Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


22.08.19
16797 12 Друкувати

Новий порядок перевірок Держпраці затверджено

В порядок денний засідання Уряду на 21.08.2019 р. включили проект постанови КМУ «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю». Доповідач по ньому - Міністр соціальної політики.

Первинна редакція проекту розроблена та оприлюднена Держпраці ще 16.05.2019 р. Однак на сайті Держпраці вказали, що 08.08.2019 р. проект було оновлено. Тож, схоже, саме його презентували і, цілком можливо,  що й прийняли на Урядовому засіданні.

Нагадаємо: попередню Постанову № 295, якою був затверджений Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, суд скасував із 14.05.2019 р.

В розробленому Держпраці проекті залишається держконтроль за додержанням законодавства про працю у формі інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань. Маємо й норму, яка передбачає право інспектора праці, зокрема, самостійно і в будь-яку годину доби з урахуванням вимог законодавства про охорону праці проходити до будь-яких виробничих, службових, адміністративних приміщень об’єкта відвідування, де використовують найману працю.

Що ж буде в остаточній версії Порядку контролю за додержанням законодавства про працю, - наразі невідомо. Стежимо за повідомленнями Уряду та Мінсоцполітики разом із Держпраці.

УВАГА! Уряд затвердив порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю. Інформацію озвучили в Держпраці.

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ульяна
22.08.19 15:14

С какого числа начнут штрафовать?

Відповісти
  • кузькина мать
22.08.19 16:07

Ульяна, а они прекращали?

Відповісти
  • Ульяна
22.08.19 20:13

кузькина мать, у нас, да. Сейчас ходят, проводят разъяснительные беседы, а с сентября говорят, что будут штрафовать

Відповісти
  • Наталья
22.08.19 16:07

Очень интересное видео с заседания КМУ по поводу утверждения этого порядка. Похоже это постановление еще не прошло все этапы согласования. По крайней мере Госрегуляторная служба высновок не дала по поводу этого документа.
http://dsp.gov.ua/prem-ier-ministr-ukrainy-na-zasidanni-uriadu-pidtrymav-poriadok-provedennia-perevirok-derzhpratsi/

Відповісти
  • С миру по нитке
22.08.19 17:49

спасибо товарищу зеленскому

Відповісти
  • Маргарита
22.08.19 20:41

С миру по нитке,  Причем здесь Зеленский? Кабмин еще старый! Так что,спасибо старой власти Порошенка,что нагадили напоследок.

Відповісти
  • *
23.08.19 11:41

Маргарита, Вы такая наивная)))))) Все Порошенко виноват)))) Президента Порошенка уже нет, и если что-то продолжает делаться старыми кадрами, то совсем не с подачи Пороха. Как и назначение этих кадров уже задача не старой власти. Просто удобно толкать непопулянные меры руками очередных папередников. Потому гадят как раз новые, потому что цивилизованных вариантов наполнения бюджета в Украине не осталось. а популизм стоит средств. Еще лучше, если чужих. 

Відповісти
  • Ігор
23.08.19 11:20

Лист з фіскальні:
Шановна Олена Вікторівна. Повертаємо вам декларацію для виправлення помилок. Тому що в графі "Утриманці" не можна вказувати - уряд, депутати, чиновники та їх сім'ї. В графі "Витрати на забезпечення діяльності" не можна вказувати - суми відкатів та хабарів.

Відповісти
  • майя
23.08.19 12:48

цікаво.... чи будут вводить..с 2020 го НВК.???.может кто  что слышал.???... наше предприятие явно перешагнет в этом году 20млн.грн  в соотв. с НКУ..  мы -малые.. но никто не меняет этот предел..как будто эта цифра сегодня актуальна..

Відповісти
  • Елена
23.08.19 15:08

особенно радует ..."норма ,которая предусматривает право инспектора труда, в частности, самостоятельно и в любое время суток с учетом требований законодательства об охране труда проходить в любые производственные, служебные, административные помещения объекта посещения, где используют наемный труд"-начнется цирк!!!

Відповісти
  • хм
27.08.19 14:10

Елена, он и не заканчивался!!

Відповісти
  • А?
28.08.19 12:05

Так может, лучше, такая армия бездельников и корупционеров будет работать за бухгалтеров: налаживают бухгалтерский учет и полностью ведут учет : налоговая свой , а все стальные свой ??????????

Відповісти