Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

Коментарі
  • Andrey
13.01.20 12:12

Я вважаю, що можна залишити квартальний баланс і буде достатньо

Відповісти
  • Ульяна
13.01.20 12:26

Взагалі всю цю шарашкіну контору розігнати

Відповісти
  • Ниночка
13.01.20 12:57

Амінь

Відповісти
  • Наталія
14.01.20 08:51

Ниночка,

Відповісти
  • ^^^
13.01.20 13:02

Ждем, надеемся и верим.

Відповісти
  • ольга
13.01.20 13:14

Господи, неужели это произойдет!


Відповісти
  • Ольга
13.01.20 13:15

Очень хорошо

Відповісти
  • Оксана
13.01.20 13:15

Статистика, на самом деле, очень важна, но не в том виде, в каком она у нас существует. Только "за" отмену ненужного.

Відповісти
  • 123
13.01.20 13:15

і з якого року це буде? А то через їхні звіти не можливо бухгалтера найти, всі хочуть ФОПів і юридичних ні. один бух на приватному підприємстві (виробництво ) 22 звіти в статистику. Наприклад 11 мтп Про використання енергії ,як бух може розібратися в потужностях, загрузила директора,а він каже- я і сам в цьому нічого не розумію

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
13.01.20 15:25

123, ФОП тоже должен (пока что) сдавать 6 форм отчётности в статистику в зависимости от видов деятельности (а если занимается медпрактикой – то в мед.статистику "Форма 17 про медичні кадри", "Форма 20 ЗВІТ юридичної особи незалежно від її організаційно-правової форми та фізичної особи - підприємця, які провадять господарську діяльність із мед. практики"). 
1-торг (нафтопродукти) (місячна) для фізичних осіб–підприємців;1-П (місячна) для фізичних осіб-підприємців;1-туризм (річна) для фізичних осіб–підприємців;51-пас (2 рази на рік);
51-вант (2 рази на рік);
1-ЕІО (місячна) для фізичних осіб–підприємців.

Відповісти
  • Джур
13.01.20 13:26

Так вся достоверность статистики весьма сомнительна, ведь вся статистика берётся выборочно. 

Відповісти
  • Светлана
13.01.20 13:35

одни отчеты скасують,другие придумают.Пример:кап.инвестиции и 11-оз-убрали,теперь 2-ОЗ ІНВ-слепили эти отчеты вместе .

Відповісти
  • Оля
13.01.20 13:38

Дай Боже!

Відповісти
  • Тетяна
13.01.20 18:17

Уряд порошенка також обіцяв полегшення і покращення.
Дочекались? І ці будуть 5 років обіцяти. А мали б прийти до влади вже з готовими рішеннями. Відразу запроваджувати зміни. 

Відповісти
  • Мария
14.01.20 10:44

Тетяна, а не хватило августа месяца? 
попринимали те Законы, которые попередники не решались из-под сукна вытащить. А эти аж гай зашумел, у них турборежим. Даже не читают, что приняли. И о последствиях не заботятся)))

Відповісти
  • Лариса
13.01.20 18:54

Цікаво, 1-кб відмінять чи залишать?

Відповісти
  • 111
13.01.20 20:31

Вони собі зарплати дуже швидко повишають,ціни на газ, а це тільки обіцянки,вони уже не один раз це обіцяли.Звітність об'єднують ЄСВ І ПДФО,податки на один рахунок, а тут рахунки протягом року уже три рази міняли. 

Відповісти
  • Wonder woman
14.01.20 08:25

111, хорошо, если только зарплаты. Коболев и Витренко вон выписали себе премию в 29 млн дол, а вы тут и дальше работайте на среднюю зп в Украине, если повезет.

Відповісти
  • Елена
13.01.20 22:06

А не фига тогда статистика анонсирует новые формы?

Відповісти
  • дина
14.01.20 10:44

Статуправления  с его бредовыми звітами-єто искусственная зайнятітсть  тих працюючих..аннулировать этот рудимент!  какую "объективную "информацию можно извлечь из таких дурковатых звітів -как 1-кб  ,Інвестиції,, или 1-підприємництво...(что то не видно чтоб 1-кб и инвестиции отменили)

Відповісти
  • Ирина
14.01.20 12:37

Ну хоть что-то позитивное!

Відповісти
  • Наталья
14.01.20 15:06

УРРРААААА !!!! ЗАРАБОТАЛОООО!!!!

Відповісти
  • Люмьер
14.01.20 16:38

Как бухгалтер меня, конечно радует, отсутствие лишних отчетов, но как гражданина этой страны приводит в уныние, даже в ужас! Да! похоже страны скоро не будет!

Відповісти
  • SergeyY
15.01.20 12:01

Поражаюсь нашій статистиці. В мене є пошта яку я використовую тільки для медка. Вчора захожу туди, і бачу повідомлення від 03.01 що мені потрібно здати новий звіт 9-зез до 10 числа. Враховуючи те що тільки 2 робочих дня було до 10 числа, походу рішили бабла скосити таким чином. Ну хто так окрім статистики робить, нема слів.

Відповісти
  • c-т
15.01.20 15:16

Дошла до ручки,читаю название статьи:правительство планирует от-иметь ( сорри,пора отвлечься)

Відповісти