Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


04.12.18
7078 14 Друкувати

Повторна реєстрація «єдинника», який перевищив 1 млн грн

"Вісник. Офіційно про податки".

ГУ ДФС в Одеській області повідомлено, що при здійсненні розрахунків за товари (послуги) фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку другої групи, обсяг доходу яких протягом календарного року перевищив 1 млн грн, зобов’язані при провадженні своєї господарської діяльності розпочати застосування РРО.

При цьому якщо зазначені особи, які до припинення підприємницької діяльності (переходу на сплату інших податків та зборів) перевищили встановлений обсяг доходу, а потім повторно зареєструвались платниками єдиного податку, то такі особи зобов’язані застосувати РРО у всіх наступних податкових періодах протягом їх реєстрації незалежно від подальших змін обсягів доходу.

(ІПК від 20.11.2018 р. № 4889/ІПК/15-32-14-06-07)

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Владимир
04.12.18 08:52

Фискальный подход - такой фискальный...

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
04.12.18 11:42

Владимир, а это так наши законодатели "постарались", когда вносили изменения в НКУ (заменив "Свидоцтво" на "Витяг" и добавив "бессрочность" регистрации плательщиком ЕН...) Вроде, хотели как лучше, но протупили (как обычно) 
 

Відповісти
  • Ю
04.12.18 10:15

Прямо как клеймо какое-то...

Відповісти
  • Тоже Елена
04.12.18 10:51

Уже пора пересмотреть эти пороги и у единщиков и НДС. У последних уже лет 100 не меняли.

Відповісти
  • Андрій
04.12.18 11:04

ГУ ДФС в Одеській області, я перевищив обсяг 1 млн.грн., платник єдиного податку 2-група, розрахунки веду виключно через розрахунковий рахунок, технічно-складними побутовими товарами не торгую і що? На дідька мені ваш РРО? 

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
04.12.18 11:38

Андрій, я Вам больше скажу: если деятельность осуществляете исключительно по безналу, то и для торговли технически-сложными товарами РРО не нужен

Відповісти
  • Светлана
04.12.18 11:11

Плательщик единого налога 2 группа, если доходы по терминалу превысили 1 мил. грн. нужно РРО? 

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
04.12.18 11:35

Светлана, POS-терминал? Конечно нужен :)

Відповісти
  • Буржуй
04.12.18 12:22

 уважаемая редакция поставьте в бланки документов запит на витяг единого налога

Відповісти
  • Админ
04.12.18 14:00

Буржуй, форма не утверждена ни одним нормативно-правовым документом, подается в произвольной форме

Відповісти
  • Юлия
04.12.18 14:05

а разве не 1500000 лимит на 2018 год, только по безналу

Відповісти
  • Ирина
04.12.18 15:17

1,5 млн.это допустимый оборот на 2 группе.Но с миллиона нужен рро

Відповісти
  • VK
04.12.18 17:26

Интересно очень, а с какого периода (года) это действует. К примеру ,если превышение было в 2014, или 2015 гг., эта норма действует?

Відповісти