Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


09.01.20
8752 21 Друкувати

Чи звільнять роботодавців від обов'язку подання повідомлення про прийняття працівника на роботу?

Як ми вже розповідали, у разі прийняття проекту Плану дій щодо підвищення позиції України в рейтингу Світового банку “Ведення бізнесу” (“Doing Business”),  роботодавців звільнять від обов'язку подання повідомлення про прийняття працівника на роботу. У цьому разі Мінекономіки та Мінфін повинні будуть розробити відповідні зміни у частину третю статті 24 КЗпП та статтю 13 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань”. При цьому Постанову Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 413 "Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу" буде скасовано.

В проекті Плану дій вказується, що скасування повідомлення про прийняття працівника на роботу підвищить позиції України в рейтингу “Doing Business”.

Проте, у проекті Закону "Про працю" (реєстр. № 2708), який прийде на заміну застарілому КЗпП, значиться, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. 

А отже, роботодавці і надалі повинні будут продавати повідомлення про прийняття працівника на роботу.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Злой
09.01.20 09:25

Заменяют вывеску (((

Відповісти
  • Мария
09.01.20 09:35

Кто бы сомневался((((
Удивительно, что не придумали уведомление на уведомление(((

Відповісти
  • Алла
09.01.20 09:54

В ЕСВ пишем в ДФ-1 пишем,  наверное маловато будет!!!

Відповісти
  • я в шоке
09.01.20 10:23

Алла, надо же как-то компнесировать в бюджет рост экономики 40%

Відповісти
  • я в шоке
09.01.20 10:22

ещё добавят подачу уведомления на уведомление

Відповісти
  • Гость
09.01.20 11:02

Тупой, еще тупее.Интересно " Покрашення " у нас уже случилось или как?

Відповісти
  • Ігор
09.01.20 11:12

Ви не вірно будуєте "Державу в смартфоні"!
Пропоную: вести табеля робочого часу в электронному вигляді в електронному кабінеті - тоді вже точно ніхто не зможе мати не оформлених працівників.

Відповісти
  • Остап Бендер
09.01.20 15:59

Ігор, нещодавно був якийсь шкандаль у касі ВРУ, хтось пхався без черги, то вони отримують безготівкові гроші??? чому не на картку, як усі "грішні"! може звідти ноги ростуть????

Відповісти
  • Елена
09.01.20 14:26

Ігор, ві еще предложите передавать на сервер день в день, тогда точно жить будет легче и гос-во будет точно знать сколько трудоустроенніх вішло на работу.

Відповісти
  • Ігор
09.01.20 14:54

Елена, так нижче ж є така пропозиція.
В мене ще настане час (нагода) ще однієї пропозиції, коли буде обговорення загального декларування доходу: для кожного громадянина створити СЕА ПДФО де кожен буде реєструвати свої витрати підтверджені фіскальними чеками та кожне отримання доходу. Пільги отримають тільки держслужбовці - можна не показувати хабарі, а олігархам офшорні доходи.
До речі, всі громадяни будуть вдячні - зможуть в реальному часі контролювати свої доходи та витрати.

Відповісти
  • Рыжий
09.01.20 11:39

Ігор, если это сарказм, то как-нибудь обозначьте смайликами, а если Вы серьезно - для начала нужно сделать, чтобы этот кабинет справлялся с текущей нагрузкой, а то  у сервера ГНС отпуск и выходные продолжительнее чем у меня, еще и на бесконечные перекуры выходит постоянно))) какой уж тут табель

Відповісти
  • Галина
09.01.20 21:36

Рыжий, хотелось бы верить, что это сарказм. Но откуда-то же берут фискалы "отличные" идеи.

Відповісти
  • Ігор
09.01.20 11:37

Впровадити в ел.кабінеті ще одну СЕА: СЕА трудових відносин. А також контроль та штрафні санкції - наприклад, відмітка виходу працівника за вчора - штраф 1 мін.зарплата. Тобто відмічати в реальному часі, як на прохідних олігархічних підприємств. Не працює кабінет - це турбота користувача.

Відповісти
  • бурундук
09.01.20 17:02

Ігор,дополнюотмечается САМ сотрудник, подписывает своим ключем, выданным на токине государством....

Відповісти
  • ок
09.01.20 11:48

Ігор, а Вы точно уверены, что они нас не читают? Вот начитаются сейчас, введут, еще и скажут, что по просьбе налогоплательщиков. Вы как-то поаккуратней с идеями  

Відповісти
  • а у нас
09.01.20 11:35

Ігор, та вже, напевно, не довго чекати - заправку власного автотранспорту із власних  ємностей вже щоденно показуємо, і нічого!

Відповісти
  • Новичок
09.01.20 12:55

Продавать)))

Відповісти
  • Анна
09.01.20 13:47

*"Следовательно, работодатели и в дальнейшем должны будут продавать уведомление о приеме работника на работу." Это только я заметила?

Відповісти
  • Сергій
09.01.20 21:01

Анна, +++

Відповісти
  • Елена
09.01.20 14:30

А разве при изменении законодательства не надо уже приводить в соответствие все остальніе Акті.? а то как-то странно одним законом-не надо, вторім -надо. или все теперь так будет-  вроде хорошо. но только вроде.

Відповісти