Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


23.11.19
2407 9 Друкувати

Суд визнав протиправними дії Уряду при встановленні прожиткового мінімуму на 2019 рік

Окружний адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи за позовом Станіслава Батрина до Кабінету Міністрів України щодо прожиткового мінімуму на 2019 рік.

Суд визнав протиправними дії Кабінету Міністрів України із встановлення прожиткового мінімуму на 2019 рік без проведення науково-громадської експертизи сформованих набору продуктів харчування, продовольчих продуктів і послуг. Також суд визнав протиправними дії Уряду із розробки та схвалення проекту Закону України «Про Державний бюджет на 2019 рік» від 15.09.2019 р. № 9000, його подання до Верховної Ради України із порушенням порядку встановлення розміру прожиткового мінімуму та інших соціальних стандартів і гарантій.  

У своєму рішенні Окружний адміністративний суд міста Києва зобов’язав  Кабінет Міністрів України встановити прожитковий мінімум відповідно до положень Законів України "Про прожитковий мінімум" та "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії".

За матеріалами Пресслужба Окружного адміністративного суд міста Києва
Теги:
Коментарі
  • ИВА
23.11.19 08:25

Навіщє такий суд и таке рішення, якщо рік 2019 майже завершився.?

Відповісти
  • Сонечка
23.11.19 09:55

ИВА,а вдруг він забов"яже  КМ- виплатити недоїмку +пеню за 2019 рік всім пенсіонерам та тим хто отримував -мпм

Відповісти
  • Сергій
23.11.19 13:19

Авдруг, Зеленский мне - не друг?

Відповісти
  • Бухгалтер
23.11.19 17:43

1600 минимальна пенсия это издевательство, где они были раньше с такими решениями когда зп 3200 а минимумы оставили на том же уровне!!!!

Відповісти
  • Шурик
23.11.19 21:22

Правительство уже казнено,?"Правительство не решает проблемы, оно их создаёт" - Рональд Рейган.Украинским правительствам все место в тюрьме и на долго.Единственное дело их - управлять предприятиями Стран, чем они никогда не занимались, а уничтожали.

Відповісти
  • ИринаКиев
23.11.19 23:14

есть много решений судов,  которые никто не исполняет.....

Відповісти
  • Светлана
25.11.19 08:58

ха ха ха ...

Відповісти
  • ^^^
25.11.19 10:40

И?

Відповісти
  • 555
26.11.19 09:57

ну??? дальнейшие действия, во исполнение решения суда.... и тишина

Відповісти