Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.05.19
13686 15 Друкувати

Мінфін планує скасувати Інструкцію з бухобліку ПДВ

Мінфін на своему сайті оприлюднив проект наказу «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства фінансів України».

Цим документом пропонується скасувати (визнати такою, що втратила чинність) Інструкцію з бухгалтерського обліку податку на додану вартість, затверджену наказом Мінфіну від 01.07.1997 р. № 141.

З текстом проекту наказу можна ознайомитись за гіперпосиланням.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу будуть прийматися протягом 20 робочих днів з дня його оприлюднення на офіційній веб-сайті Мінфіну (оприлюднено 08.05.2019 р.)  у письмовій та/або електронній формі за такими адресами:

Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2 або 04071, м. Київ, вул. Межигірська, 11, e-mail: y.shevchuk@minfin.gov.ua;

Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: mail@dkrp.gov.ua.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Oleg7
13.05.19 08:34

МФУ виявився не спроможним на конкретних прикладах реальних ситуацій з податковими накладними і т.п. показати, як ПДВ відображається в обліку, а тому й Інструкцію хоче взагалі скасувати :)

Відповісти
  • Гамма5
20.05.19 18:24

Oleg7, и не только- они вообще слабо понимают что такое ПДВ в принципе, а тем более как его учитывать после их наворотов с остановкой налоговых и с отменой этой остановки!!!! Это ж надо семь пядей во лбу иметь чтобы такое наворотить... а теперь конечно они не знают как это все в бухучет воткнуть!!!!! Пусть лучше сначала с экономической сущностью ПДВ разберуться и есть ли в 99% случаев, то что мы учитываем ка ПДВ, действительно налогом на добавленную стоимость!!!!

Відповісти
  • *
19.07.19 14:56

Гамма5, Сначала пусть первое событие отменят. И не будет ни у кого вопросов ни с сущностью, ни с путаницей.

Відповісти
  • 9991
13.05.19 09:49

пропоную відмінити не лише інструкцію, а й саме ПДВ :)

Відповісти
  • Икс
13.05.19 10:09

Даешь налог на "оборот" или "кассовый метод" !
Убрать оффшоры и налоговую аминстию!

Відповісти
  • охохо
13.05.19 10:38

Сократить дармоедов!!"!!

Відповісти
  • охохо
13.05.19 10:38

пусть попробуют сами заработать хотя  бы гривну

Відповісти
  • Катя
13.05.19 10:50

Конечно, зачем нам теперь инструкции-если надо тупо платить по 20 тыс НДС каждый месяц иначе ндс-ником работать невозможно

Відповісти
  • Игорь Мироненко
13.05.19 11:13

Ухты, а что была такая инструкция?!))

Відповісти
  • МС
13.05.19 18:18

Игорь Мироненко, и мне интересно стало, что за инструкция)) решила почитать) https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0284-97 только все равно не понятно, в связи с чем ее хотят отменять...)

Відповісти
  • Александр
13.05.19 12:10

Я сначала прочитал, что предлагают отменить НДС

Відповісти
  • ГБ (Главбух)
14.05.19 09:00

НДС существует во многих странах. Специально смотрела законодательство, но нигде нет такой хрени как у нас( налоговая нагрузка, блокировка и еще кучи всякой хрени для того чтобы вышибать из бизнеса деньги в бюджет)

Відповісти
  • Катерина
14.05.19 16:45

Каждой своей постаной противоречат сами себе. Людей придуракми делают. Бо живем при дураках. Моразм полный. Борются типа с корупцией и со скрутами. 

Відповісти
  • Бух
13.07.19 16:44

Наверное из-за этого пункта: "Наступного дня після останнього дня граничного терміну для реєстрації податкової накладної в ЄРПН сума податку на додану вартість, що міститься в такій податковій накладній, відображається за дебетом субрахунку 949 «Інші витрати операційної діяльності» у кореспонденції з кредитом субрахунку 644 «Податковий кредит», аналітичний рахунок «Податковий кредит непідтверджений»."
Это ж законные расходы на заблокированные НН

Відповісти
  • *
19.07.19 14:57

Бух, а кто сказал, что 949 счет, это не затраты?

Відповісти