Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


19.02.20
30957 30 Друкувати

ДПС затвердила Перелік товарів, який буде застосовувати при моніторингу ПН/РК

З метою реалізації норм Порядку зупинення реєстрації ПН/РК в Єдиному реєстрі ПН, затвердженого постановою КМУ від 11.12.2019 р. № 1165, в частині визначення переліку кодів товарів згідно з УКТЗЕД, які застосовуються для визначення відповідності ПН/РК, які подано для реєстрації в Єдиному реєстрі ПН, критеріям ризиковості здійснення операції при здійсненні автоматизованого моніторингу, ДПСУ наказом від 03.02.2020 р. № 67 затвердила Перелік кодів товарів згідно з УКТЗЕД, які застосовуються для визначення відповідності ПН/РК, які подано для реєстрації в Єдиному реєстрі ПН, критеріям ризиковості здійснення операції при здійсненні автоматизованого моніторингу.

Нагадуємо, операція платника ПДВ визнається ризиковою, якщо різниця між придбаннями і продажами товарів із зазначеного переліку більше 50 %.

Більш детально про моніторинг ПН/РК читайте у матеріалах:

Моніторинг НН/РК за новим порядком
Много букв о блокировках. 1165 vs 117
Много букв о блокировках. 1165 vs 117 Часть 2. Вести с полей
Як виглядає «ризиковість» в очах ДПС
Як перемогти «ризиковість». Довгий шлях одного підприємства

За матеріалами ДПСУ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • СержК
19.02.20 08:45

Проще, мабуть, было утвердить  перечень кодов, по которым не возникает рисковость (он был бы короче)... И с первых дней все время муляет вопрос - если я хочу сделать наценку более 50% и заплатить стране больше налогов - почему такая операция считается крамольной?...

Відповісти
  • ок
19.02.20 09:06

СержК, не по цене оценивают, а по количеству. Купили 10 единиц товара, 15 продать дадут, а 16-я уже будет рисковой операцией. Производителям тяжелее, они вообще не покупают то, что продают  

Відповісти
  • Макаров
19.02.20 11:48

ок, оценивают по сумме денег на  входе и на выходе, а не по количеству, 

Відповісти
  • АННА
19.02.20 09:00

СержК, потому что вся это система, в первую очередь, работает на карман инспектора, а потом уже на бюджет 

Відповісти
  • Наталья
19.02.20 09:12

Коллеги, правильно ли я понимаю: если у меня товар с указанным в перечне кодом, то эту НН обязательно будут мониторить??

Відповісти
  • резидент
19.02.20 21:02

Наталья, не правильно, если эта НН на неплательщика, или у вас объем меньше 500 тыс или высокая налоговая нагрузка (вообще там 4 критерия, подробно посмотрите в Постанове), то эту НН мониторить не будут. 

Відповісти
  • Татка
19.02.20 10:42

Наталья, необязательно что будут блокировать. еще другие критерии смотрите. 

Відповісти
  • економіст
19.02.20 09:29

Наталья,Так

Відповісти
  • с/х
19.02.20 10:04

ми сг виробники -  все, що ми вирощуємо є в цьому списку. це жах.

Відповісти
  • резидент
19.02.20 21:03

с/х, подайте таблицу, у вас она должна приниматься автоматом. И будет вам счастье. 

Відповісти
  • Ваше мнение ошибочно, из личного опыта
20.02.20 16:44

резидент,

Відповісти
  • Елена
19.02.20 10:21

ну трактор ладно, а чем вареные яйца рисковыми стали? 

Відповісти
  • ИринаКиев
20.02.20 17:02

Елена, а гигиенические прокладки и трехколесные велосипеды? смех да и только, а продавцу головняк

Відповісти
  • Шурик
20.02.20 07:37

Елена,
Левые яйца рискованные, правые нет.

Відповісти
  • @@@
19.02.20 11:37

Елена, а свечи  или удочки ?????

Відповісти
  • Ігор
19.02.20 10:27

Критерії ризикованості треба створювати по отримувачам відшкодування ПДВ. Вся країна + вся державна корумпована система працюють, щоб 72% ПДВ повертати перестарілим рошеноподібним олігархам, які своїми скорченими руками-лещатами міцно тримають Україну.
Он вже власник АТБ вихваляється, як працював разом з бабою Юлею над схемами Рошен-95: https://gordonua.com/ukr/publications/-miljarder-butkevich-ja-pishov-z-militsiji-tomu-shcho-nadijshla-propozitsija-vid-timoshenko-i-pinchuka-vid-jakogo-nemozhlivo-vidmovitisja-1487269.html
Для них управління своїми величезними статками стало повсякденною рутиною, от вони почали вихвалятись. Створювати нове, як Ілон Маск, Стів Джобс, Білл Гейтс вони не здатні. Віддати більше частку на благодійність, як мільярдери в розумово-розвинутих країнах не можуть.

Відповісти
  • Ігор
19.02.20 13:08

Достатньо подивитись, яку пропаганду використовує голова Державної Податкової Корупції у приватному іноземному Фейсбук:
https://www.facebook.com/sergey.verlanov/posts/10157993333939803
Та пресслужба ДПС-95: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/408792.html
Все для нашого блага, а по факту на корить пантеону старців-олігархів.

Відповісти
  • Тормоз
19.02.20 10:32

Что делать , если купили у неплательщика НДС без НН , а продаём плательщику ? 

Відповісти
  • резидент
19.02.20 21:04

Тормоз, не, вешаться пока рано
. Просто подайте Таблицу

Відповісти
  • Ваше мнение ошибочно, из личного опыта
20.02.20 16:47

таблица не всегда помагает

Відповісти
  • Ирина
20.02.20 10:16

резидент,я подавала три раза и не одну не приняли

Відповісти
  • Елена
19.02.20 12:39

Тормоз, вешаться

Відповісти
  • Н
19.02.20 12:44

Я что-то не поняла.... А ребята понимают что такое производство?! У нас разница не то что меньше 50%, она у нас 100%,, т.к. мы не продаем то что покупаем, мы производим и на выходе у нас получается совсем другой товар, а не тот что купили!!!!!

Відповісти
  • 1234
19.02.20 14:17

Н, подавать таблицу

Відповісти
  • Ніна-Н
20.02.20 10:52

1234, подавати таблицю  до блокування? Приймають? В нас виробництво, покищо проблем з реєстрацією не було. Але нова система, яка фактично запрацювала    з 15. 02 почала блокувати 
 тих, кого не блокували. І коефіцієнти не допомогли.

Відповісти
  • Н
19.02.20 14:57

1234, уже устали их подавать, все время отказ..... 

Відповісти
  • Ніна-Н
19.02.20 18:43

Н,отказ после блокировки или до?

Відповісти
  • алла
19.02.20 13:35

та вже просто відмініть ПК ,та й все, для чого нам жили тягнути- все-рівно все блокуєте. 

Відповісти