Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.12.19
174808 54 Друкувати

Опубліковано нові рахунки для сплати податків (оновлено)

Як ми вже повідомляли, з 1 січня 2020 року у зв’язку з тим, що Державною казначейською службою України з початку 2020 року рахунки для сплати податків і зборів  будуть відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Мінфіну від 31.12.2013 р. № 1203, змінюються реквізити бюджетних рахунків.

Завантажити нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів можна за посиланням: 

Вінницька область

Волинська область 

Дніпропетровська область

Донецька область  

Житомирська область

Закарпатська область

Запорізька область

Івано-Франківська область

Київська область

Кіровоградська область

Луганська область

Львівська область

Миколаївська область

Одеська область

Полтавська область 

Рівненська область

Сумська область  

Тернопільська область

Харківська область

Херсонська область

Хмельницька область

Черкаська область

Чернівецька область

Чернігівська область

місто Київ  

Рахунки зі сплати податків для платників, які перебувають на обліку в Офісі великих платників податків ДПС

Нові рахунки для сплати ЄСВ дивіться за посиланням

У міру отримання інформації від інших регіонів, ця новина буде оновлюватися.

Від редакції Бухгалтер 911: Шановні користувачі, будьте уважні при завантаженні нових реквізитів! Деякі регіональні Казначейства публікують на одній сторінці як старі, так і нові рахунки. 

Крім того, зверніть увагу, що з 1 січня 2020 року також зміняться рахунки в СЕА ПДВ та СЕА РП та СЕ. Дізнатися свої рахунки платники податків зможуть у приватній частині Електронного кабінету у розділі "Облікові дані платника" після того, як ДПС оновить дані про рахунки платників. 

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Mariya A.
20.12.19 12:54

Еще один повод "закрыть" все налоги и зарплату в декабре )))
Естественно при наличии желания и возможности.

Відповісти
  • Алла
23.12.19 10:34

Почему по Киеву по 2 счета на каждый код в Державний бюджет?

Відповісти
  • Станис
20.12.19 13:34

Только что вводили новые в ноябре, уже новые-новые надо, а те новые не такие уж и новые.....

Відповісти
  • святой
20.12.19 13:54

В Николаевской области обе ссылки на местный бюджет. А где государственный.???

Відповісти
  • 123
20.12.19 15:42

А куда перераховувати ЄСВ? 

Відповісти
  • Татиана
20.12.19 16:03

123, ЄСВ  в ленте новостей за 17.12.2019.  Но там пока только 10 областей обнародовало свои реквизиты.

Відповісти
  • Оксана
21.12.19 10:30

Татиана, не нашла я там ЕСВ.

Відповісти
  • злая бухша
20.12.19 16:00

про ЕСВ забыли что ли ?

Відповісти
  • Татьяна
20.12.19 17:00

нет реквизитов для единого налога ФОП-ов по районам г.Запоржья

Відповісти
  • Илья
10.01.20 18:39

Татьяна,сегодня смотрел и по Запорожью по районам уже есть новые реквизиты.....

Відповісти
  • Елена
20.12.19 23:03

Оце реформа, одна за одной

Відповісти
  • Людмила
21.12.19 08:37

В Херсонской области в файлах: рахунки діють з 01.10.2019. Это что старые?

Відповісти
  • Ольга
24.12.19 13:31

Людмила,IBAN не поменялся (пока что)))))

Відповісти
  • Юрий
21.12.19 10:38

Может я чего не увидел, но не нашел счета для единого налога с юр. лиц по районам Запорожья и в ЕСВ нет признаков, что на какой из 4-х счетов перечислять. 

Відповісти
  • ИринаКиев
21.12.19 12:58

Юрий, раньше в номере счета отслеживалось  201,202,203,204..... Киев уже дал реквизиты,  коды есть в отдельной колонке

Відповісти
  • Алла
23.12.19 10:35

В держбюджет по Киеву по 2 счета на код. Это я чего-то не поняла?

Відповісти
  • Ганна
23.12.19 14:29

Алла, это для крупных плательщиков и для всех остальных, смотрите графу "Наявність відомчої ознаки"

Відповісти
  • Инна
24.12.19 09:30

Ганна, так   для  обычных   налогоплательщиков. что должно стоять в  графе " Наявність відомчої   ознаки". ? Она должна быть пустой?

Відповісти
  • Юлія
23.12.19 13:07

Алла, це для звичайних платників і великих платників. В жовтні так само помилково заплатила ПДФО не туди. 

Відповісти
  • Алла
23.12.19 13:17

Юлія, а як їх розрізнити?

Відповісти
  • Лилия
23.12.19 14:49

Алла, последняя колонка

Відповісти
  • Нона
23.12.19 13:26

Алла, Дивіться колонку №9 "Наявність відомчої ознаки"

Відповісти
  • Алла
23.12.19 14:05

Нона, дякую!

