи ні?
3. Скільки витрачено часу та роз'яснень по 2-м знакам після коми, і все дарма, а хто відповість за використання службового часу не на користь країні?
4. Країні не вистачає робітників, а величезний трудовий резерв держслужбовців досі на "консервації".

Відповісти
  • Наталия
30.10.18 12:55

Ігор,

Відповісти
  • ЛМ
30.10.18 09:53

Ігор, в ДФС в яку не зайдеш, одна молодь сидить. Вони вже ніяк не совкові вихованці. От якби ця молодь після закінчення ВУЗу попрацювала рядовим бухгалтером, то не крутили би кожні пів- року законами, як циган сонцем.

Відповісти
  • просто так
30.10.18 15:18

ЛМ, не молодь крутить закони, вони прості виконавці.а їхні керівники

Відповісти
  • Ігор
30.10.18 10:27

ЛМ, що одна молодь, важко погодитись. Давайте подивимось на тих, хто їх вчив наприклад, ректора податкової академії Мельника. Можливо я помиляюсь, і наша освіта така передова, тоді чому ми такі відсталі при таких-то фахівцях?

Відповісти
  • Дмитрий
30.10.18 09:34

Хочеться сказать " шо опять.... " капец... 

Відповісти
  • 2222
30.10.18 09:35

Указанные изменения были утверждены приказом Минфина от 17.09.2018 г. № 763. Этот приказ вступает в силу с первого числа месяца, следующего за месяцем его официального опубликования, кроме абз. 2 п. 6 и п. 8 Изменений к Порядку заполнения налоговой накладной, утвержденных этим приказом, которые вступают в силу с 01.01.2020 г.

Відповісти
  • Oleg7
30.10.18 09:58

Нажаль всі зміни тільки ускладнюють роботу і вносять зайві вимоги чи додаткову інформацію 

Відповісти
  • эээх
30.10.18 10:10

как не процитировать тут Лаврова ....

Відповісти
  • Почти Киев
30.10.18 10:15

"При цьому рядок «Податковий номер платника податку або серія (за наявності) та номер паспорта» не заповнятиметься у разі:"??????????????????????????????????????????? Это что!!!!!!!??????????? Каким боком серия и номер паспорта к налоговой накладной????????????????? Чей номер и серия, мой - бухгалтера, директора, учредителей??? ЧЕЙ??? Персональные данные????????????? Или уже не персональные????????? Или я не человек?????????????????? Это уже даже не смешно! 

Відповісти
  • Татьяна
06.11.18 13:21

Почти Киев,это ЕДРПОУ

Відповісти
  • БУХ_ПДВ
30.10.18 10:32

Почти Киев, роз"яснення - серія та номер паспорту для "віруючих" які відмовились від коду

Відповісти
  • Нона
30.10.18 10:31

Почти Киев,      согласно Порядку учета плательщиков налогов и сборов, утвержденному приказом Минфина Украины от 09.12.2011 г. № 1588.
интересно получается что с 2011 по 2018 - семь лет мы как то не соответствовали порядку №1588 и ничего, 

Відповісти
  • Дядька
30.10.18 10:21

Почти Киев, это - для представителей мацковскава патриархата, которые отказываются от ИПН.

Відповісти
  • 1C1C
30.10.18 10:38

Дядька,ахаха, а віруючі знаходяться тільки у вказаному вами патріархаті? Чи ви аби щось ляпнуть?

Відповісти
  • Дядька
30.10.18 10:55

1C1C, віруючі тут зовсім ні до чого. Мова про недоумків та олігофренів.

Відповісти
  • Почти Киев
30.10.18 10:23

Дядька, Надеюсь, что только для них.

Відповісти
  • ТАНЯ
30.10.18 10:18

Как надоело это перестанавливание кроватей в борделе. Рада приняла 144 законы щодо реформ.Это тоже один из 144?

Відповісти
  • Дядька
30.10.18 10:22

Я так понял, скорее введут 6 знаков после запятой в коде ИПН нежели в цене. Дибилы, мля...

