Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


21.08.19
11897 10 Друкувати

Підприємницька діяльність у власній квартирі. Сплата податку на нерухомість

"Вісник. Офіційно про податки".

Фізична особа займається підприємницькою діяльністю в квартирі, що належить їй на праві власності. Чи застосовується пільга зі сплати податку на нерухомість в такому випадку?

Руслан Бурлака, заступник начальника Управління — начальник відділу адміністрування податку на майно фізичних осіб Управління адміністрування майнових податків і зборів з фізичних осіб Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФСУ;

Петро Ковалевський, головний державний ревізор-інспектор відділу адміністрування податку на майно фізичних осіб;

Олег Бараненко, головний державний ревізор-інспектор.

Пільги з податку на нерухомість не застосовуються до об’єкта/об’єктів оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності) (п.п. 266.4.3 ПКУ).

Отже, якщо фізична особа — підприємець фактично здійснює свою діяльність за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) та є власником об’єкта житлової нерухомості, де здійснюється така діяльність, то при нарахуванні податку на нерухомість до такого об’єкта пільга не застосовується.

Теги:
Коментарі
  • Владимир
21.08.19 08:55

Ущербные фискалы какие то. Находят цитаты в Налоговом кодексе, а потом под них сами составляют вопросы... Любой такие консультаций может сотнями давать...

Відповісти
    Оцінити
  • 15
  • 0
  • Владимир
21.08.19 08:57

лучше бу ущербный рассказал, что значит используют в предпринимательской деятельности... Если вы сидите на кухне с ноутбуком или в комнате вяжете свитер и варежки на продажу, то все? конец льготе?

Відповісти
    Оцінити
  • 29
  • 0
  • хаха
21.08.19 09:33

Это чтобы придумать новые штрафы для ФОПов?

Відповісти
    Оцінити
  • 16
  • 0
  • Светлана
21.08.19 11:24

хаха, нет, это чтобы платили налог на недвижимость. Если, ФЛП оказывает бухуслуги, и местом осуществления деятельности, указана собственная квартира, начисляют налог на недвижимость.

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • кузькина мать
21.08.19 15:14

Светлана, интересно, а когда уже придумают налог за вібросі в атмосферу (за как**ку)?

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Тиса
21.08.19 11:19

Знайшли багатіїв і ТОП-корупціонерів, "дайош обдерьош".

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • Andrey
21.08.19 15:45

А чому ж в такому разі не можна ставити у витрати ФОПа на загальній системі, витрати по оренді такого приміщення. Тобто здаєш в оренду в дохід, а орендуєш в витрати не можна, не передбачено переліком...Толково.

Відповісти
    Оцінити
  • 10
  • 0
  • Бухгалтер
21.08.19 18:52

Я думаю тут имеется ввиду сдача в аренду недвижимого имущества, т.е. то с чего ты получаешь доход, сдаешь квартиру плати единый плати есв и еще налог на недвижимость за всю площадь а не минус 60 льготных квадратов.В этом плане то что здается в аренду облагается налогом в полном объеме.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Софа Львовна
22.08.19 12:19

Бухгалтер, в ответе четко написано ОСУЩЕСТВЛЯЕТ свою предпринимательскую деятельность. Ничего додумывать не нужно

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • фрезия
22.08.19 10:27

Бухгалтер, интересно у нас пишутся законы и коментарии фискалов к ним. Называется "пройди квест" -каждый может додумать то, что ему хочется.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
27412 40
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд