Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


14.11.19
37473 27 Друкувати

Прийнято Держбюджет на 2020 рік. Якими будуть мінімальна зарплата та прожитковий мінімум

Верховна Рада прийняла Закон "Про Державний бюджет України на 2020 рік".

Серед іншого, Законом передбачено встановити наступні показники мінімальної заробітної плати і прожиткового мінімуму у 2020 році:

Мінімальна зарплата у місячному розмірі: з 1 січня — 4723 грн.;

Мінімальна зарплата у погодинному розмірі: з 1 січня — 28,31 грн.

Прожитковий мінімум у 2020 році планується встановити у наступних розмірах:

Розмір прожиткового мінімуму

Період дії

1 січня - 30 червень

1 липня - 30 листопада

1 грудня - 31 грудня 

Розмір прожиткового мінімуму на одну особу 2027 2118 2189
дітям до 6 років 1779 1859 1921
дітям від 6 до 18 років 2218 2318 2395
працездатним особам 2102 2197 2270
особам, які втратили працездатність 1638 1712 1769

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Буржуй
14.11.19 16:00

Вот первые несколько секунд я сам не понял -повысилась ли мин.з/п или нет? 4173 и 4723! Они реально придумали эти цифры чтобы ФОП подставить под штрафы?

Відповісти
  • @@@
15.11.19 12:25

Буржуй, а в 2018 было 3723. Любят они число 23

Відповісти
  • Сергій
15.11.19 19:59

@@@, Тут Е2-Е4 та 73% - Остап Бендер сміється з гробу.

Відповісти
  • Светлана
14.11.19 18:19

Буржуй, та вони навіть не заморочувалися. "А давайте піднімемо мінзарплату.. уважний погляд на стелю....ну, гривень на 550. - А давайте!" - ну це я уявила приблизно діалог. І ні одна сука при цьому не поцікавилася, а яка ж мінзарплата зараз, а яка буде. Ну чому не 557 гривень добавити, щоб стало не 4723, а 4730??? Навіщо кожен раз оці "хвости"?

Відповісти
  • Andrey
14.11.19 16:11

Буржуй, Аналогічно....магія цифр, добре хоч без копійок 

Відповісти
  • Непогода
14.11.19 16:28

Andrey, насчет копеек Вы погорячились. Сумма к выплате после удержания ндфл и вс 3802,02грн. И опять игры с переплатой или недоплатой зарплаты.

Відповісти
  • Я ФОП
15.11.19 10:35

Непогода, а что, с 4730 без копеек???

Відповісти
  • Непогода
15.11.19 18:03

Я ФОП, приняли бы минималку 4720грн. и было бы к выплате 3799,60грн. Я про то, что отменили 1,2.5 копеек. На очереди 25 копеек. Т.е. хотят оставить в обороте монеты 10 и 50 копеек.

Відповісти
  • Елена
14.11.19 16:20

Так это ж перемога! Ой, а где з/п по 4 тыщи баксов учителям? Не наколядовали ещё?

Відповісти
  • Буржуй
14.11.19 17:50

Елена, по красному диплому с приложениями о педагогике спокойно могу идти учителем математики. Как дадут 4000$ -пойду. Боюсь только не доживу!

Відповісти
  • клава
14.11.19 16:52

тю, так обещать- не жениться ж. У них выплаты МВФ тяжким грузом от папередникив висит!

Відповісти
  • Людмила
15.11.19 13:37

клава, "выплаты МВФ тяжким грузом от папередникив висит"  не у них , а у государства, то есть у нас с вами.

Відповісти
  • даша
14.11.19 17:34

все одно прожитковий мінімум для соціальних виплат залишився вполовину менше чем мінімальна, тому покращення не відбулось

Відповісти
  • Марія
14.11.19 19:50

Нехай вельможна влада проживе на мінімалку,з якої щей знімають майже1000грн на податок

Відповісти
  • Сеня
14.11.19 20:17

Я думала,что крепостное право давно отменили...ан нет

Відповісти
  • ірина
15.11.19 08:51

Сеня,рабство тоже...

Відповісти
  • я в шоке
14.11.19 23:02

зачем мы платим налоги? по привычке, наверное (

Відповісти
  • Ольга
15.11.19 11:52

я в шоке, тоже все чаще задаюсь эти вопросом... Налоги огромные, счета за коммуналку тоже, реальная стоимость потребительской корзины далека от той, которую они просчитывают. Пенсии мизерные. В больнице - платим, образование - опять платим. Дорог у нас лично в городе и области почти нет, одни направления. Так куда же идут наши налоги??? Какого рожна мы должны платить, ничего не получая от этого государства взамен? Вопрос риторический, конечно...

Відповісти
  • я в шоке
15.11.19 13:50

В ВР зарплату "слугам МВФ" выдавали в конвертах 5000 дол. Всего во фракции - 251 депутат.Итого ежемесячно черного кэша, без уплаты каких либо налогов - 251*5000 = 1 255 000 дол.Вот так принимали эти цифры ... почему они не пользуются РРО - что скажет по этому поводу Пидласа? Эти люди с полностью атрофированной совестью..я в шоке (

Відповісти
  • Светлана
15.11.19 11:16

А вот господин Баканов  считает достойной зп в 70-75 прожиточных минимума для своих подчиненных и они ее получат.

Відповісти
  • БуБух
15.11.19 12:22

Пожелания к чиновникам и депутатам - что они жили на одну минимальную зарплату))), а пенснию получали на уровне одного прожиточного минимума.

Відповісти
  • И я скажу
15.11.19 12:37

Так це ж -ПЕРЕМОГА!!! Ось продамо землю , та й заживем... РАбами у арабів...

Відповісти
  • Сергій
15.11.19 12:55

Одне цікаво, хто зараз користується тими 10 мільйонами гектарів які належать державі і яку держава від цього вигоду отримує? Скоріш за все по чорним схемам здають в оренду за нал.

Відповісти
  • Тник
16.11.19 11:12

Сергій,Туда сбрасывают отходы производства,мусор, батарейки , радиационные отходы и т. п. Это стиль жизни граждан Украины.Через5-10 лет эти земли и даром никто не возьмет.

Відповісти
  • Сергій
15.11.19 20:02

Пенсії знов нижче ніж у Молдові. Бєларусі...

Відповісти
  • таня
18.11.19 09:44

на газ не добавили

Відповісти
  • Лариса.
30.11.19 22:22

А что сделали со льготами,бедные льготчики.

Відповісти