Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


07.10.19
8924 18 Друкувати

За вересень декларація акцизного податку подається за новою формою

Наказом Мінфіну від 08.05.2019 р.№ 189 «Про затвердження Змін до форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку», (далі – наказ № 189), внесено зміни до форми податкової декларації акцизного податку, затвердженої наказом Мінфіну від 23.01.2015 р. № 14.

Згідно з ч. 2 п. 46.6 ПКУ до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Наказ № 189 набрав чинності з дня його офіційного опублікування, тобто 09.08.2019 р. (опубліковано в офіційному виданні Офіційний вісник України 09.08.2019 р. № 60).

Крім того п. 49.20 ПКУ передбачено, якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

Враховуючи викладене, платники акцизного податку вперше подають декларацію акцизного податку з урахуванням змін, внесених наказом № 189, не пізніше 21 жовтня 2019 року за звітний період – вересень 2019 року.

Нова форма декларації доступна в Єдиному вікні.

Більш детально про внесені зміни до заповнення декларації читайте за посиланням.

За матеріалами Категорія 116.07 «ЗІР»

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Марта
07.10.19 08:44

 А положение о заполнении декларации есть или все опять наугад?

Відповісти
  • Oleg7
07.10.19 10:09

Марта,
Подивіться сам наказ, там є зміни і до порядку заповнення декларації. 
Інше питання, що є невирішені окремі питання щодо заповнення... 

Відповісти
  • Валентина
07.10.19 10:24

У меня новую форму не приняли два дня назад.Кто-то уже смог сдать?

Відповісти
  • 13
07.10.19 12:19

Я в пятницу отправила отчет по новой форме, кв.2 нет, сегодня повторно кинула... тоже тишина.

Відповісти
  • Шурик
07.10.19 14:15

13,
Все другие отчёты приняты, это только с акцизной что-то у них не доделано.

Відповісти
  • Ирина
07.10.19 17:19

У меня на прошлой неделе не принимали, сегодня заново отправила - отчет принят

Відповісти
  • Евгения
07.10.19 17:25

Подскажите, пожалуйста, статус отчета "доставлено", пришла только 1 квитанция. Если опять отправить отчет, не задвоится ли он?

Відповісти
  • Елена
09.10.19 15:13

Евгения, Не удвоится.Будет считаться последний принятый. Так сказали на горячей линии. Но вторая квитанция не приходит пока.

Відповісти
  • Евгения
09.10.19 17:17

Спасибо за ответ! Аналогично, 2 квитанции нет,на горячей линии говорят "ждать", 2е квитанции "задерживаются" 

Відповісти
  • Алла
15.10.19 14:54

Подскажите, в дод1.1 передвижной склад, кто что ставит, номера машин или другое?

Відповісти
  • Евгения
17.10.19 09:13

Кому-то пришла 2 квитанция?

Відповісти
  • Оксана
17.10.19 10:13

нет квитанции

Відповісти
  • Инна
17.10.19 14:27

Оксана, какая программа для отправки отчетов?

Відповісти
  • Наталья
17.10.19 10:16

Тоже нет квитанции, уже повторно отправила....

Відповісти
  • Инна
17.10.19 14:28

Наталья, какой программой пользуетесь?

Відповісти