Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

Коментарі
  • Del.Fin
04.02.20 03:43

Спасибо, красиво, а главное грамотно описано!
Очепятка - не ст.ст. 372, 375 УК, а ст.ст. 172, 175 УК.
Как Вы относитесь к тому, что бланки распорядительных документов, утверждённые приказом № 1338, утратили свою силу и не могут использоваться сейчас при проведении инспекционных посещений?
Трудовики просто вымазывают в правом верхнем углу бланка гриф "затверджено", переделывают тексты самих распорядительных документов и говорят что такие бланки действительны))) - оригинал!
Предлагаю платить им штрафы такими же "оригинал" деньгами, дорисовав 1 грн. столько нулей, сколько им надо!

Відповісти
  • Налоговый адвокат Тамошюнас Андрей
04.02.20 21:46

Del.Fin, благодарю за отзыв и замечание касаетельно "очепятки"!

Відповісти
  • Юрий
04.02.20 09:34

Спасибо. Хорошая статья

Відповісти
  • Налоговый адвокат Тамошюнас Андрей
04.02.20 21:46

Юрий, благодарю!

Відповісти
  • Оксана
04.02.20 10:03

Спасибо. все разложили по полочкам)

Відповісти
  • Налоговый адвокат Тамошюнас Андрей
04.02.20 21:46

Оксана, спасибо, старались )

Відповісти
  • Инна
04.02.20 10:56

Спасибо, мне тоже очень понравилась статья.

Відповісти
  • Налоговый адвокат Тамошюнас Андрей
04.02.20 21:47

Инна, большое спасибо!

Відповісти
  • Буржуй
04.02.20 12:57

кстати сейчас єпидемия гриппа. продавцы должны ходить в масках. если придут проверяющие и просят их снять? это нарушение эпид. режима. Вопрос вроде смешной но серьезный

Відповісти
  • Татьяна
07.02.20 08:26

Отличная памятка. Спасибо. 

Відповісти
  • Ольга
10.02.20 14:28

Ч. 1 ст. 6 ЗУ № 877 на Держпраці не поширюється!!!!

Відповісти
  • Ольга
10.02.20 14:34

Ст. 34 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" 

3. До відання виконавчих органів міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, крім повноважень, визначених пунктом "б" частини першої цієї статті, належать:

1) здійснення на відповідних територіях контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством;

2) накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством.

{Статтю 34 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 1774-VIII від 06.12.2016}


Відповісти
  • Ольга
10.02.20 15:43

Частина 5 Закону №877, якою передбачено:

 Перед початком здійснення заходу посадові особи органу державного нагляду (контролю) зобов'язані пред'явити керівнику суб’єкта господарювання - юридичної особи, її відокремленого підрозділу або уповноваженій ним особі (фізичній особі - підприємцю або уповноваженій ним особі) посвідчення (направлення) та службове посвідчення, що засвідчує посадову особу органу державного нагляду (контролю), і надати суб'єкту господарювання копію посвідчення (направлення).

Посадова особа органу державного нагляду (контролю) без посвідчення (направлення) на здійснення заходу та службового посвідчення не має права здійснювати державний нагляд (контроль) суб'єкта господарювання.

Суб'єкт господарювання має право не допускати посадових осіб органу державного нагляду (контролю) до здійснення заходу, якщо вони не пред'явили документів, передбачених цією статтею.


НЕ ПОШИРЮТЬСЯ НА ДЕРЖПРАЦІ!!!

Відповісти