Відповісти
  • Лара
30.10.18 10:34

Я не поняла, она что на выборы не идут? 
Или настолько уверены в победе, что продолжают резвиться со своими "покращеннями"

Відповісти
  • Татьяна
06.11.18 13:23

Лара,настолько уверены. Плевать им на выборы

Відповісти
  • Юлия
30.10.18 10:36

что-то не поняла начало про номер плательщика налогов.Разве мы сейчас не указываем его?

Відповісти
  • бубух
30.10.18 10:44

Юлия,до коду ІПН додадуть абсолютно безглузде поле для ЄДРПОУ, виключно для того щоб змінати податковий кредит у разі помилки, тому що це стає обов"язковим реквізитом. Іншої причини "нововведень" я не бачу

Відповісти
  • Дядька
30.10.18 10:59

бубух, звідки ця інформація? У новині нічого про ЄДРПОУ немає.

Відповісти
  • Татьяна
06.11.18 13:24

Дядька,так, це ЄДРПОУ. Якщо його немає по релігійним причинам, то номер паспорта

Відповісти
  • Ольга
30.10.18 11:30

Дядька, як це немає? Податковий номер платника податку - це і є ЕДРПОУ. 

Відповісти
  • Дядька
30.10.18 11:47

Ольга, перечитав порядок. Податковий номер це:* або ЄДРПОУ;* або ІПН;* або номер та серія паспорта для недоумкоменів.Тобто тепер можна зазначати за принципом "або". Як на мене, це - покращення.

Відповісти
  • бубух
30.10.18 12:11

Дядька,не "або", а "і". Тобто тепер потрібно вказувати ІПН і ЄДРПОУ

Відповісти
  • Дядька
30.10.18 12:16

бубух, звідки такі висновки? Порядок читали?

Відповісти
  • бубух
30.10.18 12:29

Дядька, у ПН додано додаткове поле, виключення коли воно не заповнюється наведені в статті. Там немає ніяких "або".

Відповісти
  • Дядька
30.10.18 12:32

бубух, ні. Поле "ІПН" перейменовано у податковий номер. У цьому полі потрібно зазначати податковий номер (Кеп!). Що таке "податковий номер" вже вияснили (одне з трьох). Які ще питання?

Відповісти
  • бубух
30.10.18 12:57

Дядька, те як ви написали це "по-розумному", але ж це не про наших законотворців! У статті є посилання на цей "геніальний" наказ і там же є зразок нової форми ПН, зацініть.

Відповісти
  • Дядька
30.10.18 13:43

бубух, так, вже додали посилання. Дійсно виходить що буде нове поле. Будемо сподіватись, що наступною ітерацією змін стане виключення ІПН...

Відповісти
  • Катя
30.10.18 10:38

Согласно этим изменениям в налоговой накладной нужно будет указывать налоговый номер плательщика налогасогласно Порядку учета плательщиков налогов и сборов, утвержденному приказом Минфина Украины от 09.12.2011 г. № 1588.

При этом строка «Податковий номер платника податку або серія (за наявності) та номер паспорта» не будет заполняться в случае: поставки товаров/услуг получателю (покупателю), который не зарегистрирован как плательщик НДС;

Так а в чем изменение касательно налогового номера?Его ж и сейчас указываем для плательщиков НДС. Для неплательщиков - нет.

У нас много покупателей физ.лиц. Надо их ИНН указывать или останется, как и сейчас, просто "Неплатник" и "100000000000"?

Відповісти
  • Татьяна
06.11.18 13:27

Катя,теперь будет два реквизита - ИНН 12-значный и ЕДРПОУ. Чтоб сразу все видели. Скоро и к адресам вернутся

Відповісти
  • Жожоба
30.10.18 12:59

Катя,я думала только у меня глюк по этому высказыванию. Первая мысль, что вместо "100000000000" будем писать ИНН физ.лица, что-то такое уже было, но только с ФИО

