Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

11.02.20 00:00
0 Друкувати

Податкова згодна, що ФОП має право використовувати кошти з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, на власні потреби

Нагадаємо, що Нацбанк скасував вимогу здійснювати за поточними рахунками ФОПів лише ті розрахунково-касові операції, що не пов’язані із власними потребами, та право перераховувати кошти на власний рахунок тільки після сплати усіх податків та зборів. Докладніше про це читайте у замітці "Нацбанк скасував норму про перерахування коштів з рахунків ФОПів після сплати податків і зборів".

Нарешті і податківці розмістили у "ЗІР" консультацію (див. категорію 104.11), якою підтвердили свою згоду на те, що ФОП має право використовувати кошти з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, для власних потреб.

Так вони розповіли, що відповідно до ст. 42 Господарського кодексу України від 16.01.2003 р. № 436-IV (далі – ГКУ), підприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.

Водночас ст. 44 ГКУ визначено, що підприємництво здійснюється на основі вільного розпорядження прибутком, що залишається у підприємця після сплати податків, зборів та інших платежів, передбачених законом.

Враховуючи викладене, фізична особа – підприємець має право вільно користуватися коштами з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, за умови сплати всіх податків, зборів та інших платежів, передбачених чинним законодавством.

Коментарі
  • Татьяна
11.02.20 11:47

Буде весело(с). Країна під назвою 95 квартал

Відповісти
  • Елена
11.02.20 12:08

Хочу-даю, хочу -назад беру. какой нахрен ЗАКОН! Вспомнили про ГКУ!! Буд-то раньше не знали. Все как в детском саду-  помню не помню

Відповісти
  • @@@
11.02.20 21:09

Елена, они еще десять раз переиграют

Відповісти
  • СержК
11.02.20 12:10

А ранее нормы ГКУ звучали как-то иначе?... И хоть один чинуша получил хоть какой-нить зды за перекручивание норм Закона?...

Відповісти
  • Оксана
11.02.20 16:13

СержК, премии они получили, по 200 000

Відповісти
  • Mariya A.
11.02.20 12:43

СержК, зду "за отвагу" думаю получил )))

Відповісти
  • Буржуй
11.02.20 13:07

Ходы кривые роетПодземный умный крот.Нормальные героиВсегда идут в обход!Нормальные героиВсегда идут в обход!
В обход идти, понятно,Не очень-то легко.Не очень-то приятно,И очень далеко!Не очень-то приятно,И очень далеко!
Зато так поступаютОдни лишь мудрецы.С обходом подступаютОдни лишь храбрецы!
Глупцы, героя строя,Бросаются вперед,Нормальные героиВсегда наоборот.Нормальные героиВсегда наоборот.
И мы с пути кривогоОбратно не свернемА надо будет сноваПойдем кривым путем!А надо будет сноваПойдем кривым путем!

Відповісти
  • bovol
11.02.20 13:24

Коллеги, кто нибудь нашел "ЗІР"-консультацию 101.11?Там же НДС!!! Операції, що не є обектом оподаткування

Відповісти
  • Любовь
11.02.20 14:59

bovol, в ЗИР категория 104.11

Відповісти
  • ЕленаНик
11.02.20 14:35

То що, можна видихнути до наступної дурнуватої їхньої консультації з цього питання?

Відповісти
  • Наталья
11.02.20 14:36

Відповісти
  • Федор
11.02.20 14:43

М-да, это что прозрение или что?

Відповісти
  • Юлия
11.02.20 14:56

В статье ошибка, см. ЗІР 104.11

Відповісти
  • Ольга
11.02.20 17:10

ЗІР нікуди не "пришиєш", відповідальності ніякої не несуть за консультації (незрозуміло, навіщо взагалі ця служба). У них буває, що  вранці одне, а ввечері - дивишся: інше. Але вже непогано, що хоч якісь поповзнення є.

Відповісти
  • Люсинда
11.02.20 17:32

А что  в этом случае с 1ДФ? Купил для личных нужд у ФОПика, отображать в 1дф надо или нет?  

Відповісти
  • Світлана
12.02.20 16:13

Люсинда, я в 1-ДФ отражаю всех физлиц, которым платила со счета. 

Відповісти
  • 777
12.02.20 09:07

Люсинда,я лично начал перечислять на свою отдельно открытую карточку в том же банке и пошли  они все  к черту! Налоги заплатил и перечислил сколько мне было надо  и никто не будет меня  шантажировать в дальнейшем куда я трачу свои кровные! конечно банку идут %% но это мелочь по сравнению с тем, что можно ожидать от этих эксперементаторов

Відповісти
  • Шурик
12.02.20 08:07

Люсинда,
Нет конечно. Да и вообще незачем в 1ДФ других людей или ФОПов впутывать, кроме своих работников. Мало ли что там фикалы хотят видеть, это только их хотелки, пусть с ними и остаются.

Відповісти
  • хаха
12.02.20 08:59

Шо? Серьезно? Я могу использовать свою собственность как захочу?! В Украине? Не может быть!

Відповісти
  • Ппп
12.02.20 09:25

хаха, нет они сказали что только после уплаты налогов, и теперь наверное будут требовать подтверждение

Відповісти
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам