Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.09.19
6141 19 Друкувати

Які зміни щодо бізнесу ініціює нова влада найближчим часом

Під час спілкування з журналістами у кулуарах форуму "Порядок денний нового парламенту: діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади" голова Комітету ВРУ з питань соціальної політики і захисту прав ветеранів Галина Третьякова повідомила, що на першому пленарному тижні у жовтні може бути прийнятий законопроект щодо зменшення штрафів на бізнес. Водночас депутат вказала, що влада планує встановити поступове зростання штрафів, які можуть накладати на роботодавців, які офіційно не працевлаштовують працівників. Так, спершу йтиме попередження, а за повторне порушення – штраф розміром 16 тис. грн., який надалі зростатиме.

Також у команді Президента планують провести реформу Фонду соціального страхування та скасувати єдиний соціальний внесок. Ухил буде зроблено в сторону приватного страхування на випадок настання страхових подій.

Третя важлива новина – подання до парламенту Трудового кодексу, який має прийти на зміну КЗпП. Це буде принципово новий документ, який відрізнятиметься від Трудового кодексу, що вже був ухвалений у першому читанні Верховною Радою попереднього скликання. Проект Трудового кодексу має стати дуже ліберальним для роботодавців. Взамін за обмеження прав найманого працівника роботодавцям доведеться активно долучитися до створення другого, накопичувального, рівня пенсійного забезпечення.

Якщо говорити щодо Держбюджету-2020, то його планується ухвалити в поданій редакції, а надалі вносити до нього зміни.

Своєю чергою, голова Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха вказав, що вже прийнято і незабаром почне діяти Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України «Про стандартизацію» (№ 1068), що дасть змогу наблизитися до угоди АККА, яка дає можливість торгувати товарами промислового значення із країнами Євросоюзу, не будучи при цьому членом ЄС. Ведеться робота над перезапуском Експертно-кредитного агентства для підтримки високотехнологічного експорту, йдеться також про мікрокредитування і нові ринки капіталу.

Він також додав: «Таких ініціатив багато: законопроект про оренду державного і комунального майна, в якому закладені абсолютно нові принципи; законопроект про концесію, який дозволить ефективно розпоряджатися майном - не тільки приватизовувати і здавати в оренду, а й передавати в концесію такі неефективні об’єкти як, наприклад, порти. Скасовується список об’єктів, які не підлягають приватизації».

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Бух
24.09.19 07:10

Вывод такой. Государство больше не может заботится и своих гражданах. Оно может только штрафовать, не давая вообще никакой передышки. Нафига мы платим налоги? Чтобы выдать з/п чиновнику. Зарплату за что?

Відповісти
  • Я ФОП
24.09.19 08:18

ЕСВ упразднить для фопов и оставить только добровольное участие это гуд.
Так же убрать НДС и НДФЛ ещё нужно. И будет хорошо.

Відповісти
  • Я ФОП
24.09.19 14:21

Кто дизов то наставил? Это ирония была если что!!!

Відповісти
  • ННД
24.09.19 12:56

Я ФОП,а пенсію за чий рахунок їм платити?

Відповісти
  • ппп
24.09.19 11:28

Я ФОП, про временно введенный на 1 год военный сбор забыли

Відповісти
  • клава
24.09.19 12:24

ппп, так война же не закончена. Это же только папередники на ней наживались, а мы "знаем как закончить" наверно, думают...

Відповісти
  • Ксюша
24.09.19 08:44

Я ФОП, А с каких средств доить бюджет будут? НДС для них золотая жила.

Відповісти
  • СержК
24.09.19 09:16

А пенсию откуда будут платить? Из частных пенсионных фондов? Или хватит, поигрались в социальность...

Відповісти
  • Наталія
24.09.19 09:45

СержК, давно ставилось питання про утримання батьків дітьми, мабуть прийшов час.

Відповісти
  • Ніно
24.09.19 16:59

Наталія,  ага, все життя працюючи плати податки , а   діти нехай утримують . Ще чого. Та й де ті діти? Народжуваність падає кататрофічно. Воно й не диво. 

Відповісти
  • Светлана
24.09.19 15:51

Наталія, А если детей нету? После войны таких много будет.

Відповісти
  • СержК
24.09.19 10:07

Наталія, так розумію, наступним кроком буде деактивація допомоги від держави родинам з дітьми - повна аналогія... тай взагалі, будь-яка допомога... "Лохи, вы на нас попали... только теперь не в темном подъезде, а в законодательном поле"...

Відповісти
  • Я в шоке
24.09.19 09:29

Государство решили демонтировать окончательно.  Слуги американского народа. 

Відповісти
  • клава
24.09.19 09:44

Короче, понятно все? что можно продать-продадим, что не продается-сдадим в концессию, пенсии-нафиг. за социалку вообще разговор не ведется, Бюджет сейчас принимаем с одними циферьками, потом изменим- куда надо-добавим, откуда-то отберем (как думаете, у кого заберут?) Боже, эти шуты даже уже не скрывают своей сущности. нам остаются только штрафы и постоянная инфляция (реальная, а не нарисованная  карманной статистикой). Хорошая есть пословица "лучше с умным потерять, чем с дураком найти"

Відповісти
  • Світлана
24.09.19 13:19

Такое впечатление, что многие застряли на первой стадии принятия неизбежного: на отрицании.  У меня это было между первым и вторым туром. 
Чему удивляться СЕЙЧАС? Трое из четверых людей выбрали "это". 
Давно пора принять и стелить соломку со всех сторон. 
Мне немного проще: одни ФОПы исключительно на безнале, свекрови ФОПа придется закрыть: РРО я не отказываюсь  морально. Штраф Триолана меня  сильно впечатлил. 

Відповісти
  • грустьпечальтоска
24.09.19 13:54

Світлана, а сколько таких ФОПов закроется после этого чудо-штрафа((((( Но их же подобные мелочи не волнуют, им же нахапать и побольше-побольше, а там хоть трава не расти...

Відповісти
  • грустьпечальтоска
24.09.19 13:52

правильно, ЕСВ давно пора отменить, только сумму взносов уже уплаченных верните. Я тут покручусь и однокомнатную куплю - лучшая пенсия. В частное страхование не верю, очередной лохотрон будет)))))))

Відповісти
  • Я ФОП
24.09.19 14:22

грустьпечальтоска, лучше экв к доллару что бы считали. 

Відповісти
  • ^^^
24.09.19 17:12

Больничные и пенсии отменяют, ну чего удивляться, все к тому шло. Будем только чиновников на налоги содержать. Украина остров невезения какой-то, одни лучше других. 

Відповісти