Відповісти
  • ТАНЯ
30.10.18 11:15

Катя,Вот смотрите коллеги. что получается. Налоговый номер плательщика налога- это тот же ИНН ? Или что они  "хиври" имели ввиду? И мы сейчас будем кипеть мозгами выясняя что они имели ввиду. А они нам будут давать одни розяснення кращі інших  как с этими знаками. Тратим в пустую наше время и нервы. Вот зачем мне такие чиновники от власти. Мне все равно сколько им лет и в какой они школе учились и носили ли они пионерский галстук. Мне нужны квалифицированные адекватные  специалисты

Відповісти
  • Lumiers
30.10.18 12:33

ТАНЯ,
Налоговый номе- это код ЕГРПОУ, а ИНН- это номер плательщика НДС. Первые семь цифр совпадают, а вот дальше это номер налоговой присвоившей код и еще какая-то шифровка!  
Алекс-Юстасу!

Відповісти
  • ТАНЯ
30.10.18 14:08

Lumiers,Подозреваю что эти "хиври" имели ввиду инн а на практике спутали с ЕДРПОУ Есть у плательщика ИНН , который присваивается плательщику при регистрации, что еще можно сюда приплести? Согласна с коллегами, которые считаю что они решили идентифицировать ФОПов которые не имеют индивидуального кода по религиозным соображениям. Таких людей вообще мало-раз, ФОПов среди них еще меньше-два, а ФОП без № и ЕЩЕ И ПЛАТЕЛЬЩИК НДС- это вообще эксклюзив.

Відповісти
  • Татьяна
06.11.18 13:31

ТАНЯ,возвращаются к старой форме, когда указывался и ИНН 12-значный, и ЕДРПОУ 8-значный. А через год вернут и адрес, вот увидите. Видимость бурной деятельности и кипения мысли надо создавать. А вот то, что у бухгалтеров мозги кипят - это все нормально. Я вот над новой корректировкой сушила мозги... да. Теперь корректировки надо бояться, как огня. С их группами, порядковыми номерами и прочей лабудой мы будем их посылать раз по 5

Відповісти
  • Светик
30.10.18 13:40

Lumiers, В юридичних осіб цей ІПН складається з 12 цифр, де 1-7 цифри — код ЄДРПОУ (без останньої цифри), 8-11 цифри – податковий код території, 12 цифра – контрольна, в основному відповідає останній цифрі коду ЄДРПОУ.
Для підприємців ІПН — 10-значний, і точно відповідає реєстраційному номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційному номеру). Якщо підприємець має відмову від коду, ІПН також 10-значний, і включає номер паспорта та податковий код території.

Відповісти
  • Светик
30.10.18 13:43

Правда  в   нашем случае это   какая-то  эфемерная контрольная цыфирь (  мы были   восьмыми   по  очереди  в день  выдачи-))))

Відповісти
  • Ксюша
30.10.18 12:23

ТАНЯ, квалифицированные адекватные  специалисты будут только тогда когда перестанут брать по знакомству своих.

Відповісти
  • Дядька
30.10.18 11:30

ТАНЯ, подозреваю (т. к. оригинал не читал), в части налогового номера речь идет о "косметике": во-первых, приведении терминологии в соответствие, во-вторых, легализации недоумкоменов-плательщиков ПДВ (недоумкомен - мен, который отказался от ИПН по указке кремля). Т. е. по-сути ничего существенного нет.

Відповісти
  • Лёля
30.10.18 10:45

Це какой то капец! Вот интересно с постоянными изменениями по 50 раз в год они сами будут помнить что меняли и дополняли  при  проверке?

Відповісти
  • Елена
30.10.18 10:58

Как мне это всё надо ехать...

Відповісти
  • Абзац
30.10.18 11:06

а щодо нерезидентів як має бути? так і залишиться як є зараз?

Відповісти
  • лю-лю
30.10.18 13:00

жить станет лучше,жить станет веселей

Відповісти
  • ТАНЯ
30.10.18 15:36

лю-лю,А помните, чье это выражение?

Відповісти
  • лю-лю
30.10.18 16:47

ТАНЯ, Сталин это сказал))) но актуальность втнашихреалияхэто выражение не утратило

Відповісти
  • Олена
30.10.18 13:45

 в силу с 01.01.2020 г.???

