Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


19.12.19
1407 0 Друкувати

Послуги з реконструкції житла: чи є ПДВ?

"Вісник. Офіційно про податки".

ДПС України пояснила, що якщо замовник (товариство) здійснював реконструкцію (у тому числі шляхом перепланування і переобладнання) житла (об'єкта житлового фонду) силами підрядної організації, то операція такої підрядної організації (надавача послуг) з постачання послуг із реконструкції (у тому числі шляхом перепланування і переобладнання) житла (об'єкта житлового фонду) замовнику (товариству) була першим постачанням житла відповідно до п.п. 197.1.14 ПКУ. Така операція є об’єктом оподаткування ПДВ та оподатковується ПДВ за ставкою 20 %.

Операції з подальшого продажу реконструйованого житла (об'єкта житлового фонду) покупцям (юридичним та/або фізичним особам) звільняються від оподаткування ПДВ згідно з п.п. 197.1.14 ПКУ.

ІПК від 02.12.2019 р. № 1658/6/99-00-07-03-02-15/ІПК.

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам