Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


08.04.19
8744 11 Друкувати

Розрахунок за допомогою WAYFORPAY, LIQPAY, РОRТМОNЕ, FONDY необхідно проводити через РРО

Якщо, споживач, використовуючи мережу Інтернет, замовив товар, і розрахунок за нього було здійснено із застосуванням платіжних карт за допомогою платіжних систем (інтернет-еквайринг) WAYFORPAY, LIQPAY, РОRТМОNЕ, FONDY та інших аналогічних, такі операції суб’єктом господарювання (продавцем) здійснюються із обов’язковим застосуванням РРО та видачею споживачу розрахункового документу встановленої форми (чек з РРО). Про це вкотре зазначила ДФС в ІПК від 01.04.2019 р. № 1368/6/99-99-14-05-01-15/ІПК.

Водночас, у разі здійснення розрахунків виключно у безготівковій формі (шляхом переказу коштів із розрахункового рахунку на розрахунковий рахунок через установу банку) застосування РРО є не обов’язковим.

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • хаха
08.04.19 09:13

Вы только почитайте этот шедевр-консультацию. Они скопипастили абзацы из законов, вставили в конце 1 абзац от себя и выдали это за консультацию. И за это они получают деньги с наших налогов!

Відповісти
  • хаха
08.04.19 09:15

Налоговики, как бы "случайно" забыли про свою же консультацию ІПК ДФС від 01.12.2017 р. № 2782/С/99-99-14-05-01-14/ІПК где говорят несколько иное: "Водночас якщо не визначено місце розрахунків, проведених на підставі рахунка в безготівковій формі, зокрема під час видання програмного забезпечення дистанційним способом за допомогою мережі Інтернет, РРО не використовується."

Відповісти
  • Оксаночка
08.04.19 09:18

хаха, и як це понять? От любят они писать консультации, чтоб никто не понял.

Відповісти
  • хаха
08.04.19 18:39

Оксаночка, без понятия. Пытался как-то разобраться, но забросил поняв, что видимо специально такая сложная формулировка, чтобы потом было за что прижать.

Відповісти
  • хаха
08.04.19 09:18

Ранее они неоднократно говорили, что если не определено место оплаты/получения продукта (как-то так), то РРО не нужен. А в этой консультации забыли об этом упомянуть.

Відповісти
  • Наталья
08.04.19 09:43

WAYFORPAY, LIQPAY, РОRТМОNЕ, FONDY - это не платёжные системы. Их нет в списке НБУ платёжных систем 

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
08.04.19 11:05

Я оплачивал с помощью одной из этих систем: за получение Витяга с госреестра; за получение информации из реестра недвижимости; налоги, ... – ни налоговая, ни госрегистратор не выдали мне чеки РРО. Надо пожаловаться на них :) 

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
08.04.19 13:54

Отправил сегодня запрос на ИПК: https://drive.google.com/file/d/1h5XMBJkUvuUDWXwO6bxyP8PLZa10Q9hL/view?usp=sharing
интересно, что ответят? 

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
11.04.19 09:05

Получил ответ, кому интересно: https://drive.google.com/file/d/1kiZAxnIVf9ZG-GUuS6ikryKiq4ZrrAcJ/view?usp=sharing

Відповісти
  • бурундук
08.04.19 15:49


---а что Ликпей можно сразу в карман наличкой получить? Головой трахнулись???7

Відповісти
  • ЮЛИЯ
08.04.19 18:43

При чем тут Fondy,деньги заходят на расчетный счет продавца от Юридического лица?что за бред?

Відповісти