Відповісти
  • САША
30.10.18 13:55

Цитата из новости "Согласно этим изменениям в налоговой накладной нужно будет указывать налоговый номер плательщика налога согласно Порядку учета плательщиков налогов и сборов, утвержденному приказом Минфина Украины от 09.12.2011 г. № 1588" А согласно приказа - Это код  ЕГРПОУ

Відповісти
  • c-т
30.10.18 14:00

потом адрес вернут в бланк.....
Помните, было поле для номера свидетельства? Теперь поле для ЕГРПОУ.

Відповісти
  • Бух
30.10.18 14:17

c-т, и номера договоров 

Відповісти
  • клава
30.10.18 14:09

c-т, а у меня это поле (ЕДРПОУ)  в проге заполняется и сейчас. правда, не выводится на печать и не отсылается на сервер (так я думаю)

Відповісти
  • 2222
30.10.18 14:16

https://auditor.od.ua/novaya-forma-nalogovoj-nakladnoj-s-1-noyabrya-2018-goda-analiz-izmenenij-dadim-pozdnee-a-poka-razmeshhaem-sami-izmeneniya/

Відповісти
  • Ксюша
30.10.18 14:19

Походу скоро  будут контролировать и конечного потребителя , семечек купил в магазине , предъяви паспорт для регистрации налоговых накладных. Вопрос для фоп  1 и  2 группы , они на очереди внедрения налоговых накладных. Фантазия конечно , но...

Відповісти
  • валентина
30.10.18 14:19

На другом сайте популярно прокоментировано по изменениям.

Відповісти
  • МОРЕ
30.10.18 15:20

При этом строка «Податковий номер платника податку або серія (за наявності) та номер паспорта» не будет заполняться в случае:
поставки товаров/услуг получателю (покупателю), который не зарегистрирован как плательщик НДС;составления налоговой накладной по ежедневным итогам операций;

Відповісти
  • ИРЭН
30.10.18 15:30

Завтра еще какую нибудь хрень придумают. А после завтра ещё и ещё... Да можно отложить все эти изменения на 2 года, чтоб я спокойно дожила до пенсии. А там пусть хоть застрелятся

Відповісти
  • ***
31.10.18 09:17

ИРЭН, походу скорее застрелимся мы с их "изменениями" и до пенсии не доживем. 

Відповісти
  • МОРЕ
30.10.18 15:35

класика глаголит: Не дай вам бог жить в эпоху перемен.....

Відповісти
  • Алла
01.11.18 10:05

МОРЕ, что-то "эпоха" затянулась...

Відповісти
  • мотя
30.10.18 15:43

"кроме абз. 2 п. 6 и п. 8 Изменений к Порядку заполнения налоговой накладной, утвержденных этим приказом, которые вступают в силу с 01.01.2020 г". - что это?

Відповісти
  • Бухгалтер
30.10.18 18:14

Новости читаешь уже только ради комментариев!!!!!))))) Совсем уже охреневают фантазёры из за безделья!!!

Відповісти
  • Алена
30.10.18 18:20

налоговые номера убирают потом возвращают, причин мало показалось решили добавить коды...видимость работы? контроль? или маразм?

Відповісти
  • sk
30.10.18 19:16

Чтобы все понимали порядок заполнения РК снова поменялся.Теперь вместо "Зміна номенклатури" нужно указывать код этой причины.А какой код причины спросите Вы?Кто ж его знает, ведь:
В рамках этих изменений теперь обязанностью ГФС является определение условных кодов причин корректировки и их публикация на собственном официальном веб-сайте.
Результат: полный капец с регистрацией РК

Відповісти
  • Ол
30.10.18 21:24

теперь обязанностью ГФС является определение условных кодов причин корректировки и их публикация на собственном официальном веб-сайте..... Они что постоянно менять эти коды собираются? Как потом подтверждать что на момент создания РК был именно этот а не иной код.

Відповісти
  • Бухгалтер Украины
31.10.18 09:57

И сколько бюджетных денег эти крохоборы распилили за это покращення? 

