Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


05.08.19
1570 1 Друкувати

Чи передбачена відповідальність у випадку якщо відсутній договір з сервісним центром на обслуговування РРО?

Відповідно до пункту 4 Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого постановою КМУ від 12.05.2004 р. № 601, введення РРО в експлуатацію, їх технічне обслуговування та ремонт здійснюється центрами сервісного обслуговування виключно на підставі укладених з користувачами відповідних договорів.

Виконання зазначених робіт іншими особами або центрами сервісного обслуговування без укладення з користувачами відповідних договорів забороняється.

Нормами Закону України від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» не передбачено відповідальності суб`єктів господарювання за відсутність відповідних договорів з центрами сервісного обслуговування.

Єгорова Ольга Федорівна, начальник управління аудиту.

За матеріалами ГУ ДФС у Рівненській області
Теги:
Коментарі
  • Владимир
05.08.19 12:19

Фискальный РРО без договора - ну-ну. Кто-то знает такого СХ?

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
фото автора У фокусі
Ушакова Лілія Середня зарплата: як ви виплату назвете, то… нікого не колишить...
19995 38
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд