Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


08.07.19
2961 4 Друкувати

За недоведеністю підстав, з якими пов’язується можливість правомірного формування податкового кредиту з ПДВ, у платника відсутності підстави для його формування

"Вісник. Офіційно про податки".

В ході розгляду справи встановлені факти ненадання документів, які за звичайною діловою практикою супроводжують фактичне виконання господарських операцій та сукупно з первинними документами підтверджують їх фактичне (реальне) виконання, недоведеності наявності у контрагентів матеріально-технічної можливості здійснювати обумовлені договорами із позивачем зобов’язання та дефектності первинних документів сукупно із виявленими фактами фіктивної діяльності контрагента.

Отже, суди попередніх інстанцій дійшли обґрунтованого висновку, що в цьому випадку надані позивачем під час перевірки та впродовж розгляду справи первинні документи не підтверджують реальність операцій, які зумовлюють зміни в структурі активів, зобов’язань та власного капіталу суб’єкта господарювання (позивача).

Оскільки під час розгляду справи не доведено наявності обставин та підстав, з якими норми податкового законодавства пов’язують можливість правомірного формування податкового кредиту з ПДВ, правильним є висновок судів першої та апеляційної інстанцій про відсутність у позивача підстав для його формування.

Постанова Верховного Суду від 03.06.2019 р. у справі № 821/1705/15-а

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Вячеслав
08.07.19 11:18

Закон уже не нужен.
"в ході розгляду справи не встановлено наявності у контрагентів ліцензій та інших дозвільних документів, атестованих працівників, здатних виконувати електромонтажні роботи."
Так трахайте контрагента за эти нарушения, причем здесь нн? 

Відповісти
    Оцінити
  • 21
  • 1
  • совсем кук
08.07.19 12:01

Это что б все смазали себе одно место вазелином и не расслаблялись, выходит мы теперь должны брать полные анализы у поставщика прежде чем получать от него НК. Бред сивой кобылы если учесть даже если все на бумаге прописать в запросе к контрагенту не факт что все будет правдой. И вообще какого фига мы должны проверять контрагента на предмет лицензий и их работников это функция (дармоедов) налоговиков. 

Відповісти
    Оцінити
  • 22
  • 0
  • совсем кук
08.07.19 12:05

и еще если НН прошла регистрацию ЕДР то вообще вопрос с налоговикам на не к получателю НК.

Відповісти
    Оцінити
  • 10
  • 0
  • Дмитрий Нестеров
08.07.19 13:56

Очередное перевирание информации ДФС. Умолчали о главном... Открываем постановление и что мы видим???Так, судами попередніх інстанцій встановлено, що Інспекцією за результатами проведеної документальної позапланової невиїзної перевірки позивача з питань взаємовідносин з ТОВ «ТПК «Стиль» за квітень 2012 року, з ТОВ «Херсонбудпром» за травень 2012 року та з ТОВ «Аміра-Груп» за липень 2012 року, складено акт від 17 жовтня 2013 року №1102/2103-1702/2188607514, у якому встановлено порушення пунктів 198.3, 198.6 статті 198 ПК України, що призвело до заниження ПДВ на загальну суму 52762 грн.Правоотношения, которые мы обсуждаем, датируются 2012 годом... Ни регистрации НН, ни тем более безусловного права включения в НК зарегистрированных НН. Решение свежее - правоотношения старые. Эта статья уже фактически лишена ценности, а решение - прецендентости.

Відповісти