Відповісти
  • Татьяна
06.11.18 13:37

Бухгалтер Украины,получили тысяч по 100 премий

Відповісти
  • UA
31.10.18 10:02

Ведение бизнеса смотрю прямо упрощается и упрощается. Прямо очередь  иностранных инвесторов выстроилась, чтобы инвестировать в украинскую экономику с самым легким администрированием налогообложения! 

Відповісти
  • ta
31.10.18 10:22

Правильно понимаю, если неплательщик НДС, то ячейки для Кода будут пустые, а название как и раньше Неплатник

При этом строка «Податковий номер платника податку або серія (за наявності) та номер паспорта» не будет заполняться в случае:

поставки товаров/услуг получателю (покупателю), который не зарегистрирован как плательщик НДС

Відповісти
  • Почти Киев
31.10.18 12:06

Комы, крапки, шесть знаков после комы в цене, потом в количестве, потом в сумме НДС. Налоговый маразм крепчает...
"Все, что познается, имеет число, ибо невозможно ни понять ничего, ни познать без него". Если бы Великий философ, мыслитель, основоположник науки о числах - Пифагор восстал из гроба, он тут бы в него и лёг с перепугу обратно... И Лука Пачоли, заодно...

Відповісти
  • клава
31.10.18 16:08

Почти Киев,   "шесть знаков после комы в цене" - да мечта бухгалтера!! 

Відповісти
  • )))
31.10.18 13:30

а народ жалуется что реформы не идут)))), идут реформы полным ходом))))

Відповісти
  • ЦеЦе
31.10.18 14:10

Краще б ці правителі і законокрючкотвори повернули б сільгоспвиробникам спецрежим з ПДВ.
я впевнений, що за них аграрії не голосуватимуть

Відповісти
  • ок
31.10.18 15:10

ЦеЦе - Справа не в тому, хто і як голосуватиме, а в тому, хто і як рахуватиме... Мабуть. вони дійсно настільки впевнені в своїй безкарності...

Відповісти
  • Просто
31.10.18 22:32

Зачем это нужно, зачем усложнять, нет слов , эти 666 знаков после запятой

Відповісти
  • БУХ-ПДВ
01.11.18 08:17

Просто, якщо буде 2 знаки після коми ви ніколи не вийдете на загальну суму ПДВ , якщо у вас більше однієї строчки в ПН. 

Відповісти
  • Ольга
01.11.18 08:33

Так опубликовали или нет?

Відповісти
  • 1983
01.11.18 09:23

говорят 6 ноября опубликуют

Відповісти
  • ***
01.11.18 09:48

1983, Не лучше 7,  в честь революции.

Відповісти
  • Андрей
01.11.18 09:52

так вроде опубликованhttp://www.visnuk.com.ua/uk/news/100009588-nova-forma-pn

Відповісти
  • sk
01.11.18 11:16

Андрей, вот именно, что вроде, а есть ссылка на http://zakon.rada.gov.ua/laws где все приличные приказы публикуют?Редакция пролейте, пожалуйста, свет на этот "накладной" мрак

Відповісти
  • ОК
01.11.18 11:18

Вітаю всіх колег з новою формою ПН з 01.11.18!!!(і з новим головним болем також)...

Відповісти
  • Для ОК
01.11.18 11:36

ОК, зачем неправду пишите? Официального опубликования приказа не было. То, что его в на сайті журнала «Вісник. Офіційно про податки» разместили, то это ничего не значит.
Вот на сайте Бухгалтер911 тоже есть этот приказ...и что?!

Відповісти
  • Для Андрея
01.11.18 11:39

Андрей, смотрите в официальные издания, чтобы понять, когда будет опубликован приказ. Официальными изданиями для приказов являются «Офіційний вісник України», и «Урядовий кур'єр». В октябре в этих изданиях приказ не опубликован. Значит в ноябре - старая форма НН.

Відповісти
  • Андрей
01.11.18 12:07

Для Андрея, Інформаційно-аналітичний журнал «Вісник. Офіційно про податки» — офіційне видання Державної фіскальної служби України.

Відповісти
  • Маруся
06.11.18 22:40

Издевательство на бухгалтерами. Сколько можно хернёй заниматься. 

Відповісти