Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


13.02.20
28967 31 Друкувати

Уряд скасовує обов'язок подання повідомлення про прийняття на роботу директора підприємства

З метою усунення дублювання інформації від держорганів та підприємств, установ, організацій щодо прийняття на роботу працівника на посаду керівника, Урядом було прийнято зміни до постанови КМУ від 17.06.2015 р. № 413 

Наразі ДПС отримує дані щодо прийняття на роботу працівника (на посаду керівника) від двох джерел інформації:

  • в порядку інформаційної взаємодії з Єдиним державним реєстром;
  • від підприємств, установ, організацій.

Прийняті зміни передбачають, що повідомленням про прийняття на роботу керівника підприємства, установи, організації є відомості, отримані органами ДПС з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. Тобто, підприємства не зобов’язанні подавати повідомлення про прийняття працівника на роботу на посаду керівника.

Наразі текст прийнятої постанови не оприлюднено. Проєктом передбачалося, що ця постанова набирає чинності через три місяці з дня її опублікування. 

За матеріалами Мінекономіки
Теги:
Коментарі
  • Марина
13.02.20 08:06

Шановні, будьте точніші у формулюваннях. Тим більше - заголовків. Текст не оприлюднено - чинності не набуло. Набуде за 3 місяці після оприлюднення. На сьогодні - ніхто нічого не скасував.

Відповісти
    Оцінити
  • 100
  • 0
  • Елена
13.02.20 12:24

Вот дебилы! Она "додумались" не дублировать. Так зачем же они, бараны, тут же принимают закон о еще более тупом дублировании - этих бенефициаров??????

Відповісти
    Оцінити
  • 36
  • 0
  • Алла
14.02.20 10:58

Вопрос не совсем по теме, но очень нужно. На предприятии поменялся директор - нужно ли сообщать в статистику и менять справку из статистики?

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Сергій
18.02.20 11:25

Алла, При зміні директора - потрібно! А ось ХТО ТАКИЙ цей бенефіціар? Коли він змінюється в статистику нічого не подається??? Вот в таком случае нужно уведомление, иначе штраф! Это было бы правильно, а не штраф за неподтверждение каждый год!!! 

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ирина
13.02.20 08:53

Марина,Заголовок дивний. Правітєльство - це не в Україні, у нас Кабінет Міністрів України.

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 10
  • Елена, Мариуполь
13.02.20 12:54

Ырына! А первое слово "заголовок" взятое из русского языка Вас не удивляет (дывуе)?

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 17
  • ок
13.02.20 10:50

Ирина, а Кабинет министров - это не правительство? оооо. а на английском они называются government. или Вы европейцам предложите Уряд писать латиницей? А еще их называют исполнительной властью. по Вашему тоже не в нашей стране? 

Відповісти
    Оцінити
  • 14
  • 0
  • Марина
13.02.20 09:08

Ирина,Зранку заголовок починався "Уряд скасував...." і в Україні уряд. Читайте українською

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 14
  • 12345
13.02.20 10:33

Марина, а на родном языке уже нельзя читать? Вот на кухне открыл ноут и читаешь, так вроде не запрещено еще???

Відповісти
    Оцінити
  • 38
  • 9
  • Галина
13.02.20 12:43

12345, вроде никто и не собирается запрещать! 

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 13
  • Галина
13.02.20 12:42

12345, на кухне сколько угодно на родном, а нормативные документы только на государственном! иначе расхождения кто как кому показалось!

Відповісти
    Оцінити
  • 10
  • 24
  • Марина
13.02.20 10:42

12345,Та хоч на ідиш, якщо дозволяє ресурс. Вам не набридло читати поміж рядків те, чого поміж ними немає і в принципі бути не могло? Я просто прокоментувала різницю текстів у різномовних версіях сайту, яка, у тому числі, пояснює, чому я не могла коментувати слово "правительство". Гарного дня.

Відповісти
    Оцінити
  • 14
  • 24
  • 12345
13.02.20 12:08

Марина, ну да, ну да.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 4
  • Ирина
13.02.20 08:16

А про буха они не хотят отменить?

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
  • Марина
13.02.20 08:18

Дякую.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Oleg7
13.02.20 08:38

Те що планують скасувати - це добре.
Але в чому проблема набрання чиності постановою відразу після оприлюднення якщо вони самі визнають, що цю інформацію мають від держреєстратора? 
Навіщо три місяці?...

Відповісти
    Оцінити
  • 50
  • 1
  • Наталия
13.02.20 09:22

А о бенефициарах это у нас :"Сейчас ДПС получает данные о приеме на работу работника (на должность руководителя) от двух источников информации:"
Обязательно в бумажках и ежегодно !!!

