Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.12.19
65959 31 Друкувати

Зустрічайте! План перевірок ДПС на 2020 рік

Відповідно до п.77.1 ПКУ ДПС має оприлюднювати на своєму офіційному веб-сайті План-графік документальних планових перевірок до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки.

Нарешті сьогодні на сайті ДПС з'явився план перевірок на наступний рік.

Розділ І плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" та Розділ ІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів" 24.12.2019 (Завантажити)

Розділ ІІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фізичних осіб" 24.12.2019 (Завантажити)

Розділ IV плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" 24.12.2019 (Завантажити)

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Галина
24.12.19 15:01

Спасибо! Каждый день заходила в ожидании и вот появился, наконец

Відповісти
  • Виктория
24.12.19 15:17

Галина, вы это серьёзно?

Відповісти
  • Мария
24.12.19 15:17

Фухи....

Відповісти
  • Ніна
24.12.19 15:19

План перевірок з постійним щомісячним оновленням.... А хто відповість за те, що  податкові накладні неможливо зареєструвати з учорашнього дня?

Відповісти
  • Бухгалтер
24.12.19 15:23

Ніна, не можна зареєструвати ще з 20 грудня і ніде немає розяснень від державних органів. Влада змінюється, а бардак ще більший.

Відповісти
  • Наталия
24.12.19 19:42

Бухгалтер, уже есть комментарии, что ведутся следственные действия, дадут возможность зарегить все налоговые(((

Відповісти
  • Ніна
25.12.19 09:49

Наталия, щось мало віриться, робочих днів всього 27 і 28, можливо 31 . як останній день місяця, але не факт, що саме в ці дні відкриють реєстрацію. Коротше, у когось новорічні вихідні, а у нас реєстрація податкових.

Відповісти
  • Мария
24.12.19 15:38

Бухгалтер, 20 декабря каким то чудом порегились, а вот которые отправляла 21 декабря и вчера в состоянии комы

Відповісти
  • Станис
24.12.19 15:30

Спасибо.

Відповісти
  • Станис
24.12.19 15:34

Неможливо зареєструвати жодної податкової накладної, у ДПС відповідають (або морозяться), що не бачать їх у системі. Гадаю, це просто задумано так.

Відповісти
  • Ксюша
24.12.19 16:42

Станис, Их цинизм просто убивает.  Но они советуют отправлять хотя не одна налоговая к ним даже не доходит. 

Відповісти
  • Светлана
24.12.19 15:54

Станис, якби це був тільки Ваш випадок, то можна б було і повірити. Але виходить так, що "не бачать"  ПН у системі з 21 грудня у всієї країни. А так не буває... Бюджет пустий, ось що, наповнюють будь-як, за наш з Вами рахунок.

Відповісти
  • Бухгалтер
24.12.19 15:53

Ну новый год, надо баблишка собрать, ничего не поменялось.

Відповісти
  • 123
24.12.19 15:53

І кабінет не працює-реєстр не доступний

Відповісти
  • Елена
24.12.19 16:06

Не, ну что это такое? Почем не регистрируются налоговые? Сволочи! Висят все, блин... Завтра выходной, а дальше -штраф? 

Відповісти
  • Алина
24.12.19 16:26

Елена еще три дня.
А вот если нет....Ну надо идти под ДФС видимо всей стране...иначе не дойдет. По одиночке они нас будут штрафовать. а так нужен резонанс

Відповісти
  • Tata
24.12.19 18:15

Алина,Очень согласна. Надо идти не только под ДФС, но и под Офис Президента. Когда идем?

Відповісти
  • Дуже злий бух
24.12.19 16:39

Не можу зрозуміти. Через Me.Doc відправити запит на отримання витягів неможливо, не підписується ключами! Грішила на програму, але не підписує тільки запити і повідомлення. Документи підписуються без проблем, навіть кудись відправляються. Що це? Чи це Me.Doc, чи "улюблена" ДПС?

Відповісти
  • Светлана
24.12.19 16:47

Дуже злий бух, у мене запити підписуються без проблем і навіть кудись відправляються.. Проблема в тому, що на ці запити "Нові повідомлення відсутні" з учорашнього дня.

Відповісти
  • злой клоун
24.12.19 17:32

Державне бюро розслідувань Києва спільно з Головним управлінням внутрішньої безпеки ДФС України, Департаментом стратегічних розробок Національної поліції України та Службою безпеки України викрили протиправну схему незаконного втручання до інформаційної бази даних ДПС України.
Зловмисники вносили недостовірну інформацію та перекручували податкову звітність. Далі незаконні конвертаційні групи створювали штучний податковий кредит та крали гроші в держави. Причому мова йде про мільярди, які не надійшли до бюджету України.
Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/347691-podatkovi_hakeri_vikrito_shemu_vtruchannja_v_informatsijnu_bazu_dps

Відповісти
  • злой клоун
24.12.19 17:34

говорят что сервера изьяли ..

Відповісти
  • Ксюша
24.12.19 18:06

злой клоун, возможно.  Только почему налоговая молчит и нигде нет информации что проблемма. Вряд ли кого-то посадят . А нам геморроя и сюрприз, если не заработает к четвергу, под новый год будет.

Відповісти
  • Ніна
24.12.19 17:59

злой клоун, Невідомо наскільки це все затягнеться. І,судячи з того, що ніяких повідомлень ДПС нема,у них все працює, вкрадені дні  для реєстрації хоча б за рахунок вихідних, ніхто не збирається повертати.

Відповісти
  • Наталія
24.12.19 17:47

То ли еще будет. С их стремлением все диджитализировать. Надо же срочно отменить бумажные трудовые книжки, чтоб когда нибудь в результате такой же "протиправної схеми незаконного втручання до інформаційної бази даних" миллионы украинцев остались без стажа и, как следствие, без пенсии

Відповісти
  • злой клоун
24.12.19 17:59

Наталія,
Страна в смартфоне.  ага.

Відповісти
  • Сергій
24.12.19 21:13

І шукаєш, коли перевірять твоїх попередніх роботодавців...

Відповісти
  • марина
26.12.19 08:59

добрій день.подскажите как искать предприятие в списке проверки?

Відповісти
  • Оксана
26.12.19 10:00

марина, Ctrl+F, у віконечку прописуєте код ЄДРПОУ. Або в файлі зробити фільтр і так само по коду ЄДРПОУ шукати. Бажаю себе не знайти!

Відповісти
  • немо
26.12.19 09:57

марина,  скачать файл  в Екселе  и искать  себя  по ЕДРПОУ

Відповісти
  • Яна
26.12.19 09:52

ctrl+F

Відповісти
  • Аліна
29.01.20 11:39

Підкажіть, будь ласка, якщо ми в плані перевірок в липні 2020 року, за який період, на вашу думку, може бути перевірка? за 2016-2018, чи 2017-2019?

Відповісти