Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


26.11.19
8815 30 Друкувати

Нове на порталі: архів журналу і чат

Шановні відвідувачі порталу Бухгалтер 911, у нас з'явився новий функціонал, про який розповімо трохи докладніше.

Архів номерів журналу «Бухгалтер 911»

Для зручності передплатників ми додали всі номери журналу на портал. Тепер можна читати статті будь-якого номера безпосередньо на сайті.

Для цього потрібно в бічному меню вибрати "Всі випуски"

Передплатникам доступні всі випуски журналу по рокам, а також передбачена можливість передплатити журнал.

Потрібно обрати номер журналу, щоб побачити зміст і короткий опис статей номеру.

При цьому ви все також маєте змогу читати статті журналу "Бухгалтер 911" на сайті i.factor.ua, якщо вам це звичніше та зручніше.

Чат на сайті buhgalter911

Ми повністю переробили чат і повертаємо його на сайт. У ньому ви знову можете спілкуватися, ділитися своїми проблемами і допомагати один одному.

Хто може користуватися чатом

Чат доступний тільки для авторизованих користувачів - ви повинні увійти під своїм логіном на сайт або зареєструйтеся і зможете спілкуватися в чаті.

Введіть ім'я, під яким ви будете писати повідомлення. Надіслати повідомлення можна, натиснувши Enter на клавіатурі або клікнувши мишкою по значку відправки повідомлення.

Відповідь користувачу

Щоб відповісти, натисніть на ім'я користувача, якому ви хочете відповісти, і напишіть повідомлення.

Згорнути / розгорнути чат

Для зручності чат можна згорнути або розгорнути - для цього клікніть на іконку в правому верхньому кутку чату.

Переміщення чату

Чат можна перемістити в будь-яке зручне для вас місце на екрані монітора. Щоб зробити це, затисніть ліву кнопку мишки біля назви чату і перетягніть його.

Зміна розміру

Ви можете змінити розмір чату - для цього треба потягнути за правий нижній кут.

Модерація

У чаті не можна розміщувати рекламні повідомлення. Подібні повідомлення будуть видалятися, а користувач, який розмістив їх, може бути заблокований адміністратором

Також ми розуміємо, що з нашим законодавством іноді важко стримуватися, тому поки ми не будемо вводити покарання за лайку. Але, настійно просимо не виходити за рамки пристойності! :)

Дотримуйтеся здорового глузду, будьте чемні, поважайте один одного і не ображайте інших учасників, приємного спілкування!

Залиште свою думку з приводу нововведень в коментарях. Якщо є ідеї, як можна вдосконалити користування сайтом, пишіть і ми постараємося врахувати ваші побажання в подальшому!

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юра Г.
27.11.19 06:11

Особенно понравилось  понимание, что наше законодательство делает затруднительным выражение мысли литературным языком, особливо з використанням державної мови. Навіть починаючи речення співучою українською мовою, новини від фіскалів автоматично переключають на мову, що зазвичай використовували в радянській армії. 

Відповісти
  • кузькина мать
27.11.19 09:25

Юра Г., и на стройках....

Відповісти
  • кузькина мать
27.11.19 09:26

попыталась зарегистрироваться.Ввела номер телефона пишет-неправильно

Відповісти
  • Дмитрий
27.11.19 09:50

кузькина мать, напишите с какими данными вы пытаетесь зарегистрироваться на почту support@id.factor.ua

Відповісти
  • марина
27.11.19 11:57

не вижу чат

Відповісти
  • Александровна
27.11.19 12:31

Никто не видит этот чат,а Борис Моисеев видит 

Відповісти
  • Галина
27.11.19 13:48

Еще пожелание: мы подписчики журнала 911. Раньше было очень удобно после каждой статьи было поле для комментариев для нас, читателей  и авторов. Это было очень удобно!!! Сейчас убрали, стало очень плохо!!! Можно ли вернуться к прежнему варианту? Было огромное спасибо и надолго!!!

Відповісти
  • Александр
28.11.19 09:13

Галина, вы можете дать больше пояснения о каком функционале идет речь?

Відповісти
  • Галина
28.11.19 14:52

Александр, Поле "Комментарий" под статьей журнала Бухгалтер 911

Відповісти
  • Александр
02.12.19 09:56

Галина, напишите в нашу службу поддержки, специалисты зададут вопросы. support@id.factor.ua

Відповісти
  • Галина
27.11.19 13:49

Да, и спасибо за новый сервис! это супер!

Відповісти
  • Галина
27.11.19 14:08

 !!!!!!!!!!!!!! Распечатываю статью, а на статье чат и статью не видно частично

Відповісти
  • Галина
27.11.19 14:10

Уточняю, если чат открыт слева, лезет в печать. если справа - все нормально как и раньше

Відповісти
  • Галина
27.11.19 14:14

Чат при любом обновлении странички лезет автоматом в левую сторону и в печать закрывая статью!!! Как убрать вправо и прицепить там???

Відповісти
  • Админ
27.11.19 14:19

Галина, эти проблемы исправим 

Відповісти
  • Галина
27.11.19 14:14

Или вообще закрыть тогда, мне он не особо остро

Відповісти
  • Админ
27.11.19 14:19

Галина, совсем закрыть нельзя. можно свернуть как показано на картинке в данной статье 

Відповісти
  • Света
27.11.19 16:39

Админ, в смартфоне окно чата закрывает почти весь текст, свернуть его не выходит, так как не видно стрелки., потом вхожу , но написать не получается - клавиатура исчезает быстро. Исправьте пожалуйста, а на компе все нормально, но войти не выходит

Відповісти
  • Админ
27.11.19 19:25

Света, мобильную версию доработаем. Если не получается войти в чат, напишите свои данные и описание проблемы в техподдержку по адресу support@id.factor.ua 

Відповісти
  • Наталья
27.11.19 17:53

не понимаю.. подписываюсь для чата, перехожу по ссылке из почты, а мне сайт не открывает чат, и все равно я вижу Подпишитесь(((

Відповісти
  • Евгений
28.11.19 16:54

Наталья, какая почта?? Чат работает на сайте, то что вы перешли в своей почте по какой то ссылке и за что то заплатили, это голову нужно включать раньше было перед оплатой!! Чат на сайте 911 так же как и сам сайт абсолютно бесплатный!!!  Еще на почту часто вирусы шлют такие как Петя вы тоже их открываете а потом когда на экране требование заплатить вы сразу платите???

Відповісти
  • Админ
27.11.19 19:24

Наталья, пожалуйста, свяжитесь с техподдержкой по адресу support@id.factor.ua

Відповісти
  • Елена
28.11.19 05:44

Окно чата не закрывается на мобильном. На весь экран окно чата, которое невозможно закрыть.На адрес электронной почты написала просьбу вернуть деньги за этот шмурдяк. 

Відповісти
  • Евгений
28.11.19 16:55

Елена, кому вы платили?? А главное за что?

Відповісти
  • Наталья
28.11.19 11:29

Как закрепить чат справа вверху? Он все время возвращается влево.

Відповісти
  • Ирина
28.11.19 15:50

Как увидеть чат? у меня его нет нигде

Відповісти
  • Марина
29.11.19 08:30

А можна якось допрацювати, щоб я не була змушена кожні 3-4 дні обирати україномовну версію сайту? Він чомусь регулярно змінюється на російськомовну.

Відповісти
  • Александр
02.12.19 09:55

Марина, пожалуйста, обратитесь в нашу службу поддержки с деталями по вашей операционной системе и барузеру. support@id.factor.ua

Відповісти
  • Елена
29.11.19 15:47

Куда исчез чат в мобильной версии?

Відповісти