Відповісти
    Оцінити
  • 44
  • 1
  • Ирина
13.02.20 09:56

Наталия, тоже хотела об этом 
https://buhgalter911.com/news/news-1048307.html

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Ігор
13.02.20 09:56

А ви раптом не розбалансуєте якісно збудовану найбільше в світі корумповану систему 95 Рошена? А раптом все стане? Взагалі скасувати цю зачіпку для корупції ви не можете. І як весь розумово-розвинутий світ без цього обходиться?
Самі наново створити розвиток ви не здатні. Ви і далі використовуєте цю гнилу, наскрізь корумповану систему. Та пропагуєте це як свій успіх. Поки половина країн у Африці за рік збільшує ВВП на 15%, ви спромоглись права у смартфон помістити. Наступного року студентський квиток у заморський дивайс прилаштуєте?

Відповісти
    Оцінити
  • 36
  • 29
  • Утомленная солнцем
14.02.20 23:48

Ігор, питання до Вас. Чого Ви міксуєте все до купи - Рошен Квартал? Ваше "Зерошенко" вже втомлює....Можливо, ви переплутали щось? Взагалі то це більш для бухгалтерів та підприжмців інфа....

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Галина
13.02.20 12:45

Ігор, а причем здесь опять Рошен? С 95 квартала спрашивайте!

Відповісти
    Оцінити
  • 14
  • 15
  • Нона
13.02.20 12:59

Галина, Ігор запетентував цей вислів, і десь за кожен "Зерошенчик" отримує "пиріжок з полички"

Відповісти
    Оцінити
  • 30
  • 14
  • 111
13.02.20 10:14

Та якщо подаєм на всіх,то і  на директора подамо,директор один .І яке тут ура? Яке полегшення? Директора щодня не приймаємо

Відповісти
    Оцінити
  • 17
  • 1
  • бублик
13.02.20 10:35

Директора меняются всяко чаще, чем конечные бенефициары, а вот поди ж ты!

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
  • Светлана
13.02.20 12:18

Лучше бы отменили вновь вынырнувшую из далекого прошлого подачу сведений о бенефициарах,это в сто раз геморройнее.Но деньги надо стрясти с налогоплательщика любым способом.

Відповісти
    Оцінити
  • 23
  • 0
  • Ігор
13.02.20 15:35

Було б гарно, щоб усі ці рошенопокращувачі порівнювали свої досягнення з досягненнями в інших країнах:

В 2019 году Швейцария поставила рекорд по созданию стартапов


В прошлом году в Швейцарии было создано 44 482 новых компании,


Даже с учетом закрывающихся фирм, в Швейцарии появляется в среднем около 5000 новых. На сегодняшний день их насчитывается около 600 тысяч, причем 99% из них – это МСП, то есть компании, где трудится менее 250 человек.


… все больше и больше молодых людей бросают более простую карьеру наемного сотрудника для того, чтобы начать предпринимательскую деятельность. Об этом свидетельствует увеличение числа стартапов в последнее десятилетие. Это компании, которые характеризуются высоко инновационным продуктом и сильным потенциалом роста. Большая часть швейцарских стартапов создается студентами, докторантами или молодыми выпускниками университетов, …


https://www.swissinfo.ch/rus/business/инновации_в-2019-году-швейцария-поставила-рекорд-по-созданию-стартапов/45513132?utm_campaign=swi-nl&utm_medium=email&utm_source=newsletter&utm_content=o


Населення Швейцарії — 7,2 млн осіб

Відповісти
    Оцінити
  • 29
  • 3
  • :(((
14.02.20 23:51

Ігор, скажи что-то бухгалтерское...или поищи другой ресурс, а не Бухгалтер911

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Сергій
14.02.20 12:48

Ігор, цікаво, а скільки ліквідуються.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Анна
13.02.20 16:59

В данных госрегистратору подается информация о том, кто назначен директором. Но директор не всегда приступает к исполнению обязанностей с первого дня регистрации предприятия и соответственно и з/п ему начинает выплачиваться только после того, как вступит в должность, а точнее когда у предприятия начнется деятельность. А какая дата приема на работу будет считаться при получении информации от госрегистратора?

Відповісти
    Оцінити
  • 11
  • 0
  • Оксана
14.02.20 12:38

Анна, вот тоже интересует этот вопрос... Как бы они этим не подсунули очередное "улучшение"

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Сергій
14.02.20 12:49

Оце так, велика рехформа!

Відповісти