Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


14.08.19
1221 0 Друкувати

Роботодавець надав безоплатно працівнику путівку для оздоровлення дитини: що з оподаткуванням?

Звільнення вартості такої путівки від обкладення ПДФО та військовим збором передбачене п.п. 165.1.35 ПКУ за одночасного дотримання таких умов:

1) путівку надають на відпочинок, оздоровлення, лікування або реабілітацію на території України;

2) путівку надають працівникам підприємства або членам його сім’ї першого ступеня споріднення: батьки, чоловік або дружина, діти, у т.ч. усиновлені (п.п. 14.1.263 ПКУ);

3) роботодавець, що надає путівку, є платником податку на прибуток;

4) таку путівку зі звільненням від обкладення ПДФО та військовим збором надають раз на календарний рік;

5) вартість путівки (розмір знижки) не перевищує 5 розмірів мінзарплати станом на 1 січня (у 2019 році — 20865 грн.) на одну особу.

Однак законодавство про ЄСВ не передбачає звільнення вартості зазначених путівок від нарахування ЄСВ. Адже вартість путівки (знижки), наданої працівникові до дитячого оздоровчого закладу, не включена до Переліку видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою КМУ від 22.12.2010 р. № 1170.

За матеріалами ГУ ДФС у Харківській області
Теги:
Коментарі
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
28176 40
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд