Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


08.01.20
4329 22 Друкувати

ДПС звітує про результати роботи системи блокування ПН/РК

Система моніторингу податкових ризиків при реєстрації ПН/РК необхідна для забезпечення неухильності (невідворотності)  виконання платниками податків конституційного обов’язку зі сплати податків всіма без виключення платниками.

Вона є стримуючим фактором для несумлінних платників, що у незаконний спосіб за допомогою фіктивних господарських операцій отримують податкові вигоди, та одночасно забезпечує дотримання прав та гарантій законослухняних платників.

Ефективність роботи цієї системи важко переоцінити: за період з 23 березня 2018 року по 31 грудня 2019 року кількість ПН/РК, реєстрація яких зупинена за результатами автоматизованого моніторингу та по яким платниками податку не подано пояснення та копії документів, становить 354 065 ПН/РК, при цьому податкова запобігла реєстрації безпідставного податкового кредиту на суму 8,4 млрд грн!

Все це – платники, які навіть не виявили бажання підтвердити реальність господарських операцій (не маючи взагалі первинних документів або розуміючи, що комісії органів ДПС  одразу нададуть належну правову оцінку поданим документам). Саме такі компанії найбільше зацікавлені у зриві роботи цього дієвого механізму боротьби з недобросовісними платниками податків.

За допомогою системи моніторингу податкових ризиків при реєстрації ПН/РК Державна податкова служба України захищає економічні інтереси держави та сумлінних платників податків від мінімізаційних схем та зловживань.

За матеріалами ДПСУ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Oleg7
08.01.20 08:10

Вкрали регліміт, який перераховано постачальниками на електронний ПДВ-рахунок живими грошима, і називають це "запобігли безпідставному податковому кредиту"... 
Якщо блокуєте реєстрацію податкових накладних, то повинні також повертати суму регліміту!
А без цього ДПСУ не більше ніж вори!

Відповісти
  • Елена
08.01.20 16:53

Oleg7, мы три суда выиграли, а добиться вернуть рег.лимит так и не смогли. 
 

Відповісти
  • hela
08.01.20 08:36

Интересная приведена статистика. НН, заблокированные по 31.12.19, по которым плательщики не пожелали подтвердить реальность хозопераций. А ничего, что на подтверждение предприятию дается год? Т.е. если у кого заблокировали в конце декабря, а он пошел праздновать или зарплату начислять, вместо того чтобы немедленно сканировать документы - он значит просто не пожелал. Интересно. какая у них статистика по 31.12.18?

Відповісти
  • Ніна
08.01.20 09:35

Сьогодні працює система реєстрації? Відповіді на запит нема.

Відповісти
  • Татьяна
08.01.20 09:55

У мене теж не має.

Відповісти
  • @@@
08.01.20 10:38

Демагоги и лицемеры  и лжецы.

Відповісти
  • Ніна
08.01.20 10:46

Краще б наладили роботу системи, а то ще святкують. Прийшла відповідь, що в СЕА відсутній відкритий та взятий на облік рахунок.

Відповісти
  • Алексей
08.01.20 11:37

Ніна,у нас в кабинете в учетных я вижу счет, а на вытяг приходит что нас тут не стояло... (( и это уже 8 число... мда

Відповісти
  • ЕжикВТумане
08.01.20 11:12

Ніна, добрый день.
У меня так же пришел ответ по трем компаниям, что в СЕА отсутствует открытый и взятый на учет счет.

Відповісти
  • Любовь
08.01.20 11:07

Ніна, в кабінеті видно що залишок з старого списали 03.01,
нового ще нема

Відповісти
  • Ніна
08.01.20 11:52

Любовь, так,бачу, що перекинули, але  зробила запит по новому рах. і не прийнято. З рахунками може якось розберуться, в них,похоже, ще канікули. Надіюсь,на реєстрацію податкових це не вплине, бо відправила пачку.

Відповісти
  • Светлана
08.01.20 13:17

Кабинет не работает.Утром еще дышал.Отправила пару копеек на новый СЭА счет для проверки,но в связи с очередным бардаком ничего не видно.

Відповісти
  • кузькина мать
08.01.20 11:09

А почему не говорят о тех заблокированных нн, которые просто не захотели подтверждать, учитывая сумму  НДС по НН и  сумму затрат на ее разблокировку ( работу бухг. , юриста для суда и потерянное время) 

Відповісти
  • Перекатиполе
08.01.20 11:29

Как поступать с заблокированным налоговым кредитом по которому прошел год? Поставщику НДС перечислен в стоимости оборудования полностью. На убытки?

Відповісти
  • Марина
08.01.20 11:40

А у меня две НН заблокированы из-за просроченного сертификата, который СОВСЕМ не просрочен (штраф -за что?), а еще пять в этот день прошли. А моему поставщику пришло, что я не подтвердила НН, я ее в глаза не видела, и даже на работе не была.

Відповісти
  • Алиса
08.01.20 14:30

Они идиотами прикидываются,у нас миллион кредита год висит -все не верят что все реально,по новой фирме 400 тыс на предоплату 

Відповісти
  • ИринаКиев
08.01.20 18:42

Алиса, аналогично

Відповісти
  • ИринаКиев
08.01.20 18:41

все документы реальные,  потому как товар покупали непосредственно на заводах, при том на заводах,  которые работают по 50-40-30-20  лет и что? ни одной налоговой не разблокировано, а сколько труда  потрачено на эта  сканирование,  комплектование и т.п.  михуру и что? ДА НИЧЕГО???? а искs в суде лежит с сентября 2018 года, только открыто провадження и что?  Да ничего!!!!!!!! А статья  эта явно не для бухгалтеров и директоров, а вообще непонятно для  какой  "галочки"

Відповісти
  • Елена
09.01.20 09:09

ИринаКиев, да чего непонятно? для оправдания собственных зарплат и заоблачных премий за борьбу с "незаконным" ндсом

Відповісти
  • Елена
08.01.20 22:33

Дайте оратору орден, пусть заткнется

Відповісти
  • Елена
09.01.20 09:11

Елена, сами возьмут (или уже взяли),

Відповісти
  • Андрей
09.01.20 12:37

Стилистика газеты "Правда" времен Холодной войны... Мрак.

Відповісти