Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.12.19
17720 16 Друкувати

ДПС рекомендує платникам податку на прибуток за 2019 рік подавати декларацію за оновленою формою

З 1 січня 2020 року набувають чинності зміни до податкової декларації з податку на прибуток. 

Так, таблицю «Наявність додатків» основної частини декларації буде доповнено клітинкою для відмітки про наявність нового додатка ПП, а також буде розділено клітинку «ФЗ12»  на дві для відміток про складання фінансової звітності за національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку чи міжнародними стандартами фінансової звітності. 

Також передбачено подання нового додатку ПП «Інформація про суми податкових пільг» платниками, що не сплачують податок у зв’язку з отриманням податкових пільг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року №1233. 

Такі зміни передбачені наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2019 № 481 «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств», який набув чинності 20 грудня 2019 року. Зміни, які вже набули чинності, стосуються безпосередньо форми декларації та додатків до неї. Так, внесено зміни до додатку щодо заповнення відомостей про нерезидента, заповнення уточнюючих показників тощо.

Оскільки видання наказу № 481 обумовлено змінами в податковому законодавстві, які набули чинності з 01.01.2019 року, то платникам податку на прибуток підприємств рекомендовано подавати декларацію за звітний (податковий) 2019 рік за оновленою формою.

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • АННА
24.12.19 10:12

А как же отчет по льготам? Его подавать отдельно или уже в составе новой декларации?

Відповісти
  • Мария
24.12.19 10:17

Ну короче, как всегда закон не писан, а если писан то не читан, а если читан, то не понят, а если понят то не правильно!
Ну что за фраза "рекомендуют"? А я рекомендую придерживаться норм, которые в законодательстве указаны - со следующего периода!

Відповісти
  • олена
24.12.19 14:01

Мария, там окончание  "... если понят ,то не так "

Відповісти
  • Мария
24.12.19 15:12

олена, а разница то в чем?

Відповісти
  • hela
24.12.19 12:40

Мария, К сожалению, рекомендовать Вы можете, а Декларацию принимает шлюз. Если опубликуют новую схему и поставят на шлюзе контроль на соответствие только новой схеме, придется сдавать по новой. Или судиться

Відповісти
  • Наталья
24.12.19 10:31

Что за заливочка желтенькая в бланках такая? Налоговики на художественные курсы пошли?

Відповісти
  • Илона
26.12.19 13:56

Наталья,это изменения, внесенные в декларацию. Чтобы нам было понятно, что изменилось

Відповісти
  • 1,2,3,,,
24.12.19 11:41

А хто б сумнівався?

Відповісти
  • Светлана
24.12.19 12:47

у нас в июне месяце была продажа металлолома и что теперь делать:показывать это в ПП или нет? Играться? Декларация ведь нарастающим итогом за год. Никакого порядка-только кровати переставляют.

Відповісти
  • Илона
26.12.19 13:49

Светлана,отчета по льготам с 2020г не будет, льготы будут разбросаны по всем отчетам. Декларация по НДС тоже претерпит изменения, там и будете их показывать

Відповісти
  • ххх1
24.12.19 14:05

Светлана, если я верно понимаю - по металлолому льгота по ПДВ (ее нужно отражать в отчете 1-ПП), а в Деке по прибыли - додаток ПП для льгот по уплате налога на прибыль. 

Відповісти
  • Светлана
26.12.19 08:15

ххх1, меня смущает похожесть отчета и додатка. Ну прям один в один. А понимаете Вы совершенно правильно.

Відповісти