Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.01.20
45662 22 Друкувати

Діє нова форма платіжного доручення

Зауважимо, що у розрахункових документах на переказ коштів виключено реквізит “Код банку”, оскільки міжнародний номер банківського рахунка IBAN вже містить у собі цю інформацію.

Це дозволяє уникнути дублювання реквізитів відповідно до вимог постанови Правління НБУ від 28 грудня 2018 року № 162 щодо запровадження в Україні міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Зазначені зміни затверджені постановою Правління НБУ від 06.11.2019 р. № 127 "Про затвердження Змін до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті", що набрала чинності з 13 січня 2020 року.

Нагадуємо, відсьогодні в платіжних документах рахунки вказуються виключно за стандартом IBAN.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • економіст
13.01.20 10:13

Це велике досягнення влади дасть змогу піднятись Україні у простоті ведення бізнесу, ще на одну сходину.

Відповісти
  • Оксана
13.01.20 10:36

Бланк новий де можна взяти?

Відповісти
  • вуйко из полонины
10.03.20 20:02

Оксана, Он есть в программе МЕЛОК .Я уже сделал пару поручений

Відповісти
  • Перехожий
13.01.20 13:24

Оксана, а нащо вам бланк, все в інтерент банкінге є, ви ж не носите паперові платіжки

Відповісти
  • Оксана
14.01.20 10:32

Перехожий, носимо. от і шукаю оновлений бланк.

Відповісти
  • бух
14.01.20 09:09

Перехожий, носим

Відповісти
  • Гость
13.01.20 10:53

економіст, лучше не скажешь,

Відповісти
  • Иван
13.01.20 11:37

В привате уже такие печатает.

Відповісти
  • Марина
13.01.20 11:42

Да, конечно великие достижения и очень своевременные. А какие то, отсталые говорят о рабочих местах, о том, что негде работать, лечиться. Экономист, как ??? Или у тебя тоже держава в смартфоне?

Відповісти
  • Ирина
13.01.20 14:46

Марина, это сарказм у Экономиста. 

Відповісти
  • eMelya
13.01.20 15:17

А почему размеры прямоугольников не указаны? Не порядок. ((

Відповісти
  • Проснулись
13.01.20 22:24

Разработчикам интернет банкинга! Сделайте же, наконец-то, кнопочку ВЫБОРА этого г...кода UA, чтобы каждый раз не переходить с укр языка и англ

Відповісти
  • Марина
14.01.20 14:49

Проснулись,Ви справді вважаєте, що всі айті служби банків це прочитають? Може варто звертатися безпосередньо у банк?

Відповісти
  • Лариса
14.01.20 21:18

Девочки ,где же взять этот бланк подскажите!!!

Відповісти
  • вуйко из полонины
10.03.20 19:54

Лариса,Он есть в оновленной программе МЕДОК и его оттуда можно легко скачать.

Відповісти
  • МАРИНА
15.01.20 10:02

Лариса,переделать старый бланк из 911 могу скинуть на почту

Відповісти
  • Лариса
16.01.20 15:03

Марина,Спасибо за мысль,напрягла мужа.Правда при этом позвонила на гор. линию НБУ-где скачать" секретную форму "

Відповісти
  • Анатолій Мельніков
17.02.20 11:30

То що ніхто бланку не дасть, чи що?

Відповісти
  • Анатолій Мельніков
17.02.20 12:57

Можу надіслати бланк, сам зробив, пишіть на пошту melnikov1965@ukr.net

Відповісти
  • Руслана
02.03.20 18:49

Анатолій Мельніков,доброго дня,написала вам на електронку,якщо можна вишліть мені розроблений вами бланк

Відповісти
  • вуйко из полонины
10.03.20 19:16

почему нельзя скачать бланк поручения . Как я заплачу налоги .Вы охренели , как заметил Рабинович.

Відповісти
  • вуйко из полонины
10.03.20 19:52

Ура . Нашел новый бланк .Оказывается он есть в оновленной программе МЕДОК и его оттуда можно легко скачать что я сделал.И даже заполнил одно поручение.

Відповісти