Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.10.19
13206 20 Друкувати

Нові форми реєстраційних документів для платників єдиного податку доступні на нашому сайті

Нагадуємо, Мінфін наказом від 16.07.2019 р. № 308 затвердив нові форми реєстраційних документів для платників єдиного податку:

  • Заява про застосування спрощеної системи оподаткування;
  • Розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування;
  • Запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку;
  • Витяг з реєстру платників єдиного податку.

Відповідно втрачають чинність попередньо діючі форми свідоцтва платника єдиного податку, заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, розрахунку доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування, затверджені наказом Мінфіну від 20.12.2011 р. № 1675.

Наказ № 308 набрав чинності 22 жовтня 2019 року.  

Отже, з 22.10.2019 р. для переходу на єдиний податок або відмови від нього, зміни ставки або групи єдиного податку, а також внесення змін до реєстру платників єдиного податку, слід використовувати нові форми реєстраційних документів. 

Завантажити нові форми реєстраційних документів можна за посиланням

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Адмін
23.10.19 18:15

Висловлюємо подяку нашому форумчанину Якову, який допоміг нам підготувати нові бланки для завантаження

Відповісти
  • Яков
23.10.19 18:21

Адмін, спасибо :)
обращаю внимание, что я удалил из формы заяви в пункте 4 "Податкова адреса (місцезнаходження / місце проживання) суб'єкта господарювання" одну клеточку в строке "Поштовий індекс", оставив 5 клеток в отличие от утверждённой формы, в которой их 6

Відповісти
  • Олена
24.10.19 15:53

Добрий день, будьласка можно посилання на публікацію Наказу 308, щоб побачити чи дійсно Наказ набрав чинності.

Відповісти
  • Сонечка
24.10.19 18:05

Олена,от ви смішна,а 22-гого чуть інфаркт не заробила з цими новими бланками,а вам наказ покажи,завидую таким спокійним бухгалтерам

Відповісти
  • Адмін
24.10.19 17:24

Олена, Офіційний вісник України N 81 від 22.10.2019
на сайті Ради поки що документа немає 

Відповісти
  • Олена
24.10.19 17:35

Адмін,це в друкованому виді?

Відповісти
  • Адмін
24.10.19 18:55

Олена,  ось і Рада опублікувала  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1054-19/sp:max100

Відповісти
  • Адмін
24.10.19 17:46

Олена, так

Відповісти
  • Олена
24.10.19 17:28

Адмін,дякую

Відповісти
  • Админ
23.10.19 18:25

Яков, я добавила в индекс клеточку. Бланк утвержден так - значит принимать должны именно в таком виде 

Відповісти
  • Алина
24.10.19 12:01

Спасибо! А подскажите, если я раньше указывала, там где Місце провадження господарської діяльності  - територія України, за адресою Замовника и юр адрес ФЛП, то как теперь быть с новым бланком?

Відповісти
  • Василинка
24.10.19 12:56

А коли буде можливість здавати заяви і отримувати витяги в ел.формі???

Відповісти
  • Сонечка
25.10.19 11:31

Василинка,мне поставили дизлайк за такой вопрос,я сдавала через Электронный кабинет в разделе - листування,. Т.е.заполнина в верд,потом перевела в пдф,подписала и отправила, теперь пойду в налоговую получать.

Відповісти
  • Татьяна
25.10.19 12:35

Сонечка, Так это и раньше было, получала в 2017-2019гг около 10 раз, без проблем
 

Відповісти
  • Сонечка
25.10.19 13:50

Татьяна, так я после того дизлайка, весь инет перерыла с вопросом: как сдать заявление на Единый налог, через кабинет,а оно - никак,только ножками и только ручками, ну или через игру Верд- Пдф

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
25.10.19 14:44

Сонечка, ну всё же понятно! Появится теперь форма электронного бланка в "звітності", в формате xml (скорее всего в "запитах"), и будете подавать как звіт, а не через "листування". При подаче запита и желании плательщика витяг можно будет получить в электронном виде через ЭК (и в других программах). Ждём электронной формы документа в ЭК и программах. И ещё ждём-с разъяснений – каким образом заполнять поле "6. Місце провадження господарської діяльності (індекс, адреса)" в случае осуществления деятельности по Украине (без привязки к конкретному адресу) и при международной деятельности. Если не будет контроля в этом поле, то заполняем как и прежде (без КОАТУУ). Разъяснения нужны в том случае, если будет контроль в этом поле. 8 лет ждали появления возможности сдачи в электронном виде, а Вы хотите, чтобы прямо на следующий день появилась электронная форма бланка в ЭК! :) Это же ДПС, они торопиться не любят! В лучшем случае форма появится в ноябре. А пока что сдаём также, как и раньше – или "ножками", или через ЭК "листування" в формате pdf, но уже по этой новой форме.  

Відповісти
  • Валентина
25.10.19 17:36

24.10.2019, заполнив новые формы, пошла в Бабушкинскую налоговую, Днепр, регистрировать ФОП. И, оп - не приняли, сказали сдавать на старых бланках, так как под новые у них программа не настроена и еще месяц ее не будет. Вот так.

Відповісти
  • ФЛП
12.11.19 13:27

Валентина, Левобережка приняла новые бланки.
Вопрос с деятельностью по Украине - открыт...

Відповісти
  • Галина
29.10.19 11:28

Я так и не поняла, если у меня ничего не менялось, мне надо подавать эти документы или нет?

Відповісти
  • Дарья
30.10.19 10:56

Подскажите, а кто уже на едином налоге, нужно заново подавать заяву и т.д.?

Відповісти