Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


27.08.19
24541 31 Друкувати

З 1 жовтня будуть діяти нові бюджетні рахунки за стандартом IBAN (оновлюється)

Нагадуємо, з 5 серпня 2019 року в Україні запроваджено міжнародний номер банківського рахунку (IBAN), що складається з 29 літерно-цифрових символів. Починаючи з цієї дати в платіжних дорученнях можна вказувати номери рахунків за стандартом IBAN.  

За повідомленням Державної казначейської служби України, з 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, які відкриваються на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998) на виконання вимог постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 року №162 "Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні". Згідно з Постановою №162 в Україні номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом IBAN та складатиме 29 літерно-цифрових символів  (з 01.10.2019 до 31.10.2019 - перехідний період, з 01.11.2019- у постійному режимі).

Регіональні ДФС вже почали оприлюднювати нові бюджетні рахунки за стандартом IBAN, які будуть діяти з 1 жовтня 2019 року.

Оновлені реквізити вже розмістили на своїх сайтах:

ДФС в Вінницькій області

ДФС в Житомирській області

ДФС в Закарпатській області

ДФС в Запорізькій області

ДФС в Івано-Франківській області

ДФС в Кіровоградської області

ДФС у Миколаївській області

ДФС в Рівненській області

ДФС в Сумській області

ДФС у Тернопільській області

ДФС в Хмельницькій області

ДФС у Черкаській області

ДФС у Чернівецькій області

 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ігор
27.08.19 15:40

Вся країна вже і забула про старі рахунки, а цим безнадійним ще місяць потрібен, щоб зрозуміти що робити. І всі ці розумові невдахи стануть "Державою у смартфоні"? Без скорочень? У світі, запровадження нових технологій, веде до збільшення ефективності праці та скороченню/вивільненню працівників, а в нас мабуть треба буде збільшувати штат - роботи добавиться, аж 29 знаків у рахунках.
На додаток посилання на статтю "Перший день у школі: фото дівчинки стали вірусними" (https://www.bbc.com/ukrainian/other-news-49454197).Тут головна фраза: "Вона дуже любить школу, і це був її перший день у другому класі...", п'ятирічна дівчинка. Ще доказ, що в Європі школа починається з 4 (в цьому прикладі Шотландія), а Франція з 3 років.

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
03.09.19 13:55

Реквизиты счетов IBAN Одесская область на сайте Держказначейства (станом на 30.08.2019): 
https://ode.treasury.gov.ua/ua/rekviziti-rahunkiv 

Відповісти
  • SHADOW
27.08.19 17:51

Ігор, зато у нас после реформы образования 14% учащихся младшей школы не умеют ни читать ни считать. сегодня такое прочел.

Відповісти
  • Василь
28.08.19 14:17

SHADOW, а до реформи їх хтось рахував? Впевнений, що відсоток був таким самим, а то й більше.

Відповісти
  • Наталі
27.08.19 16:39

Ігор, вся країна ще не забула про старі рахунки, а активно ними користується. В чому саме ви бачите проблему, якщо зміна бюджетних рахунків буде з 1 жовтня, а не з 5 серпня?

Відповісти
  • Ігор
27.08.19 16:48

Наталі, рахунки як приклад відсталості чиновників. Порівняйте наше життя зі світом, завдяки керуванню безнадійних на держслужбі нас зі світом розділяє прірва. Ніхто, крім відсталих державних старими рахунками не користується, всі змогли перейти на нові.

Відповісти
  • Люся
27.08.19 15:56

Ігор, та давайте новорожденных в школу отправлять  

Відповісти
  • *
28.08.19 11:23

Люся, точно. Советская школа была признана лучшей в мире в свое время. Потому что давали основное, что в жизни пригодится. И не пичкали горами мусорной информации. Я училась без особого напряга, но школа дала фундамент на всю жизнь. Рефераты по литературе младшей сестре. золотой медалистке. заканчивавшей школу уже  после развала совка, писали ночами всей семьей. В результате, испортив при уборке кухни руки какой-то плохо смывающейся щелочью, не додумалась сразу промыть уксусом. Результат - больница. И гора модных "лечебных" кремов. Ну утонули в куче патриотичных литературных героев и всяких там личностных ростов простые правила. Кислота и щелочь нейтрализуют друг друга, в любом выключателе есть фаза и ноль,  вода проводит электроток и прочие мелочи, которые иногда спасают жизнь. А современные родители пихают в школы уже с 5 лет, чтобы побыстрее  перегружать ненужной инфой. Не думая, что ребенок еще физически не готов тянуть на себе тяжелый ранец, как и сидеть смирно весь урок. Мы отдали ребенка в школу почти в 8 лет. Ничего, отличники)))) И правильно сделали.

