Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


22.10.19
18174 13 Друкувати

Для платників єдиного податку діють нові форми реєстраційних документів

Як, ми писали раніше, Мінфін наказом від 16.07.2019 р. № 308 затвердив нові форми реєстраційних документів для платників єдиного податку:

  • Заява про застосування спрощеної системи оподаткування;
  • Розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування;
  • Запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку;
  • Витяг з реєстру платників єдиного податку.

Відповідно втрачають чинність попередньо діючі форми свідоцтва платника єдиного податку, заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, розрахунку доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування, затверджені наказом Мінфіну від 20.12.2011 р. № 1675.

Наказ № 308 набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Опубліковано наказ сьогодні, 22 жовтня 2019 року, в газеті «Офіційний вісник» №81. 

Отже, відсьогодні для переходу на єдиний податок або відмови від нього, зміни ставки або групи єдиного податку, а також внесення змін до реєстру платників єдиного податку, слід використовувати нові форми реєстраційних документів. 

Теги:
Коментарі
  • Непогода
22.10.19 13:46

Теперь остается дождаться, когда эти формы появятся в электронном кабинете.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Сонечка
22.10.19 16:24

Непогода,а что они были в кабинете? Я не нашла, подскажите!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 1
  • Татьяна
22.10.19 14:00

а мне еще интересно как заполнить "Місце провадження господарської діяльності", если предоставляешь услуги по всей Украине и за нее пределами? Какой код  КОАТУУ выбрать?

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 0
  • Oleg7
22.10.19 15:38

Татьяна,
в Заяві можна спробувати написати: Планета Земля.
А якщо серйозно, то раніше податківці в ЗІР ДФСУ так говорили:
"У разі здійснення діяльності з надання послуг у заздалегідь не визначених місцях, фізична особа - підприємець - платник єдиного податку у рядку 7 "Місце провадження господарської діяльності" заяви про застосування спрощеної системи оподаткування зазначає: "Надання послуг на території України", або зазначає конкретну територію (місто або область) на якій таким платником єдиного податку будуть надаватись послуги."
Але раніше не було поля Код за КОАТУУ. 
Тому важно спрогнозувати, як вони тепер пояснюватимуть. 
Оскільки "місце провадження господарської діяльності" є обов’язковою інформацією, яка вноситься до Реєстру платників єдиного податку (п. 299.7 ПКУ), то думаю варто уточнити у податківців, і бажано у письмовому вигляді - на отримання ІПК.

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 0
  • ,,,
23.10.19 10:13

Oleg7, у нас (Запорожье) давно не разрешают писать "на территории Украины", заставляют указывать конкретный адрес, если нет аренды - юридический.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 1
  • С_Светлана
22.10.19 15:48

А налоговая как обычно не в курсе изменений...о новой форме они даже не слышали...приняли у меня сегодня на старом бланке

Відповісти
    Оцінити
  • 15
  • 0
  • Алена
22.10.19 16:40

С_Светлана, У меня тоже сегодня все приняли на старых бланках

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 1
  • Сонечка
22.10.19 16:23

С_Светлана, сейчас еду,хочу отвезти так как новых бланков нет, попробую сдать на старых

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 1
  • Сонечка
22.10.19 21:37

Приняли на старых, так как даже в магазине Фактор - сделал круглые глаза?,по поводу новых бланков

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 1
  • Олег
23.10.19 07:47

Объясните плиз, для кого нужны новые бланки?
Работаю ФОП с декабря 2018 года, ко мне это относится?
Или это для тех кто хочет зарегистрировать ФОП?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Oleg7
23.10.19 08:53

Олег,
если вы уже на едином налоге, то вам может понадобиться заявление (третья позиция в перечне форм) на получение извлечения из реестра плательщиков единого налога. 
Но с заполнением этого заявления проблем вроде не должно быть. 
И если вам извлечение из реестра ЕН не нужно, то вообще можете сейчас об этом не думать. 

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • ірина
23.10.19 13:25

я хочу зареєструватись фоп із сьогоднішнього дня,
а як це зробити,
де взяти бланк,
у адміністратора,

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 1
  • 1111111
23.10.19 15:20

Действующему ФОП  если нет изменений ненужно менять Витяг на новую форму? прокатит и старий? или нужно делать замену Витяга ЕП не зависимо были изменения или нет в кведах или адресе?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
27268 40
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд