Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


10.11.19
6641 12 Друкувати

Вітаємо з міжнародним Днем Бухгалтера!

Шановні бухгалтери!

10 листопада святкується Міжнародний день бухгалтера.

Всім відомо, що ця професія дуже складна і ретельна. Вона потребує чіткості, сконцентрованості, розуміння…

Багато чого сказано про бухгалтерію та професію бухгалтера:

«Бухгалтерія – це тріумф математики над розумом»

«Бухгалтерія – це не емоції. Це розрахунок»

«Краще зробити один раз вчасно, ніж два рази правильно»…

У цей день, шановні наші бухгалтери, ми бажаємо вам тріумфу у житті, позитивних і яскравих емоцій і щоб завжди все виходило вчасно і правильно.

Зі святом!

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Lexus
10.11.19 14:48

Спасибо!!! Ура!!! Всех с праздником!!!

Відповісти
  • Ігор
10.11.19 16:43

10 листопада - історична дата. Саме цього дня 1494 року в місті Венеція побачила світ книга «Все про арифметику, геометрію і пропорцію» Луки Пачіолі.

Одна з глав цієї книги під назвою «Про рахунки й інші записи» мала докладні для того часу рекомендації щодо ведення облікових журналів і всіляких регістрів. У цьому ж розділі з'явилися перші обриси майбутньої «філософії» та професійної етики бухгалтера. Так, наприклад, для вмілого фахівця цієї справи тих років вважалося неприпустимим відходити до сну, якщо в його підрахунках не сходилися дебет і кредит.

У світі прийнято вважати, що бухгалтерія як наука з’явилася саме в той момент, тому 10 листопада і відзначають Міжнародний день бухгалтера у всіх країнах світу.

Відповісти
  • не помнят родства
11.11.19 13:18

Ігор, ты бы лучше свою историю учил ,пачиоли,а то все забыли ,что было 50лет назад 

Відповісти
  • Фунт
10.11.19 19:45

Бог выдумал материю, а чёрт - бухгалтерию!
Доказано налоговой службой страны....

Відповісти
  • Ульяна
10.11.19 19:46

Дякуємо

Відповісти
  • Кузя
11.11.19 05:25

В Украине это поздравление звучит как издевка. Или диагноз. В последнее время особенно. Но всех оптимистов - поздравляю!

Відповісти
  • ???
11.11.19 05:45

Всех поздравляю! но хочу сказать, что с введением проклятого НДС вся работа бухгалтера ее не назовешь бухгалтерской она налоговая этот позорный НДС - он мало того что извращает само понятие  о добавочной стоимости которой  была наценка но и вынуждает нас украинцев платить еще раз налог уже после удержанного  с наших доходов НДФЛ и ВЗ!

Відповісти
  • Mariya A.
11.11.19 07:48

Вітаю, шановні колеги!
Не загубіть себе в цьому законодавчому і людському безладі!
Будьте людяними і професійними!

Відповісти
  • кабздец
11.11.19 13:20

Mariya A., а людяними - это как ????

Відповісти
  • кабздец
11.11.19 13:20

кабздец, может мудяными

Відповісти
  • АННА
11.11.19 09:14

Благодарю!
С профессиональным праздником, коллеги!

Відповісти
  • нн
11.11.19 19:56

нехай цифра буде брехлива,але усюди однакова!

Відповісти