Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


17.03.20
24126 22 Друкувати

Карантин: ТОП-3 запитання

Проблеми нагальні і потребують вирішення вже зараз. Портал Бухгалтер 911 не лишається осторонь, надаємо нашим користувачам відповіді на актуальні запитання.

Новий випуск «Бухгалтерські поради» ми присвятили найгарячішій темі – темі карантину.

Ми поговоримо про навчальну відпустку, роботу працівників із дітьми та діяльність підприємств у період карантину. 

Тож дивіться відеоурок та дізнавайтеся, як діяти у ситуації, що склалася. 

РЕКОМЕНДУЄМО! Долучайтеся до нашої YouTube спільноти. На вас чекатимуть: вебінари, відеоуроки, семінари - БЕЗКОШТОВНО!

Рекомендуємо звернути увагу на онлайн-курси від Фактор Академії.


 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • аноним
17.03.20 22:08

 Если заткнуть все СМИ, то вирус пройдет сам по себе

Відповісти
  • Лариса
18.03.20 10:29

аноним, - единственное адекватное высказывание на этом сайте!

Відповісти
  • Олег
18.03.20 08:29

аноним, Моє запитання ТОП-1:
 - з сьогоднішнього дня у нас (райцентр Полтавської обл.) карантин, зачинено магазини....начебто. Спеціально проїхав по місту - половина магазинів працює - квіти, запчастини, буд.матеріали, металобаза, техніка, вет.аптеки, шмотки... Є трохи людей на ринку. Там де власники місцеві "крутяки", або "родичі" держчиновників, там відкрито кипить торгівля, інші "приймають товар".Сьогодні до обіду будуть відкриватися інші (другим же можна, а ми що....? Продавців вже визивають на роботу). 
 Так оце карантин???? Цирк на виїзді, а не карантин.

Відповісти
  • ок
18.03.20 09:06

Олег, это просто ужас то, что Вы рассказываете. Где у людей мозг? К ним покупатели придут? Хотя наверное такие же бахнутые и придут 

Відповісти
  • натка
18.03.20 09:49

ок, все мы рано или поздно переболеем, нам просто растягивают удовольствие. Надо было не всю страну на карантин отправлять, а изолировать четко тех, кто был в контакте с больными. А так мы еще и с ослабленым имунитетом будем встречать вирус, так как запас еды у большинства максимум на 1-2 недели (економить начнем).

Відповісти
  • 777
18.03.20 10:54

натка,оце правильна ідея, одне тільки питання, як бути з тим, що в Китаї були захворівші повторно (незважаючи на суперкарантин)? Бо начебто иммунитет з'являється лише в тих хто отримав максимально тяжкий перебіг захворювання (реанімація, тощо) Готові відпривити всю країну в таке?
 P.S. От уряди Італії, Китаю......малограмотні, карантини вводять, могли б просто послухати натку! А вони карантинами болячку давлять!

Відповісти
  • Ирина
19.03.20 13:22

777, вчера читала что этот вирус из группы РНК вирусов и к нему не вырабатывается иммунитет т.к. вирус постоянно мутирует. так, что можно заболеть им не раз и не два.. к сожалению

Відповісти
  • Шурик
18.03.20 09:58

натка,
От короновируса организм не вырабатывает иммунитет. Переболеешь рано, и поздно тоже болеть будешь.

Відповісти
  • Вікторія
18.03.20 10:38

Шурик, вырабатывает, но не стойкий.

Відповісти
  • Нона
18.03.20 10:17

Шурик, звідки такі знання про короновірус? Ви лікар -епідеміолог??
В нас тепер всі спеціалісти в цій царині, коментують всі 

Відповісти
  • 777
18.03.20 10:41

Нона,Ну так недавно були всі військовими експертами, потім стали політологами, економістами а тепер вже вірусологи. Оце і є знаменита радянська "широка" освіта. 

Відповісти
  • Нона
18.03.20 10:47

777, Інтернетом шириться вірусне відео -де якісь медичні російськомовні гурині пропонують замість дефіцитних мед.масок використовувати, вибачаюсь, жін.прокладки 

Відповісти
  • 1234
18.03.20 11:41

Нона, был вчера в поликлинике. Медперсонал в марлевых повязках, аля совдеп. Я тал думаю тоже вариант. Ато привыкли к одноразовым))))))))).
Постирал, утюжком горячим прошёл и вперед)))))))))))).
ЗЫ: Хоть так.(((((((((

Відповісти
  • Александра
18.03.20 11:04

Нона, тоді і бюсгалтери теж підійдуть замість масок ( принаймні 2 маски з одного)

Відповісти
  • Александра
18.03.20 11:18

Александра, щей багато разові, та модні......

Відповісти
  • Наталья
18.03.20 12:15

Можно еще и по размеру лица подобрать!
 

Відповісти
  • кабздец
18.03.20 14:38

Наталья,  и для глаз отверстия вырезать

Відповісти
  • Лариса 1
18.03.20 12:17

В Англії всє працює,і школи і садки. для того щоб виробився колективний імунітет.  Трудоспособне населення переносить вірус нормально В  групі ризику понад 60 років. На ізоляції люди похилого віку. Ім допомагає держава і волонтери в доставке всього необхідного. Єкономика не впаде . А у нас буде більше загроза від падіння єкономики чим вірусу.. тому що за два тижні нічого не зміниться. а почнеться тільки після цього. і скільки буде тягнутися - до липня. Як народ може стільки бути без роботи. Держава хоч щось зробило . Хоч щось? Тільки карантин. який ліг на плечі і без того бідних людей

Відповісти
  • бурундук
19.03.20 16:55

Уже в четверг закроются до 40 станций лондонского метро, на которых не осуществляются пересадки. С пятницы же закроется целая ветка - Ватерлоо и Сити. Урежут и работу метро по ночам, а также уменьшится число автобусных рейсов.

Всех граждан призывают использовать общественный транспорт лишь для самых важных поездок.

Кроме того, в среду вечером целый ряд изданий - от газеты Daily Telegraph до телеканала CNN - сообщили с ссылкой на свои источники, что уже к выходным правительство может закрыть пабы, рестораны и другие заведения и потребовать от горожан оставаться дома.

Источник в правительстве рассказал газете Times, что меры вызваны “игнорированием” совета премьер-министра оставаться дома со стороны британцев.

Лариса 1,

Відповісти
  • Лара
19.03.20 14:06

Лариса 1, тільки питання -  чому всі наші чинуші позабирали терміново своїх діточок з Англії де вони навчалися.... не хочуть колективного англійського імунітету???

Відповісти