Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


05.02.20
4290 10 Друкувати

Близько 3000 користувачів вже тестують програмний РРО “пРРОсто”

ДПС повідомляє, що триває тестування першого релізу безкоштовного додатку «пРРОсто», розробленого Державною податковою службою спільно з Офісом ефективного регулювання (BRDO).

Додаток працює тільки в режимі “онлайн”. Наступні релізи будуть виходити після затвердження нормативної бази та опрацювання пропозицій і зауважень тестувальників.

Програмне рішення для смартфонів та планшетів з операційними системами Android та iOS  вже доступне для зареєстрованих тестувальників. Незабаром, додаток буде доступний для завантаження з Google Playmarket та App Store без додаткових запитів.

Запис на тестування відбувається на сайті https://prrosto.kmu.gov.ua/.

Від редакції Бухгалтер 911: Проте, наші читачі повідомляють, що відправивши заявку на тестування, отримали тільки подяку за реєстрацію, але не отримали ПЗ. На сторінці ДПС в facebook платники податків пишуть, що ПЗ отримали лише ті, хто мають обліковий запис Google (@gmail.com) або G Suite.

Шановні читачі, якщо Ви отримали ПЗ РРО та вже познайомилися з ним, пишіть про свої враження в коментарях.  Вашим колегам буде цікаво дізнатися, як це працює.

Теги:
Коментарі
  • Юра Г.
05.02.20 00:35

не получил. Но из описания видно, что НИ О КАКОЙ ВОЗМОЖНОСТИ РАБОТЫ БЕЗ СВЗИ С СЕРВЕРОМ РЕЧЬ НЕ ИДЕТ. Таким образом , нет связи - закрывайся. Очередной пшик.

Відповісти
    Оцінити
  • 20
  • 3
  • Сыр
06.02.20 10:01

Юра Г.,Сколько от вас брюзжания. Читала угрозы, как вы будете ого-го, ай-яй-яй, посмотрите, покажете с этим программным РРО, дай только доступ. Диванный каратист. Очередной пшик.

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 3
  • Татьяна
05.02.20 11:42

Главное придумать красивое название.

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
  • Mariya A.
05.02.20 11:58

А можно запустить реалити-шоу по тестированию этого программного РРО?
А в конце финальный батл с отключенным инетом и приз зрительских симпатий.

Відповісти
    Оцінити
  • 56
  • 0
  • Маргарита
05.02.20 14:36

кто уже пользовался программой РРО ?  тестирование программы просто подключаешься и не оплачиваешь не за что? или все таки за обслуживание программой платное ? и вообще как  и что нужно делать ?

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • Алена
05.02.20 17:18

Невозможно даже записаться на тестирование .... Вот и весь ответ

Відповісти
    Оцінити
  • 10
  • 0
  • 1963
06.02.20 09:41

Сейчас из за погодных условий у многих не не только интернета но и электроэнергии нет,это рядом с городами,а если села и т.д. как работать ,ждать у моря погоды или закрываться.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Гость
06.02.20 14:32

Почему только онлайн? А нельзя, чтоб чек можно было провести в любое время, а его отправку - онлайн. Если это подвал, переход, сталинский дом - там часто связи нет.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Владимир
06.02.20 16:27

Гость, Можно - на классическом РРО с КЛЭФ и фискальной памятью.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Марина
07.02.20 08:47

У сусідній темі хтось написав, що для отримання посилання пошта має бути gmail.com . На інші посилання не приходить.

Відповісти