Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


24.12.19
62101 31 Друкувати

Зустрічайте! План перевірок ДПС на 2020 рік

Відповідно до п.77.1 ПКУ ДПС має оприлюднювати на своєму офіційному веб-сайті План-графік документальних планових перевірок до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки.

Нарешті сьогодні на сайті ДПС з'явився план перевірок на наступний рік.

Розділ І плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" та Розділ ІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів" 24.12.2019 (Завантажити)

Розділ ІІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фізичних осіб" 24.12.2019 (Завантажити)

Розділ IV плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" 24.12.2019 (Завантажити)

Теги:
Коментарі
  • Галина
24.12.19 15:01

Спасибо! Каждый день заходила в ожидании и вот появился, наконец

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Виктория
24.12.19 15:17

Галина, вы это серьёзно?

Відповісти
    Оцінити
  • 23
  • 0
  • Мария
24.12.19 15:17

Фухи....

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 0
  • Ніна
24.12.19 15:19

План перевірок з постійним щомісячним оновленням.... А хто відповість за те, що  податкові накладні неможливо зареєструвати з учорашнього дня?

Відповісти
    Оцінити
  • 71
  • 0
  • Бухгалтер
24.12.19 15:23

Ніна, не можна зареєструвати ще з 20 грудня і ніде немає розяснень від державних органів. Влада змінюється, а бардак ще більший.

Відповісти
    Оцінити
  • 35
  • 0
  • Наталия
24.12.19 19:42

Бухгалтер, уже есть комментарии, что ведутся следственные действия, дадут возможность зарегить все налоговые(((

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Ніна
25.12.19 09:49

Наталия, щось мало віриться, робочих днів всього 27 і 28, можливо 31 . як останній день місяця, але не факт, що саме в ці дні відкриють реєстрацію. Коротше, у когось новорічні вихідні, а у нас реєстрація податкових.

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • Мария
24.12.19 15:38

Бухгалтер, 20 декабря каким то чудом порегились, а вот которые отправляла 21 декабря и вчера в состоянии комы

Відповісти
    Оцінити
  • 19
  • 2
  • Станис
24.12.19 15:30

Спасибо.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Станис
24.12.19 15:34

Неможливо зареєструвати жодної податкової накладної, у ДПС відповідають (або морозяться), що не бачать їх у системі. Гадаю, це просто задумано так.

Відповісти
    Оцінити
  • 41
  • 1
  • Ксюша
24.12.19 16:42

Станис, Их цинизм просто убивает.  Но они советуют отправлять хотя не одна налоговая к ним даже не доходит. 

Відповісти
    Оцінити
  • 20
  • 0
  • Светлана
24.12.19 15:54

Станис, якби це був тільки Ваш випадок, то можна б було і повірити. Але виходить так, що "не бачать"  ПН у системі з 21 грудня у всієї країни. А так не буває... Бюджет пустий, ось що, наповнюють будь-як, за наш з Вами рахунок.

Відповісти
    Оцінити
  • 23
  • 0
  • Бухгалтер
24.12.19 15:53

Ну новый год, надо баблишка собрать, ничего не поменялось.

Відповісти
    Оцінити
  • 34
  • 0
  • 123
24.12.19 15:53

І кабінет не працює-реєстр не доступний

Відповісти
    Оцінити
  • 25
  • 0
  • Елена
24.12.19 16:06

Не, ну что это такое? Почем не регистрируются налоговые? Сволочи! Висят все, блин... Завтра выходной, а дальше -штраф? 

Відповісти
    Оцінити
  • 19
  • 0
  • Алина
24.12.19 16:26

Елена еще три дня.
А вот если нет....Ну надо идти под ДФС видимо всей стране...иначе не дойдет. По одиночке они нас будут штрафовать. а так нужен резонанс

Відповісти
    Оцінити
  • 27
  • 0
  • Tata
24.12.19 18:15

Алина,Очень согласна. Надо идти не только под ДФС, но и под Офис Президента. Когда идем?

Відповісти
    Оцінити
  • 10
  • 0
  • Дуже злий бух
24.12.19 16:39

Не можу зрозуміти. Через Me.Doc відправити запит на отримання витягів неможливо, не підписується ключами! Грішила на програму, але не підписує тільки запити і повідомлення. Документи підписуються без проблем, навіть кудись відправляються. Що це? Чи це Me.Doc, чи "улюблена" ДПС?

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • Светлана
24.12.19 16:47

Дуже злий бух, у мене запити підписуються без проблем і навіть кудись відправляються.. Проблема в тому, що на ці запити "Нові повідомлення відсутні" з учорашнього дня.

Відповісти
    Оцінити
  • 21
  • 1
  • злой клоун
24.12.19 17:32

Державне бюро розслідувань Києва спільно з Головним управлінням внутрішньої безпеки ДФС України, Департаментом стратегічних розробок Національної поліції України та Службою безпеки України викрили протиправну схему незаконного втручання до інформаційної бази даних ДПС України.
Зловмисники вносили недостовірну інформацію та перекручували податкову звітність. Далі незаконні конвертаційні групи створювали штучний податковий кредит та крали гроші в держави. Причому мова йде про мільярди, які не надійшли до бюджету України.
Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/347691-podatkovi_hakeri_vikrito_shemu_vtruchannja_v_informatsijnu_bazu_dps

Відповісти
    Оцінити
  • 15
  • 0
  • злой клоун
24.12.19 17:34

говорят что сервера изьяли ..

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Ксюша
24.12.19 18:06

злой клоун, возможно.  Только почему налоговая молчит и нигде нет информации что проблемма. Вряд ли кого-то посадят . А нам геморроя и сюрприз, если не заработает к четвергу, под новый год будет.

Відповісти
    Оцінити
  • 32
  • 0
  • Ніна
24.12.19 17:59

злой клоун, Невідомо наскільки це все затягнеться. І,судячи з того, що ніяких повідомлень ДПС нема,у них все працює, вкрадені дні  для реєстрації хоча б за рахунок вихідних, ніхто не збирається повертати.

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • Наталія
24.12.19 17:47

То ли еще будет. С их стремлением все диджитализировать. Надо же срочно отменить бумажные трудовые книжки, чтоб когда нибудь в результате такой же "протиправної схеми незаконного втручання до інформаційної бази даних" миллионы украинцев остались без стажа и, как следствие, без пенсии

Відповісти
    Оцінити
  • 69
  • 2
  • злой клоун
24.12.19 17:59

Наталія,
Страна в смартфоне.  ага.

Відповісти
    Оцінити
  • 34
  • 0
  • Сергій
24.12.19 21:13

І шукаєш, коли перевірять твоїх попередніх роботодавців...

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • марина
26.12.19 08:59

добрій день.подскажите как искать предприятие в списке проверки?

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 1
  • Оксана
26.12.19 10:00

марина, Ctrl+F, у віконечку прописуєте код ЄДРПОУ. Або в файлі зробити фільтр і так само по коду ЄДРПОУ шукати. Бажаю себе не знайти!

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • немо
26.12.19 09:57

марина,  скачать файл  в Екселе  и искать  себя  по ЕДРПОУ

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Яна
26.12.19 09:52

ctrl+F

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Аліна
29.01.20 11:39

Підкажіть, будь ласка, якщо ми в плані перевірок в липні 2020 року, за який період, на вашу думку, може бути перевірка? за 2016-2018, чи 2017-2019?

Відповісти