Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


28.10.19
4058 9 Друкувати

Обчислення триденного строку для виплати заробітної плати за час відпустки здійснюється в календарних днях

Відповідно до ст. 10 Закону черговість надання відпусток визначається графіками, які затверджуються власником або уповноваженим ним органом за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом, і доводиться до відома всіх працівників.

При складанні графіків ураховуються інтереси виробництва, особисті інтереси працівників та можливості для їх відпочинку. Щорічна відпустка працівнику має надаватись відповідно до затвердженого графіка відпусток і оплачуватися не пізніше ніж за три дні до її початку згідно зі ст. 115 Кодексу законів про працю України та ч. 1 ст. 21 Закону.

Обчислення триденного строку для виплати заробітної плати за час відпустки здійснюється в календарних днях.

Лист Мінсоцполітики від 02.10.2019 р. № 1432/0/206-19.

За матеріалами: Buhgalter.com.ua

Теги:
Коментарі
  • кузькина мать
28.10.19 09:46

И снова вопрос- день выплаты считается в эти три  дня или нет? Почему, говоря *А* не говорят *Б*?

Відповісти
    Оцінити
  • 10
  • 1
  • Любовь
28.10.19 09:49

кузькина мать, день выплаты не считается в три дня до выплаты.

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • клава
28.10.19 11:12

Любовь, а если віплатили в 9,00, то считается?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 1
  • Мария
28.10.19 10:19

Любовь, а почему? 

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • 911
28.10.19 10:23

а в чтому суть розяснення то? там ж і так написано "за 3 дні" якщо не вказано, що робочі читаємо календарні ....

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Ева
28.10.19 13:42

https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v0155203-09

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • Алла
28.10.19 14:54

Если сотрудник идет в отпуск в понедельник, то в пятницу віплаченные отпускые считаются как за 3дня?

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Любовь
28.10.19 16:18

Алла, Если сотрудник идет в отпуск в понедельник - выплатить отпускные нужно не позднее четверга.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Тиса
28.10.19 14:55

Звкон  від 15 листопада 1996 року, тобто не так багато ми і чекали, якихось 23 роки.

Відповісти