Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


03.04.19
15995 20 Друкувати

Регламент роботи банківської системи у період свят

Національний банк визначив регламент роботи системи електронних платежів Національного банку України та банківської системи у зв’язку з перенесенням робочих днів у 2019 році.

Так, дні роботи системи електронних платежів Національного банку України переносяться з:

  • вівторка 30 квітня – на суботу 11 травня;
  • понеділка 30 грудня – на суботу 21 грудня;
  • вівторка 31 грудня – на суботу 28 грудня.

За потреби 30 квітня, 30 і 31 грудня 2019 року банки можуть здійснювати касові операції з клієнтами без відкриття операційного дня банку.

Також банки повинні:

  • повідомити клієнтів про власний режим роботи в дні, що зазначаються вище;
  • організувати роботу щодо своєчасної виплати пенсій, соціальних доплат, інших грошових виплат і забезпечити безперебійну роботу банкоматів, обмінних пунктів та організувати їх підкріплення готівкою різних номіналів.

Відповідний регламент затверджений рішенням Правління Національного банку України від 01.04.2019 р. № 249.

За матеріалами НБУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • х
03.04.19 11:40

Мне не понятно, всем нравится по субботам работать? Ну надо человеку -возьмет отпуск или отгул. Зачем вообще эти переносы, по субботам потом работать. Что нечем заняться, А предприятия подстраиваются под банки, если банки переносят эти дни.

Відповісти
  • Марина
03.04.19 14:39

Слава Богу, у нас на предприятии никогда не отрабатывают эти переносы!

Відповісти
  • Мария
03.04.19 16:23

Марина, Вам повезло(((

Відповісти
  • Валентин
03.04.19 11:59

х, так в чем вопрос? работайте 31 декабря.

Відповісти
  • ^^^
04.04.19 11:39

Валентин, так и работали всегда и ничего, все живы.

Відповісти
  • Галина
03.04.19 11:54

х, я тоже против переносов

Відповісти
  • Анна
03.04.19 19:21

А мы не подстраиваемся и не переносим, в эти дни у нас дополнительные выходные))

Відповісти
  • хунок разрахунковий
04.04.19 14:07

Анна, вам  плюс 5

Відповісти
  • Ігор
04.04.19 09:48

Придбати гарненької свинини на шашлик. Придбати Віскі та іспанського або ЮАРівського вина. Салат зі свіжих огірків та томатів посипати зеленою цибулькою та кропом, а шашлик зеленим часником. Потім, дбайливо погладжуючи ситий животик, зручно влаштуватись на дивані та подивитись гарну фільму. М-м-м! Свяяято!

Відповісти
  • 1963
04.04.19 11:20

Ігор,Да хорошо,а регистрация налоговых!!!!!! 

Відповісти
  • Ігор
04.04.19 11:39

1963,
По-перше бізнес настільки звик працювати в незручних умовах, що і це питання успішно вирішить.
По друге в команді однієї істоти розглядають питання по неординарним крокам, які швидко піднімуть його рейтинг. Одним з таких кроків може стати відміна СЕА ПДВ. Тобто проблема реєстрації ПН до свят (і далі) може зникнути.

Відповісти
  • Сввітлана
04.04.19 12:22

Ігор, поки нам "туточки" відмінять СЕА ПДВ (а цього не станеться), з "тамочки"  нам відмінять безвіз. І будемо ми з тим рейтингом як дурень з писаною торбою. Без лапок це висловлення буде втілене в наше життя. 

Відповісти
  • охохо
08.04.19 13:22

Сввітлана,А В АПРЕЛЕ НДС НУЖНО ЗАПЛАТИТЬ 26-ГО.МАЛО ИМ ТОГО ЧТО ДЛЯ РЕГИСТРАЦИИ НДС НАДО ЖИВІЕ ДЕНЬГИ ЗАГОНЯТЬ РАНЬШЕ ЧЕМ СДАШЬ ДЕКЛАРАЦИЮ

Відповісти
  • Ігор
04.04.19 12:50

Сввітлана, зараз дійсно багато робиться, щоб спровокувати відміну "безвіза", бо олігархічно-депутатським застарілим підприємствам не вистачає рабів, а чиновники налякані тим, що їх використають як джерело робочої сили для тих нелюдських підприємств. Однак відміна "безвіза" не допоможе, бо їдуть вже по запрошенням на роботу. І цих запрошень все більше - настільки гарно себе зарекомендували ті, хто був "не підходящими" для розумово-безнадійних тут.

Відповісти
  • ^^^
04.04.19 11:41

А перенести 30 апреля на 20 или 27 апреля, не судьба?

Відповісти
  • 1111
04.04.19 14:48

На 20 апреля перенести - то, что доктор прописал.
Т.к. отчёты и платежи за квартал.

Відповісти
  • 1111
04.04.19 14:53

На 20 апреля - ДА. Разумно.
Отчёты и платежи месячные и квартальные.

Відповісти