Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


12.09.19
16854 12 Друкувати

ДПС переймає досвід попередників: оновлено план перевірок юридичних осіб

Як і раніше Державна фіскальна служба щомісячно оновлювала план перевірок, затверджений на рік, так і її правонаступниця, податкова служба, оновила перелік юридичних осіб, яких буде перевірено в поточному році.  

Розділ І плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" та Розділ ІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів" з урахуванням коригування (вересень 2019 року) 12.09.2019 (Завантажити)

Інші розділи плану перевірок поки що залишено без змін: 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ок
12.09.19 13:42

А вы, друзья, как не садитесь.... 

Відповісти
  • Ігор
12.09.19 14:07

Так обличчя нові і працюють більш сервісно (більш старанно заповнювали документи, більш чітким шрифтом, швидше завантажується).

Відповісти
  • Мария
12.09.19 14:49

Никто даже не сомневался

Відповісти
  • кузькина мать
12.09.19 14:49

Морды новые, а методы напонения бюджета старые

Відповісти
  • Оксана
12.09.19 16:06

Відповісти
  • охохо
12.09.19 16:28

Вы забыли кто такой Варланов? герой, который принимал участие и гордится блокировками НН 

Відповісти
  • Александр
12.09.19 16:38

Новосозданная/реформированная/трансформированная (со слов главы ДПС) налоговая служба выстраивает "партнёрские" отношения с бизнесом!
Я ничего не перепутал, товарищ Верланов???

Відповісти
  • Светлана
13.09.19 07:34

этого и следовало ожидать.

Відповісти
  • економіст
13.09.19 09:22

З зміною вивіски контора не помінялась

Відповісти
  • економіст
13.09.19 09:27

Варламов- юрист і шарики в його голові налаштовані на адміністративні методи управління ,котрі передбачають нові заборони ,вдосконалення перевірок,.збільшення штрафів.Так що нічого дивуватись і так будемо співіснувати поки ця особа не покине управління цією конторою.

Відповісти