Відповісти
  • Екатерина
28.08.19 15:34

*,тогда учебники писались для детей, а не для удовлетворения самолюбия автора. Я далеко не являюсь фанатом союза, но факт есть факт. И это я еще сравнивала учебник за 2000-годы с советским. Что сейчас вещают даже страшно представить. Похоже, что действительно хотят отупить население.

Відповісти
  • Въедливый
28.08.19 14:24

*,  несколько замечаний:
1.Советскую школу лучшей в мире признавала только сама советская школа.
2.Вода проводит электроток. Дистиллированная - нет. 
3. наверное, еще и прививки не делаете?

Відповісти
  • Елена
28.08.19 17:45

Въедливый, тоже хотела написать, что советское образование только внутри страны и считалось лучшим., а потом эти образованные воду перед телевизором заряжали и денюжку в МММ несли....

Відповісти
  • Ігор
27.08.19 16:07

Люся, Уявіть, в світі таких думок не виникає. В світі впевнені, що це нормально. Однак, ви маєте рацію. Скоро навіть вчити будуть не в утробі, а навчати будуть сперматозоїди.

Відповісти
  • Паламея
27.08.19 15:45

Фух! Ну, теперь заживём! Представляю, как будут расти экономические показатели!!! Реформы, однако...)))

Відповісти
  • яя
27.08.19 17:24

зачем нам эти счета?

Відповісти
  • Надежда
28.08.19 14:42

яя,  Стандарт Ибан, а счета ибан....?

Відповісти
  • *
28.08.19 13:32

яя, чтобы делать видимость реформ. и не скучно было бухгалтерам. 

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
27.08.19 22:50

Интересно, а почему "з 1 жовтня", а не с 1 листопада?

Відповісти
  • Ирина
28.08.19 07:19

Сомневающийся Sкептиk, потеряли цифру 3 перед 1...))))

Відповісти
  • клава
28.08.19 09:34

Ирина, они не потеряли, а пробел влепили

Відповісти
  • 5252
28.08.19 08:04

ребята, это чтобы мы дурью не маялись, а  думали чего ожидать и что нового придумают наши "большие умы"??? Будем от злости и новшества "зеленеть"...

Відповісти
  • Инна
28.08.19 09:40

Новые счета , это ерунда по сравнению с   надвигающимися ТОКЕНАМИ.

Відповісти
  • Непогода
28.08.19 14:35

Инна, так вроде надвижение токенов отложили до 2021года. Но это пока в форме обещаний изменить закон.

Відповісти
  • Ігор
28.08.19 10:16

В США діє: EFTPS: Электронная федеральная налоговая платежная система
Майже як особистий кабінет плати за інтернет.
Не позже, чем за один календарный день до наступления установленного срока платежа, к 20:00 по восточно-американскому времени, пользуясь системой EFTPS®, переведите нужную сумму с вашего счета на счет Министерства финансов в уплату ваших федеральных налогов. Перевод средств с вашего счета не будет осуществлен до наступления указанной вами даты. Вы получите немедленное подтверждение вашего платежного поручения, и банковская выписка подтвердит факт производства платежа.
https://www.irs.gov/ru/payments/eftps-the-electronic-federal-tax-payment-system
США з 450 мільйонами громадян може, а наші безнадійні "обклеїли" країну кодексами, в тому числі - бюджетним, і не можуть дати з цим ради.

Відповісти
  • Лора
28.08.19 11:16

Не зрозуміло, чому с 1 жовтня, а не с31 жовтня, коли починається сплата податків, і починати змінювати рахунки, якіх в кабінетах ще немає? якби іх дали с 5 серпня, тоді ладно,  вже б за 3 квартал платили за новими, а так рахунків ще не має, но с 1 жовтня податки по новим (((

Відповісти
  • Анн
28.08.19 15:09

Посмотрела обновленные реквизиты (под текстом ссылки), есть НДФЛ, ВЗ, налог на прибыль, но пока нет ЕСВ.  Важно не забыть!!!, что новые будут и наши НДС-счета, их по идее должны будут изменить в вытяге на запыт по сумме на остатке НДС-счета.

Відповісти
  • Наталья
28.08.19 17:09

не по теме, скажите пожалуйста, у всех подтягиваются витяги на запити, или только у меня целый день нет витягів

Відповісти
  • Ирина
28.08.19 17:46

не подтягиваются у большинства :(

Відповісти
  • Ніна
29.08.19 13:00

Не бачу нічого поганого в зміні рахунків, але у нас все робиться аби як.Мені сьогодні через Державну казначейську службу потрібно перевести кошти, отримувач надіслав довідку з банку з новими реквізитами. І все:  казначейство ще не працює з новими рахунками . може тепер чекати до 1 листопада,але чи цього захоче отримувач коштів.

Відповісти
  • Леля
02.09.19 09:50

А где счета в формате IBAN в Хмел. области? По ссылке старая информация!!

Відповісти
  • Виктория
03.09.19 08:32

По Винницкой области ссылка тоже выдает старые счета!

Відповісти