Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


16.07.19
5372 9 Друкувати

Затверджено нові форми акцизних накладних

Наказом Мінфіну від 19.06.2019 р. № 262 "Про затвердження форм заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів, акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.07.2019 р. за № 753/33724, затверджено:

  • Заявка на поповнення (коригування) залишку спирту етилового;
  • Заявка на поповнення (коригування) залишку пального;
  • Акцизна накладна форми «П»;
  • Розрахунок коригування акцизної накладної форми «П»;
  • Акцизна накладна форми «С»;
  • Розрахунок коригування акцизної накладної форми «С».

На момент підготовки цього матеріалу текст наказу не оприлюднений. Про публікацію повідомимо додатково. 

Нові форми вже доступні в «Єдиному вікні» (версія 1.27.11.0). 

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Oleg7
16.07.19 08:30

Краще пізніше затвердити ніж ніколи :)
911, дякую за інфо!

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 0
  • Людмила
16.07.19 10:17

В данному випадку краще б вже ніколи!

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • Тина
16.07.19 10:26

когда уже научатся делать все вовремя, с нас требуют ,а сами позорники

Відповісти
    Оцінити
  • 10
  • 0
  • Марта
16.07.19 15:42

Опубликовали бы примеры заполнения АН, ситуации разные при отгрузке, толком никто не знает как заполнять!

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
  • Oleg7
17.07.19 12:09

Марта,
думаю, в ДФС теж не знають як заповнювати.
Чекають, коли платники почнуть заповнювати акцизні накладні, щоб потім використовувати їх як приклади 

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • Яна
17.07.19 09:24

И как обычно, налоговая понятия не имеет как эти новые АН заполнять. Зачем такое делать вообще????

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • *
17.07.19 13:34

Яна, как зачем? Передел рынка под своих. 

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Яна
18.07.19 08:54

Кто-то пробовал отправить АН по распределению топлива?
Я позвонила на грячую линию ДФС, говорят, что форма не утверждена....

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Elena
18.07.19 10:18

Кто-нибудь наказ Минфина 262 читал? Не могу найти текст.

Відповісти