Відповісти
  • Екатерина
21.12.19 18:13

Подскажите ,зп буду перечислять 27.12 
Налоги платить на те счета,что сейчас действуют?
А в январе аванс, и оплата налогов по спд (единый и есв) уже на новые счета? Все верно? 

Відповісти
  • ???
23.12.19 03:43

Екатерина,если 27  то на  старые  счета

Відповісти
  • Оксана
23.12.19 10:10

Не нашла новых счетов по 11010400 ПДФО з інших доходів ніж зп.
Кто-то находил?

Відповісти
  • Роман
23.12.19 10:42

Особенно пламенный привет передаю казначейству Полтавской области, выложившему счета местных бюджетов то ли поврежденным файлом, то ли с абсолютно нечитаемой кодировкой. Так держать! 

Відповісти
  • Виктория
23.12.19 10:46

Зверніть увагу на структуру нових рахунків для сплати податків в місцевий та державний бюджети. 

Відповісти
  • Виктория
23.12.19 10:48

Це вірний формат для військового збору UA 18 899998 0313040063000004235 для Петропавлівського району. Пять нулів знаходиться в самому розрпахунковому рахунку , а не після МФО.

Відповісти
  • Виктория
23.12.19 10:49

така структура для всіх податків, які почнуть діяти з 03.01.2020. Чи я щось неправильно зрозуміла

Відповісти
  • 321
23.12.19 11:39

как разобраться в счетах по ЕСВ для юр лица?

Відповісти
  • Даша
23.12.19 12:07

321, дял юрлиц по найнятим шукайте 201 в середині рахунку

Відповісти
  • Лилия
23.12.19 14:50

НДФЛ  с зарплаты и НДФЛ с доходов по ЦПХ платим на один счет?  

Відповісти
  • Джек
23.12.19 15:16

не можу знайти ЕСв Дніпровський район м. Київ.

Відповісти
  • Руслан
23.12.19 22:03

Вот Вам и единый счет для уплаты налогов, сборов и обязательных платежей:) С наступающим Вас... товарищи:)

Відповісти
  • Дмитрий
24.12.19 10:52

А чего парится? Все счета появятся в электронном кабинете. Чего заранее пургу разгонять?

Відповісти
  • Наталия
03.01.20 08:49

Дмитрий, уже 3 января, а в кабинете старые счета на 2020 год подтянулись! Теперь вопрос,куда перечислять налоги?

Відповісти
  • Нона
24.12.19 10:59

А що трапилось з реєсрацією податкових за вчорашній день 23.12. У сонаті висять усі у відправлених, в кабінеті реєстр операцій здох!!!Скажіть в Медку яка ситуація- теж "с.рака"???

Відповісти
  • Ксюша
24.12.19 11:45

Нона,Это не только в медке . Лежит с субботы

Відповісти
  • Фиба
24.12.19 11:37

Нона, теж така ж "с.ака"((І Медок мовчить і кабінет "лежить"...((

Відповісти
  • Ольга
24.12.19 11:13

Нона,теж!!!

Відповісти
  • Инна
24.12.19 11:09

Нона,у меня в медке с 20 числа висят в отправленых и ни ответа ни привета

Відповісти
  • Яна
24.12.19 11:03

Нона,Такая же ситуация и в Медке(((

Відповісти
  • Нона
24.12.19 11:33

Яна,

Відповісти
  • Алла
24.12.19 11:55

В кабинете нет ничего в реестре операций

Відповісти
  • Д
24.12.19 11:59

по Одесской области вообще старые счета.... не ибаны....или я не то смотрел?

Відповісти
  • Ирина
24.12.19 12:09

Кто-то зарегистрировал НН?

Відповісти
  • Ксюша
24.12.19 12:19

Ирина, Вирус Петя у них похоже вернулся

Відповісти
  • Нона
24.12.19 12:12

Ирина, Якщо сервер лежить- то ніхто

Відповісти
  • Ирина
24.12.19 12:25

Понятно! Но огорчает!

Відповісти
  • Нона
24.12.19 15:24

Ирина, Не то слово
, хотіла вчора зареєструвати всі накладні за грудень, тепер вони всі зависли, розумію що відправляти їх повторно, поки там сервак лежить, нема сенсу 

Відповісти
  • Лара
24.12.19 13:35

Конец года и сервер "устал". А что же будет когда ФОПы начнут чеки отправлять

Відповісти
  • Роман
04.01.20 20:25

Київська обл  - 404. 
Схоже Держказначейство як і янелох - відпочиває...

Відповісти
  • Евгений
17.01.20 17:31

Подскажите, если оплатил на старые счета. Деньги реально вернуть? 

Відповісти