Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


18.02.19
19503 17 Друкувати

Оновлено план перевірок фізичних осіб - підприємців

Нагадуємо,  минулого тижня ДФСУ оприлюднила оновлений план перевірок суб'єктів господарювання.

Зміни були внесені у Розділ І плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" та Розділ ІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів.

Інші розділи плану перевірок було залишено без змін.

Сьогодні, 18 ллютого, ДФСУ опублікувала ще одне оновлення - план перевірок фізичних осіб - підприємців. 

Завантажити оновлений план-графік документальних планових перевірок платників податків - фізичних осіб з урахуванням коригування (лютий 2019 року) від 18.02.2019 можна за посиланням.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • хаха
19.02.19 09:55

Что делать если тебя нет в списке?

Відповісти
  • ок
19.02.19 10:10

хаха, открывать шампанское 

Відповісти
  • Евгения
19.02.19 10:11

И готовиться на след год))))

Відповісти
  • Ирина
19.02.19 10:39

Или на следующий месяц)))

Відповісти
  • бух
19.02.19 11:10

еще 100 раз обновят список фартовых

Відповісти
  • Анатолий
19.02.19 11:29

до одного косого можно не турбуватись

Відповісти
  • Угу
19.02.19 13:11

Вот мне интересно, а факт что проверка будет и ее не перенесут? Ну вот есть я в графике в мае например, есть вариант что перенесут дальше или нет?

Відповісти
  • Оксана
20.02.19 13:45

Угу, в минулому році у нас по графіку був вересень, не переносили, так і провели

Відповісти
  • LenaaA
19.02.19 17:36

Угу,меня записали на июль, а пришли в сентябре.

Відповісти
  • Ксенія
20.02.19 15:18

LenaaA, от добре було б, щоб і мені перенесли. У мене в квітні, щоб їх....

Відповісти
  • Икс
19.02.19 13:46

Интересно всех таких одно фио-шников без различия ИНН?

Відповісти
  • ІринаКиев
20.02.19 09:21

нет кодов,  могут быть просто однофамильцы

Відповісти
  • Аллуся
20.02.19 11:01

 Нашла одного ФОПа из нашего города, у него достаточно крупное производство мясных продуктов. Принимает участие в тендерах, плательщик НДС. Почему он во  2 группе плательщиков ЕН  числится для проверок?  

Відповісти
  • Евгения
20.02.19 11:15

Аллуся, здесь нет ни 1 , ни 2 группы ЕН. Здесь две группы - с оборотом до 20 млн и свыше 20 млн

Відповісти
  • ta
20.02.19 15:26

Хочу уточнить - это проверка общесистемников или упрощенцев тоже?

Відповісти
  • Аленка
21.02.19 10:40

А кто-то может объяснить, как у ФОП могут быть обороты 20 млн. грн в год и выше при лимите 3-й группы 5 млн??

Відповісти