Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


10.07.19
5027 9 Друкувати

Об’єднання товарних позицій в ПН стане перешкодою для податкового кредиту

ДФС розглянула ситуацію, в якій платник ПДВ — постачальник зазначив у податковій накладній одну узагальнюючу товарну позицію, яка не відповідає видатковій накладній.

Платник ПДВ у видатковій накладній зазначив декілька позицій склопакетів з різними розмірами, а їх кількість визначив у штуках. Всі позиції склопакетів незалежно від розмірів мають однакову номенклатуру та ціну за одиницю продукції. У податковій накладній платник податку вказав одну узагальнюючу позицію, де в графі 6 «кількість (об’єм, обсяг)» зазначив загальну площу всіх склопакетів (з різними розмірами) без зазначення їх кількості.

Податківці тут згадали про норми п. 44.1 ПКУ. Згідно з цим пунктом податкова накладна повинна бути сформована на підставі первинних бухгалтерських документів (зокрема, видаткової накладної). Тож, якщо податкова накладна не відповідає первинним документам податковий кредит формувати за нею не можна.

ІПК ДФСУ від 03.07.2019 р. № 3068/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • наталія
10.07.19 09:52

прикольно, так а що з наборами?

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Мария
10.07.19 09:54

ну что сказать? матюкаться нельзя.а что указали гвозди, колбасу в одной товарной позиции?. стеклопакет, он и в Африке стеклопакет. лучше бы с акцизом на горючку разобрались.  на пустом месте проблема аж ужас-ужас

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • Ігор
10.07.19 11:10

Треба позбавити всі наші контролююче-корумповані органи можливості тлумачення законодавства та надавати роз'яснення. Для цього є бухгалтерські видання. Треба цю функцію передати їм. В складних випадках влаштують між собою консиліум (як лікарі) напрацюють спільне узагальнювальне роз'яснення/тлумачення. Так у всьому світі. МСБО розробила та тлумачить бухгалтерська асоціація, захищають права споживачів в усіх розумово-розвинутих країнах громадськість, СМІ.
Проаналізувати просто. Кому надати перевагу: фахівцям самоокупаємих бухвидань чи паразитуючим держслужбовцям? В світі закономірність: чим менше безнадійних держслужбових бюрократів та кількість їх роз'яснень, тим краще розвиток країни.

Відповісти
    Оцінити
  • 24
  • 0
  • прохожий
10.07.19 12:55

Ігор,
Дуже слушне зауваження, з приводу розумово-розвинутих країн.

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • ***
10.07.19 12:02

Сделать новую расходную по строчкам налоговой.

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • болік
10.07.19 13:09

А как такое вообще могло в бухгалтерии произойти " в расходной наклодной одно , а в налоговой другое"?

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • Катерина
10.07.19 13:12

А с Сатом что делать? Они в акте указывает каждую перевозку отдельно, а в налоговой обобщают, как транспортные услуги..

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Лена
11.07.19 10:36

Катерина, а когда просишь привести в соответствие акт и налоговую слышишь злобный ответ: "Всех устраивает, только вам вечно что-то не так". Оказывается, мы не одни такие

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Сергей
10.07.19 14:06

В одну телегу впрячь не можно 
Коня и трепетную лань. 
Забылся я неосторожно: 
Теперь плачу безумствам дань... 

Відповісти